X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 5 lutego, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie melduje się z patologii ciąży. Dzisiaj młody był bardzo leniwy, a wręcz od 17 nie czułam w ogóle ruchów.

    Niestety u nas w mieście nie ma izby przyjęć, musiałam się położyć na oddział. W momencie podłączenia ktg młody nagle odżył. I zaczęłam żałować że nie poczekałam jeszcze trochę 🤯🤯 chora głowa, ale boje się że będę tu przez tydzień leżeć i patrzeć na ściany. Szpital tak chyba na mnie działa. I brak męża..

    Musiałam wylać żale, chyba hormony świrują bo siedzę i płacze bez powodu.

    Sheelie lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 5 lutego, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Sheelie najważniejsze, że z małym wszystko w porządku ☺️ już niedługo Ci zostało do terminu, wiem że końcówka dłuży się niemiłosiernie, ale w końcu i te dni zlecą i będziesz (wszystkie będziemy 😉) tulić maleństwo.

    Werson odpoczywaj. Najważniejsze, żebyś teraz psychicznie czuła się w miarę ok. Trzymam mocno kciuki, żeby do czwartku było już po ✊✊ powodzenia 😉

    Mała.mi może i masz najbardziej oddalony termin porodu ale wiesz jak jest ... nie znasz dnia ani godziny 😂 ja się mocno nastawiam na poród przed terminem, ale nie mam pewności czy nie przenoszę 🙈 jeszcze urodzisz przede mną 😝


    Trili tak dokładnie najważniejsze że z małym wszystko w porządku , ja jestem z tych niecierpliwych ludzi i chciałabym już trzymać synka w rękach i go tulic 😁
    Ale wiadomo poczekam na niego 😃😀

    Tiril lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 5 lutego, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    Ja właśnie melduje się z patologii ciąży. Dzisiaj młody był bardzo leniwy, a wręcz od 17 nie czułam w ogóle ruchów.

    Niestety u nas w mieście nie ma izby przyjęć, musiałam się położyć na oddział. W momencie podłączenia ktg młody nagle odżył. I zaczęłam żałować że nie poczekałam jeszcze trochę 🤯🤯 chora głowa, ale boje się że będę tu przez tydzień leżeć i patrzeć na ściany. Szpital tak chyba na mnie działa. I brak męża..

    Musiałam wylać żale, chyba hormony świrują bo siedzę i płacze bez powodu.


    Oj... może mały ma już mało miejsca? Ja dowiedziałam się dzisiaj że synek przytył i waży 3700 Kg. I też czuje mało ruchów.. jedynie co to rozpycha się .. czasami kopnie ale to raz czy dwa na dzień to wszystko..
    Zawsze możesz się wypisać na własne żądanie co nie ?
    Mimo to trzymam kciukasy aby wszystko było wporzadku .
    A o płacz nie przejmuj się każda z nasz musi czasami popłakać trochę , też dzisiaj płakałam. Trzymaj się i daj znać co tam u was słuchać:)

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 5 lutego, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo jest duży na bank, na ostatnim usg w czwartek ważył 3800g 🙈🙈 ale tak nagle te ruchy ucichły. Pewnie bym mogła się wypisać, ale potem jak znowu coś się będzie działo to będą na mnie krzywo patrzeć. Wolę poczekać, ale już się dowiedziałam że mam zwężoną miednice i raczej bedzie cesarka.

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolcia lepiej dmuchać na zimne niż potem żałować. A o cesarce mówili coś więcej? Na kiedy by ewentualnie planowali robić?

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 5 lutego, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A daj spokój do rannego obchodu to ja się nic nie dowiem... położna mowi że zwężona miednica, a lekarz że luz można rodzić..
    Waga 4100g niby, i że będą zakładać balonik.

    Mam nadzieję, że mój lekarz jutro będzie na obchodzie...

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 5 lutego, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    Nooo jest duży na bank, na ostatnim usg w czwartek ważył 3800g 🙈🙈 ale tak nagle te ruchy ucichły. Pewnie bym mogła się wypisać, ale potem jak znowu coś się będzie działo to będą na mnie krzywo patrzeć. Wolę poczekać, ale już się dowiedziałam że mam zwężoną miednice i raczej bedzie cesarka.


    Być może ruchy mogą słabnąć.. ja dizisaj byłam na dodatkowej wizycie bo też mały mój też słabo się rusza.. najwięcej się rozpycha i tyle .
    No tak jak już tam jesteś to oby ci zbadali wszystko.
    Hmm.. o to czyli musisz się nastawić na cesarkę?
    Mi mój lekarz nic nie powiedział że mam małą miednice ale wiem że jest ciasno synkowi. Czuję to .. no ale to już na poród cie będą szykować?
    To spora waga dzieciaka a będziesz rodziła pierwszy raz ? 😉

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 6 lutego, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Dobrze, że pojechałaś, bo różnie mogło być, a lepiej sprawdzić niż żeby coś się stało dziecku albo Tobie.

    A jak się czujecie?
    Tiril przeszła Ci choroba?
    Mnie od wczorajszego wieczora znów zgaga męczy, a już parę dni miałam spokoju😐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 09:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolcia i jak tam?

    Mała.mi już się czuję o wiele lepiej, ale katar jeszcze trochę mam i kaszel.

    Byłam dzisiaj u swojego lekarza. Kazał mi brać nospe przy tych atakach kaszlu, bo jednak brzuch mi się wtedy mocno spina. W ogóle mały jest już główką bardzo nisko. Szyjka skrócona, rozwarcie na opuszek palca. Lekarz twierdzi, że pewnie w przeciągu kilku dni urodzę 🙈 dał mi skierowanie do szpitala. Jakbym nie urodziła w tym tygodniu to we wtorek mam się jeszcze do niego zgłosić. Ale wstępnie jesteśmy umówieni na oddziale do porodu 🤣 no mam ogromną nadzieję, że do niedzieli będzie już po wszystkim ☺️

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 6 lutego, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rano wjechał balonik, jak się nie zacznie to jutro rano na porodówke i oksytoxyna. Na szczęście mój lekarz ma dyżur jutro caly dzień więc jestem trochę spokojniejsza. Ale cholerstwo tak boli... muszę chodzić bo leżeć się nie da 🤯🤯

    No i jak nie będzie postępu to cesarka. Więc raczej jutro będziemy już rozpakowani ❤❤

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 6 lutego, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    U mnie rano wjechał balonik, jak się nie zacznie to jutro rano na porodówke i oksytoxyna. Na szczęście mój lekarz ma dyżur jutro caly dzień więc jestem trochę spokojniejsza. Ale cholerstwo tak boli... muszę chodzić bo leżeć się nie da 🤯🤯

    No i jak nie będzie postępu to cesarka. Więc raczej jutro będziemy już rozpakowani ❤❤


    Az tak ten balonik boli ? Myślałam że trochę dyskomfortu się tylko czuje .. trzymam kciuki za postępy 😃 i nie ważne jak ważne że będziesz miała swoje dziecko przy sobie 😀

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolcia przynajmniej coś się już dzieje ☺️ jeszcze chwilę musisz się przemęczyc i będziesz mieć dzidziusia 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już od godziny stoję przy kuchence i smażę naleśniki 🤦 wczoraj mnie taka chcica wzięła na naleśniki z serem, że masakra ! Cały dzień o nich myślałam. I dzisiaj robię.... tyle tego nasmazylam, że nie wiem kto to zje teraz 🙈 chyba przez trzy dni będziemy jeść 🤣 nogi mnie bolą niemiłosiernie. No taka mądra jestem 😝

  • Saya Autorytet
    Postów: 467 637

    Wysłany: 6 lutego, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smażyłam racuchy dzisiaj 😅

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 6 lutego, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zostanę ostatnia nie rozpakowana😜 ale mi się nie spieszy 😉
    U mnie naleśniki jutro😀

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 6 lutego, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    A ja już od godziny stoję przy kuchence i smażę naleśniki 🤦 wczoraj mnie taka chcica wzięła na naleśniki z serem, że masakra ! Cały dzień o nich myślałam. I dzisiaj robię.... tyle tego nasmazylam, że nie wiem kto to zje teraz 🙈 chyba przez trzy dni będziemy jeść 🤣 nogi mnie bolą niemiłosiernie. No taka mądra jestem 😝

    Tiril wtrace sie tutaj, może to znak że zrobiłaś zapas dla rodziny na czas nie obeności 🤣

    Tiril, Mala.mi lubią tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    Tiril wtrace sie tutaj, może to znak że zrobiłaś zapas dla rodziny na czas nie obeności 🤣

    Kropka, dobre 😆

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saya nie rób mi ochoty na racuchy 🙈 hehe

    Mała mi. prawda jest taka, że ta końcówka się strasznie ciągnie i jak już ciążą donoszona to chciałoby się jak najszybciej poród 🙈 ale tak na poważnie to dla dziecka każdy dzień w brzuchu u mamy jest cenny. Mnie dzisiaj jeszcze lekarz uspokajał żeby się tak nie spieszyć i dać temu maluchowi jeszcze kilka dni 😉

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 6 lutego, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i się ciągnie, ale ja tam cierpliwie poczekam. Nawet mówię do małej, żeby sobie siedziała jeszcze w brzuchu 😀 byle też nie za długo 😂

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 416

    Wysłany: 6 lutego, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheelie wrote:
    Az tak ten balonik boli ? Myślałam że trochę dyskomfortu się tylko czuje .. trzymam kciuki za postępy 😃 i nie ważne jak ważne że będziesz miała swoje dziecko przy sobie 😀


    Wiesz co sam balonik to nie bo ja go w sumie nie czuje, ale to że powoduje jednak rozwarcie a co za tym idzie skurcze 🙈🙈🙈 ja myślałam ogólnie ze mam wysoki próg bólu, ale może przez to że bobas jest duży odczuwam to bardzo 🙈🙈

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ