X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 6 lutego, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa trzymam kciuki, żeby już niedługo maluszek był z Tobą 🥰

  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 6 lutego, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    Wiesz co sam balonik to nie bo ja go w sumie nie czuje, ale to że powoduje jednak rozwarcie a co za tym idzie skurcze 🙈🙈🙈 ja myślałam ogólnie ze mam wysoki próg bólu, ale może przez to że bobas jest duży odczuwam to bardzo 🙈🙈


    Uuu no to nieźle.
    Ale co się nie robi dla dziecka 😄 zazdroszczę będziesz miała już małego zaniedlugo przy sobie 😃
    Ja teraz mam twardy jak skala brzuch i od nocy skurcze przepowiadające ponownie mnie dopadły... ale nie nasilaja się.. może mały bedzie w terminie urodzony ? Ciekawa jestem.

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 6 lutego, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheelie ty też niedługo będziesz miała maluszka przy sobie🥰

  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 6 lutego, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    Sheelie ty też niedługo będziesz miała maluszka przy sobie🥰

    Mala.mi ooj tak 🥰 tylko muszę jeszcze trochę poczekać. Leżę na łóżku teraz bo nogi chcą mi odpaść.. tak mnie dzisiaj bolą.. szczególnie prawa . Bo za dużo chodziłam aby rozchulac moje skurcze przepowiadające .. ale nic z tego ..

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 6 lutego, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwości Sheelie 😀 widocznie Twojemu dziecku się nie spieszy na świat. Gdzie mu będzie tak dobrze jak w brzuchu u mamy🥰
    Mojej chyba już bardzo niewygodnie, bo się tak wierci, że zaraz będę mieć dziurę w brzuchu 🤭

  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 6 lutego, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    Cierpliwości Sheelie 😀 widocznie Twojemu dziecku się nie spieszy na świat. Gdzie mu będzie tak dobrze jak w brzuchu u mamy🥰
    Mojej chyba już bardzo niewygodnie, bo się tak wierci, że zaraz będę mieć dziurę w brzuchu 🤭


    Noo tak xd za dużo słodkiego chyba cisnę heh :) nie spieszy sie jak rodzice .. zawsze spoznieni jesteśmy
    z mężem , powiem ci że mój synuś spokojny był a dzisiaj chodźby mu coś w brzuszku moim przeszkadzało.. wierci się .. kręci.. wypina ile sił ma .. noo jak nie mój syn.. zostały 2 dni do terminu .. zobaczymy co to będzie 😁

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 6 lutego, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheelie zawsze możesz spróbować metod z internetu na przyśpieszenie porodu. Nie wiem czy działają 🤷 ale słyszałam, że pomaga drażnienie sutków, wchodzenie po schodach, mycie okien, seks...
    A masz się zgłosić na wywołanie jak się nic nie zacznie do któregoś dnia czy czekać aż się coś zacznie samo?

  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 6 lutego, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    Sheelie zawsze możesz spróbować metod z internetu na przyśpieszenie porodu. Nie wiem czy działają 🤷 ale słyszałam, że pomaga drażnienie sutków, wchodzenie po schodach, mycie okien, seks...
    A masz się zgłosić na wywołanie jak się nic nie zacznie do któregoś dnia czy czekać aż się coś zacznie samo?


    Mala.mi próbowaliśmy już z sutkami z mężem nie dało rady xd . Hmm może się poprzytulamy dzisiaj zobaczymy 😄 nie no myc okna to nie będę bo moja nogi zginania nie wytrzymią .
    Mam jechać do mojego lekarza 8 mego czyli w czwartek jeśli nie urodzę.. umówiłam się na 19 nastą .. I wtedy dopiero mi da skierowanie na wywołanie porodu . Tak więc zastanawiam się czy zrobią mi te wywołanie gdy odrazu w piątek pojedziemy rano ? Czy będę musiała przeczekać i w poniedziałek jechać?

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 7 lutego, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie zależy od tego kto będzie na dyżurze, jak zadecyduje. Może w piątek albo w sobotę 😉

    Jak się czujecie dziewczyny?
    Wczoraj dokuczał mi ból krzyża 😔 i ciężko było się ułożyć do snu... Muszę się jakoś przemęczyć i doturlać do porodu...

  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 7 lutego, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala.mi wrote:
    Pewnie zależy od tego kto będzie na dyżurze, jak zadecyduje. Może w piątek albo w sobotę 😉

    Jak się czujecie dziewczyny?
    Wczoraj dokuczał mi ból krzyża 😔 i ciężko było się ułożyć do snu... Muszę się jakoś przemęczyć i doturlać do porodu...


    Ciekawa jestem 😃 chciałabym aby poprowadził mnie mój lekarza ginekolog ale to jest duży szpital tak wiec nie wiem czy wogóle będzie w szpitalu jak będę rodzic .

    Ja się czuje pomimo snu od 1 w nocy nie wyspana .
    Ponieważ co 2 h budzę się , mam 2 miesiąca spania .. łóżko i spanie na siedząco.. bo na łóżku czasami nawet na lewej stronie zatyka mnie.. a jak mnie zatyka to idę na siedząco spać.. jestem tak cholernie zmęczona z tego powodu .
    Do tego moje łytki chcą mi eksplodować , są tak nabite wodą że aż błyszczą heh no i tyle 😃

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 7 lutego, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też bym chciała mojego lekarza przy porodzie. No ale wątpię, że tak będzie... Byleby trafić na jakiś dobry i pomocny personel.

  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 7 lutego, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak to jest najważniejsze. Ciekawe jak Margolciaa się ma :) czy maluszek jest już z nami na świecie? 😃

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 7 lutego, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) U mnie bez zmian… chociaż pół dnia przeleżałam z powodu bólu podbrzusza i skurczy nic się nie dzieje… Jutro na 12:15 stawiam się na KTG a potem lekarz i jestem ciekawa czy spróbują już jutro wywołać. Pewnie zależy od tego czy będzie jutro dużo porodów. Jeśli nie to piątek rano — tak tłumaczyła mi moja położna. Już nie jestem taka przerażona, staram się myśleć pozytywnie 😊

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson myślę, że do końca tygodnia już będziesz tulić dzidzię 🥰 dłużej to Cię już na pewno nie przetrzymają 🙈 obyś przed weekendem była już rozpakowana 😉

    Werson lubi tę wiadomość

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 7 lutego, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam taką nadzieję 🙏
    Wczoraj myłam okna, podłogę na kolanach i skończyło się na wieczornych lekkich skurczach i cisza 🤣
    Mam upartą córkę 😆

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 7 lutego, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze, że myślisz pozytywnie☺️ czyli już w tym tygodniu będziesz tulić maluszka🥰
    Ja dziś się czuję bardzo ciężko. Boli mnie krzyż i nogi...

    Werson lubi tę wiadomość

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 7 lutego, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból pleców w ciąży najgorszy… nie będę za tym tęsknić.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson jak mylas okna i podłogę (na kolanach!) to musiałaś być nieźle zdesperowana już 😂

  • Werson Ekspertka
    Postów: 202 65

    Wysłany: 7 lutego, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj byłam, wierzcie mi 🙈 sąsiedzi się na mnie dziwnie patrzyli, ale miałam to gdzieś 😆

    Mala.mi, Tiril lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 305 47

    Wysłany: 7 lutego, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson wrote:
    Ból pleców w ciąży najgorszy… nie będę za tym tęsknić.
    Ja za tym, za zgaga, za rozciąganiem brzucha... No jeszcze by się parę rzeczy znalazło 😀...

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ