X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • Edith Autorytet
    Postów: 352 523

    Wysłany: 17 lipca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Raga . wrote:
    Ja dziś byłam oddać krew na pappe. A za tydzień we wtorek prenatalne.
    Ja też mam prenatalne we wtorek 😊 A w sobotę wizytę u lekarza prowadzącego, nie mogę się doczekać, bo prawie 5 tygodni od ostatniej minęło.

    . Raga ., Wachciowa, Dariah lubią tę wiadomość

    aZzmp1.png
  • Dafka Ekspertka
    Postów: 169 352

    Wysłany: 17 lipca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byłam dziś robić Pappe A prenatalne mam w poniedziałek ☺

    . Raga ., Wachciowa lubią tę wiadomość

    16ud3e3kk2d2d97e.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 17 lipca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veira wrote:
    Melduję się po badaniach :) wszystko bardzo dobrze, niepotrzebnie człowiek się tyle stresował :p dzidziuś nawet do mnie pomachał. Mierzy już ponad 6 cm

    Cudnie no to już trochę kamień z serca :) Bardzo zazdroszczę to musi być piękny widok

    Ja w poniedziałek wizyta u prowadzącego, a prenatalne dopiero 22 sierpnia to będzie u mnie 13+1 niestety wcześniej nie było terminów. Już się nie mogę doczekać!

    Jak u Was wieczory? U mnie super, tylko walczę ze snem i już czuję, że zbliża sie moja godzina... ale za to mdłości zero. Tylko brzuch mam jak balon niestety jakbym miała tam pełno poiwetrza, macie jakieś sposoby??? Na zaparcie nie narzekam, zauważyłam, że taki napięty i balonowaty robi mi się właśnie pod wieczór

    Veira lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 17 lipca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scintilla wrote:
    Dlatego mój image zmieniłam na styl "Łódzkiego miłośnika Widzewa" i podpierdzielam gdzie się da w dresie 😎

    Ja chodzę do pracy w odpiętych spodniach :D to jest po prostu hit! Ale mam też takie fajne luźne z HM bardzo polecam na lato! link daję poniżej:
    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0664319001.html

    No dla mnie rewelacja! :) i cena bardzo dobra, ja chyba kupie jeszcze w innych kolorach bo czuję, że to będą spodnie tego lata :P

    Scintilla lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Scintilla Autorytet
    Postów: 1073 2207

    Wysłany: 17 lipca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Ja w poniedziałek wizyta u prowadzącego, a prenatalne dopiero 22 sierpnia to będzie u mnie 13+1 niestety wcześniej nie było terminów. Już się nie mogę doczekać!
    Kochana idziesz do Dudarewicza skoro piszesz, że ciężko z terminami 🙂?

    mhsvi09kzjtuku9r.png
    18.02.2020 Narodziny Bartusia 👨‍👩‍👧‍👦
    10.06.2015 Narodziny Emilki 💝
    05.05.2014 [*] pamiętamy...
  • kaniczynka Przyjaciółka
    Postów: 89 134

    Wysłany: 17 lipca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za cenne informacje.
    U mnie zawsze było tak że cały czas piłam wodę niegazowana i było ok. Jutro mam w planach gotowanie jakiegoś kompotu.
    Super macie dziewczyny jak już jesteście po prenatalnych, ja w piątek oddaje krew na NIFTY i nerwy są żeby tylko dobrze było

    . Raga ., Wachciowa lubią tę wiadomość

    lat 36,
    27 dpt jest 💗
    nqgrx2i.png
  • Mama_po_przejściach Autorytet
    Postów: 413 180

    Wysłany: 17 lipca 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:

    Jak u Was wieczory? U mnie super, tylko walczę ze snem i już czuję, że zbliża sie moja godzina... ale za to mdłości zero. Tylko brzuch mam jak balon niestety jakbym miała tam pełno poiwetrza, macie jakieś sposoby??? Na zaparcie nie narzekam, zauważyłam, że taki napięty i balonowaty robi mi się właśnie pod wieczór
    Nie chce straszyć, napisze tylko jak było u mnie. Dość szybko miałam robione ktg i okazało się, że jak wzdęcia (taki napięty brzuch, ale bez zgromadzenia gazów) odczuwałam przedwczesne skurcze. Po włączeniu magnezu się uspokoiło. Dodam że miałam wrażenie, jakby skóra miała mi pęknąć i myślałam ze to normalne (byłam szczupła, a okazało się że nie wzdęcia, a przedwczesne skurcze. Oczywiście wzdęcia są bardziej prawdopodobne, ale wole dmuchać na zimne, niż zlekceważyć coś, co może się okazać czymś ważnym ważnego.

    8p3ovfxms5h3ke1x.png
  • zulka Autorytet
    Postów: 1607 1993

    Wysłany: 17 lipca 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Przygarniecie mnie?

    Dafka, Edith, Camilla13, annkaa, . Raga ., Wachciowa, ZakręconaOna, Darrika, Scintilla, Bożenka, Shas91, Fruzia85 lubią tę wiadomość

  • Mama_po_przejściach Autorytet
    Postów: 413 180

    Wysłany: 17 lipca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Przygarniecie mnie?
    Pewnie, witaj.
    Może tez napisz coś o sobie.

    8p3ovfxms5h3ke1x.png
  • zulka Autorytet
    Postów: 1607 1993

    Wysłany: 17 lipca 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_po_przejściach wrote:
    Pewnie, witaj.
    Może tez napisz coś o sobie.
    Pewnie że napisze.
    Tak więc jestem w 9 tc jutro mam wizytę kontrolną ponieważ 2 tyg temu krwawiłam okazało się, że krwiak, potem plemienia i leżący tryb życia. Mam nadzieję że jutro usłyszę dobre nowiny że z groszkiem wszystko dobrze i że będę mogła w miarę normalnie funkcjonować.
    Termin porodu wypada między 17 a 21 luty.

    Wachciowa, zuzi_c lubią tę wiadomość

  • annkaa Ekspertka
    Postów: 146 175

    Wysłany: 17 lipca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dafka wrote:
    Też byłam dziś robić Pappe A prenatalne mam w poniedziałek ☺
    To idziemy razem, hihi ;) Ja mam w południe.
    Ale na wyniki chyba trochę sobie poczekam i nie wiem, czy je do ręki dostanę... ;/

    Powiem Wam, że mnie praktycznie mało co dolega. Ale jak już mnie dopadną popołudniowe mdłości (żadnych wymiotów - mama mówi, że też dobrze znosiła), to nie wiem, co mam ze sobą robić... Leżeć czy nie.
    I trudno, mega trudno, mi się zmusić do jakiegoś spaceru... Taka nijaka jestem.

    f2wldf9h0x3z4xg8.png
  • Megi35 Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 18 lipca 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj po usg. 10t 3 d 3,45 i 170 tętno dobre tętno?jednak podrosło i jak zrobić dziwaczek?
    Patrzę na to i wszystkie po przejściach jakiś myślałam że tylko ja miałam przejścia ale ja chyba rekordzista jestem:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 07:03

    . Raga ., Shas91 lubią tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 lipca 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scintilla wrote:
    Kochana idziesz do Dudarewicza skoro piszesz, że ciężko z terminami 🙂?

    Nie nie, idę do prof Kaczmarka :)

    @Mama_po_przejsciach na szczęście nie mam uczucia pękającej skóry tylko bardziej jakbym była najedzona. Zapytam lekarza w poniedziałek.

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 1199 924

    Wysłany: 18 lipca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, a ja mam dzisiaj pytanie z innej beczki. Wiadomo, że to dość indywidualna sprawa, ale kiedy najlepiej zacząć używać produktów przeciw rozstępom ? Chciałabym możliwie zminimalizować uszkodzenia skóry ;) I nie wiem, czy lepiej trochę wcześniej, czy jak zacznie się brzuch już uwidaczniać?

    Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • Dafka Ekspertka
    Postów: 169 352

    Wysłany: 18 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zaczęłam stosować ale wiem że niektóre dziewczyny zaczynają dopiero w drugim trymestrze, inne jak brzuszek zacznie być widoczny.
    Ja postawiłam na olej kokosowy ☺

    16ud3e3kk2d2d97e.png
  • Scandi90 Autorytet
    Postów: 339 113

    Wysłany: 18 lipca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już używam. Elancyl i mustela olejek. W pierwszej ciąży używałam palmers ale jego zapach mnie doprowadzal do szału.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    24.01.2013 córcia ❤CC
    11.2016 usuniety lewy jajnik i jajowod (torbiel)
    22.07.2019 Aniołek (9tc)
    12.10.2020 cp😔, usunięty prawy jajowod
    13.01.2021 1 FET, 5 dniowa blastocysta ekspandowana- transfer nieudany. Beta <0,100
    12.03.2021 2 FET, blastocysta wychodząca z otoczki. Transfer nieudany. Beta <0,100😞
    23.04.2021 histeroskopia + scratching endometrium, usunięte dwa zrosty
    04.06.2021 3 FET, blastocysta wychodząca z otoczki. Transfer nieudany. Beta <0,100
    Został ostatni ❄️ przebadany, zdrowy ❤️
  • Scintilla Autorytet
    Postów: 1073 2207

    Wysłany: 18 lipca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi35 wrote:
    Ja wczoraj po usg. 10t 3 d 3,45 i 170 tętno dobre tętno?jednak podrosło i jak zrobić dziwaczek?
    Patrzę na to i wszystkie po przejściach jakiś myślałam że tylko ja miałam przejścia ale ja chyba rekordzista jestem:)


    Wybierz sobie suwaczek jednej z nas i kliknij w niego- Przeniesie Cie na stronę gdzie stworzysz swój wzór - jeśli chcesz wstawić Suwaczek na stałe, to wejdź w ustawienia (na samej górze po prawo) ,w zakładkę społeczność i w okienku "twój podpis na forum" wklej bbcode suwaczka, wciśnij zapisz i gotowe.☺️ Gratuluję udanej wizyty 🙂

    mhsvi09kzjtuku9r.png
    18.02.2020 Narodziny Bartusia 👨‍👩‍👧‍👦
    10.06.2015 Narodziny Emilki 💝
    05.05.2014 [*] pamiętamy...
  • Scintilla Autorytet
    Postów: 1073 2207

    Wysłany: 18 lipca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Hej Dziewczyny, a ja mam dzisiaj pytanie z innej beczki. Wiadomo, że to dość indywidualna sprawa, ale kiedy najlepiej zacząć używać produktów przeciw rozstępom ? Chciałabym możliwie zminimalizować uszkodzenia skóry ;) I nie wiem, czy lepiej trochę wcześniej, czy jak zacznie się brzuch już uwidaczniać?
    Jestem fanką produktów Ziajki i polecam : Mamma Mia Krem na rozstępy. Zaczęłam stosować dopiero po 20tyg ciąży - w tej ciąży zaczne pewnie troszkę wcześniej bo bemben robi się widoczny 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 09:25

    Darrika lubi tę wiadomość

    mhsvi09kzjtuku9r.png
    18.02.2020 Narodziny Bartusia 👨‍👩‍👧‍👦
    10.06.2015 Narodziny Emilki 💝
    05.05.2014 [*] pamiętamy...
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 18 lipca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika
    ja juz uzywam bo widze ze mi zaczyna brzuszek rosnac, no i piersi :)
    ja uzwyam to co w poprednije ciazy - olejek migdalowy :)

    . Raga ., Darrika, zuzi_c lubią tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 18 lipca 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dafka wrote:
    Też byłam dziś robić Pappe A prenatalne mam w poniedziałek ☺

    Powiedz mi lekarz powiedział Ci ile dni DOKŁADNIE przez prenatalnymi masz iść na Pappe? :>

    wniddf9h3z94xhvt.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ