Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 25 października 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do niani, mamy razem z czujnikiem oddechu firmy overmax, bez kamery, kupiliśmy w promocji za około 250 zł. Korzystamy od roku i się sprawdza idealnie. Tyle, że nie da się jej używać jeśli dziecko jest w tym samym pomieszczeniu. Z tego co spr, to żadnej z nich się nie da, chyba że ktoś ma około 30m kwadratowych sypialni. Po prostu odległość od czujnika do stacji rodzica musi być dość duża żeby nie było sprzężenia i okropnego dźwięku. Dla młodszego synka kupimy snuza hero, na olx są w bardzo dobrej cenie.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 26 października 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nee miałam nic z tych rzeczy..
    Pewnie jakbym urodziła wczesniaka to bym kupiła monitor oddechu.. Aa tak nee widzę potrzeby.. Chyba, że wyszłoby po urodzeniu jakieś zaburzenia w oddychaniu to wtedy..

    4018d16ae9.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 26 października 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak Pieguska
    Nie mieliśmy monitory oddechu
    Nianie mieliśmy na wyjazdu (wakacje czy dk rodziców) - mielaicmy malutkie mieszkanie wiec niania niepotrzebna ;)
    Teraz mamy te po córce i będziemy tejbhzywac
    A monitor oddechu tez kupimy w razie w - ale to po porodzie jeśli się okaże ze jest potrEba

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 26 października 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nic z tych rzeczy nie mieliśmy.. Ja też np nie używałam przy córce podgrzewacza nigdy 🤷‍♀️ radzilismy sobie inaczej .. teraz też zamierzam mieć jak naj mniej gadżetów zbednych

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 26 października 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dla mnie podgrzewacz też jest zbędny;)

    4018d16ae9.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 26 października 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też z gatunku im mniej gadżetów tym lepiej. Jak w szpitalu powiedzą mi żebym kupiła monitor oddechu to kupię, a tak to nie.Podgrzewacza czy elektronicznej niani nawet nie rozważam.

    Fruzia85 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Mama_po_przejściach Autorytet
    Postów: 413 180

    Wysłany: 26 października 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaniczynka wrote:
    Hej, Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie detektorow oddechu i nian elektronicznych macie już jakieś upatrzone modele
    Planuje nadal korzystać ze snuzy. Tylko baterie muszę dokupić. Starsza mocno ulewały, a u młodszej wystąpiła niedrożność oddechowa przez głupie pleśniawki (wieczorem były małe, a rano jechaliśmy na dyżur. Właśnie pediatra sugerował by z niej korzystać (zwłaszcza że i tak mieliśmy) i gdyby się syt powtórzyła mimo leków, to od razu mieliśmy wracać na oddział.


    Z moich obserwacji, żeby nie było fałszywych alarmów, monitor musi być dobrze zapięty i najlepiej by Pielucha była zawinięta (wywijałam żeby w jednorazówkach się nie zsuwała lub zakładałam na półśpiochy czy gumkę od spodni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2019, 11:56

    8p3ovfxms5h3ke1x.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 października 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podgrzewacza tez nie uzywalam mimo , ze mam nowy jeszcze nie uzyty bo Tesciowa kiedys kupila i tak lezy :D monitoru oddechu tez nie mam. Nianie owszem bo mam duzy dom pietrowy i wiem ze sie przyda jak przy synku ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mama_po_przejściach Autorytet
    Postów: 413 180

    Wysłany: 26 października 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast podgrzewacza (jeśli w ogóle będzie potrzebny) polecam czajnik z czujnikiem temp. Bo podgrzewacze przegrzewają mm, a nie po to kupuje się wypasione mm lub kp odciągnięty mlekiem żeby stracić dużą część zdrowotnych właściwości mleka. Przed szpitalem dużo czytałam opinii o podgrzewaczach i okazało się że wszystkie za mocno podgrzewały. Zaryzykowałam xiaomi i jestem zadowolona, dobrze trzyma temperaturę, no i można też włożyć butelkę ze zrobionym mlekiem i podgrzewać chwile gdy dziecko zaśnie w trakcie karmienia (można zamknąć czajnik z małą butelką w środku) lub ustawić podgrzewanie wody by cały czas trzymała te 40 st (dla mnie to wygodniejsze niż patent z termosem i zimną wodą

    JustiJusti lubi tę wiadomość

    8p3ovfxms5h3ke1x.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 26 października 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppieguskaa wrote:
    Ja nee miałam nic z tych rzeczy..
    Pewnie jakbym urodziła wczesniaka to bym kupiła monitor oddechu.. Aa tak nee widzę potrzeby.. Chyba, że wyszłoby po urodzeniu jakieś zaburzenia w oddychaniu to wtedy..
    Zakup tego typu urzadzenia zapewnia spokojny chociaż krótki sen dla rodzicow, zwłaszcza tych którzy zostają nimi po raz pierwszy.

    JustiJusti lubi tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 815 1265

    Wysłany: 26 października 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, glukoza na czczo 83, po godzinie 129 a po 2 godzinach 110. Chyba ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2019, 15:51

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    👩🏼 ’88 🧔🏻‍♂️ ’88
    👦🏼 01.2020 (6 cs)
    👦🏼 08.2021 (2 cs)

    Walka z IO, nadwagą 💪🏻

    Mały cud ❤️
    15.12.2025 ⏸️
    15.12.2025 beta 107, prog 26,8
    17.12.2025 beta 332
    20.12.2025 beta 1568, prog 22,4
    08.02.2026 wyniki Nifty Pro, zdrowa dziewczynka 🌸

    preg.png
  • kaniczynka Przyjaciółka
    Postów: 89 134

    Wysłany: 26 października 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my mamy właśnie piętrowy dom, i dlatego planuje kupno
    niani 😀
    W ogóle wwie w świecie dziecka są teraz targi dziecięce naprawdę super sprawa

    lat 36,
    27 dpt jest 💗
    nqgrx2i.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 26 października 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, jak u Ciebie sytuacja? Co położna powiedziała? Wiadomo od czego to krwawienie?
    I w temacie problemów, to i ja coś mam;jakaś biegunka mnie złapała... Małemu chyba też to przeszkadza bo kopie jak najęty. Myślicie ze cos mogę brać czy tylko pić i poczekać cierpliwie? Coś mi ewidentnie zaszkodziło ale pojęcia nie mam co... Przeanalizowalam menu z dziś i wczoraj i "winnego" brak :(

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 26 października 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam, nie pomogę niestety, nie znam się :( na pewno na czczo jest bardzo ok, ale po 1 i2h to nie wiem niestety.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 26 października 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na biegunkę w ciąży spokojnie smecte.

    emdar, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • Dafka Ekspertka
    Postów: 169 352

    Wysłany: 26 października 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    Dziewczyny, glukoza na czczo 83, po godzinie 129 a po 2 godzinach 110. Chyba ok?
    Według mnie wynik dobry.

    16ud3e3kk2d2d97e.png
  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 26 października 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    Dziewczyny, glukoza na czczo 83, po godzinie 129 a po 2 godzinach 110. Chyba ok?
    Bardzo ok 🙂

    . Raga . lubi tę wiadomość

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 października 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)

    Ale wczoraj przyjemny wieczor spedzilam , pojechalysmy z dziewczynami z pracy do naszej znajomej na urodziny do innej miejacowosci . Bardzo przyjemnie czas spedzilam , wyciagnela nas pozniej na miasto . Nie tanczylam zbytnio bo nie czulam sie wygladowo ok na to ale posiedzialam , posmialam sie , wypilam piwko bezalkoholowe hehe i bylo naprawde fajnie . :) po 2 wrocilam do domu i wlasnie wstalam bo maz do pracy niedawno wyszedl . Mlodziez moja zostala u Babci na noc , i On i Babcia chcieli to prosze bardzo hehe . ;D
    Ja pewnie drzemke zalicze jeszcze mala bo pozniej w dzien bede nie przytomna . :p

    Jakie plany na niedziele ? Bo Ja leniwe :) sklep na szybko , pojsc po malego i zmycie podlog . ;) nic wiecej mnoe dzis raczej wiekszego nie czeka bo wszystko zrobione zostalo.wczoraj wlacznie z obiadem.i na dzis bo utrzaskalam przepysznego barszczu bialego na 2 dni :D

    Camilla33, emdar, JustiJusti lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 października 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Zakręcona, jak u Ciebie sytuacja? Co położna powiedziała? Wiadomo od czego to krwawienie?
    I w temacie problemów, to i ja coś mam;jakaś biegunka mnie złapała... Małemu chyba też to przeszkadza bo kopie jak najęty. Myślicie ze cos mogę brać czy tylko pić i poczekać cierpliwie? Coś mi ewidentnie zaszkodziło ale pojęcia nie mam co... Przeanalizowalam menu z dziś i wczoraj i "winnego" brak :(
    A wiec , ogolnie spotkanie z polozna bylo to wiadomo mierzenie cisnienia , brzucha , sluchanie serduszka bylo . :) sprawdzila czy mam infekcje i o dziwo mam piekne ph wiec to nie od infekcji napewno ...
    Sprawdzila mi krocze , bylo tak spuchniete ze musialam jej mowic gdzie mnie boli bo dojrzec nie mogla a wziernikiem nie moze sprawdzic nic bo by pominela miejsce . Zadzwonila do szpitala i na wizycie mojej z lekarzem ktora mam po urlopie moim bedziemy sprawdzac czy jest poprawa czy przypadkiem w srodku nie pekam powoli i to powoduje takie dziwne male plamienie . Kazali sie nie przejmowac, gdyby do tego brzuch zaczal bolec to mam odrazu przyjechac.
    Malo pocieszajace no ale nic nie zrobie , czekam na swojego ginekologa ten tydzien jeszcze i ona zadziala.napewno w Polsce tak.jak mowilam . Narazie smaruje clotrimazolem bo polozna kazala tez tym i mam obserowowac sie .

    annkaa lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 27 października 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiaa wrote:
    Was też maluchy uciskaja na pęcherz? 🤦‍♀️
    Gusiaa mnie mała od kilku tygodni albo wali głowa w pęcherz albo teraz nogami. Cały czas czuję a gdzie tam do końca

‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ