Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 9 lutego 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nic się wielce nie zaczęło dziać, no ale mam jeszcze tydzień i jeden dzień do terminu więc luz.

    Herbatka z liści malin zaparzona. Zróbilam sobie ten test ph pochwy z rossmana, piękne 4.4, więc ani infekcji ani wód plodowych.

    Jutro na 11 znowu ktg i mini wizyta, zobaczymy czy coś się z rozdarcie ruszyło czy nadal cisza.

    . Raga ., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • mj26 Autorytet
    Postów: 285 254

    Wysłany: 9 lutego 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez cisza, ani razu w nocy się nie obudziłam. Wieczorem jedynie się złe czułam, bo trochę przesadzilam chyba z chodzeniem po sklepach, a później był długi spacer (nic to nie dało jak widać 🙄😄). Darrika, a który to ten test pH z rossmana ? :)

    28 lat, pierwsze dziecko ❤️
    Chłopiec 🧸 atdc2n0an2zfp7d7.png
  • Mama_po_przejściach Autorytet
    Postów: 413 180

    Wysłany: 9 lutego 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najstarsza ma wysoką gorączkę. Zwalniam kolejkę do porodu...

    Jedzenie ostatnio miałam pyszne. Nic wyszukanego, ale smaczne i duże (dokupowali tylko owoce), np
    -Rosół z makaronem
    -Mięso panierowane + puree+mix sałat i sos,
    -Deser kawowy )mega pyszny, pamietam że szukałam przepisu na necie i robiłam w domu

    8p3ovfxms5h3ke1x.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 9 lutego 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mj26 wrote:
    U mnie tez cisza, ani razu w nocy się nie obudziłam. Wieczorem jedynie się złe czułam, bo trochę przesadzilam chyba z chodzeniem po sklepach, a później był długi spacer (nic to nie dało jak widać 🙄😄). Darrika, a który to ten test pH z rossmana ? :)

    O ten z linka poniżej:

    http://www.rossmann.pl/Produkt/Testy-diagnostyczne/Domowe-laboratorium-test-do-badania-pH-pochwy-2-szt,171037,8469

    mj26 lubi tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 9 lutego 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie pełnia podzialala tak ze spałam cala noc jak dziecko :):)

    Dariah, . Raga . lubią tę wiadomość

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 9 lutego 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiaa
    Hehhe to widzisz odwrotnie niż ja ;)




    Mama po przejsciach
    Oj :/ a co jej jest? Bidulka !
    To ja biorę Twoje miejsce w kolejce heheh

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Na Mnie pelnia tez tak zadzialala , ze malo co spalam ... dodatkowo huragan jest od paru dni taki , ze hej ale dzis apogeum . Zerwalo ploty na ogrodach , o reszcie nie wspominam nawet .

    U Mnie nic sie nie rusza procz malego :D

    . Raga . lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona
    Wlasnie robiłam sobie owoce i o Tobie myślałam !
    Ze coś milczysz od rana wiec pewnie masz już Kibusia ;)
    Ale widzę ze na niego pełnia podziałała tak jak na mojego...Hehehe

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Raga . wrote:
    U mnie dziś tak 😃😃😃

    4ef355fe9da3.jpg


    12644169d67c.jpg

    Eee to elegancko, ja dostałam dwie suche kromki chleba z żylastą wędliną i ogórasem kiszonym ale zjadłam bo trzymali mnie oczywiście najpierw na czczo.
    Mąż dowiózł mi jedzenie i picie i od razu mi lżej na duszy i pełno w żołądku😁
    Ale nie chcieli go wpuścić, jutro będę musiała wybłagać u ordynatora pozwolenie na wizytę.

  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh pelnia po cichu liczylam ze moze mnie tez zalapie a tu dooopa😁

    Boze jeszcze tydzien do terminu blagam moje dziecko zeby juz wylazla oszaleje a ta moja matka.

    Wczoraj spacer I pilka w nocy okresowe bole se mysle ohooo cos bedzie jeszcze ta pelnia, wstaje rano 9 i jeb wszystko przeszlo I mala mnie po zebrach gila 😁


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie pełniła też nie zadziałała a nawet trochę więcej pospałam no i to tyle w tym temacie

  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodziłam dziewczyny, niestety vacum. O 7,26 pojawiła się Aurelia a o 21,50 odeszły wody. Jeszcze malutkiej nie mam przy sobie, bo jestem wycieńczona. Ale malutka 10/10

    Ewciaa83, . Raga ., nick nieaktualny, mj26, ZakręconaOna, emdar, Camilla33, Scintilla, nick nieaktualny, annkaa, Darrika, marlenaO, ppieguskaa, Foto_Anna, Aguuu, Fruzia85, sylgor, Mama_po_przejściach, zulka lubią tę wiadomość

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah wrote:
    Zakręcona
    Wlasnie robiłam sobie owoce i o Tobie myślałam !
    Ze coś milczysz od rana wiec pewnie masz już Kibusia ;)
    Ale widzę ze na niego pełnia podziałała tak jak na mojego...Hehehe
    Hahahaha a no widzisz , maly chce chyba huragan przetrwac w brzuszku hahaha .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka wrote:
    Urodziłam dziewczyny, niestety vacum. O 7,26 pojawiła się Aurelia a o 21,50 odeszły wody. Jeszcze malutkiej nie mam przy sobie, bo jestem wycieńczona. Ale malutka 10/10


    Pięknie Bożenka ❤❤❤❤

    Odpoczywaj kochana - dałaś radę! !! ❤❤❤💪💪

    Jednak pełnia zadziałała na choć jedną 😁😉😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 11:50

    Bożenka lubi tę wiadomość

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka, gratulacje :*
    Jak odpoczniesz to napisz szczegóły i liczymy na zdjęcie córeczki💓

    ZakręconaOna, Bożenka lubią tę wiadomość

  • mj26 Autorytet
    Postów: 285 254

    Wysłany: 9 lutego 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka gratulacje !♥️ Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, odpoczywaj 😘 ahhh my biedne kobiety, tak się musimy namęczyć dla tego malutkiego szkraba, a mój mąż chce sobie kupić prezent porodowy grę na ps4 😒

    annkaa, Bożenka lubią tę wiadomość

    28 lat, pierwsze dziecko ❤️
    Chłopiec 🧸 atdc2n0an2zfp7d7.png
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 9 lutego 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka gratulacje wielkie:*:* ❤❤

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 9 lutego 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozenka
    Gratulacje !!!!
    Współczuje vaccum, pewnie przez tk bardzo mon Cię nacieli ;(
    Daj znać o szczegółach potem !
    No i zdjęcie Małej ;)
    Dzielna mamusia !!!

    Bożenka lubi tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 9 lutego 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi właśnie odszedł duzy kawał czopa brązowo- brunatny..
    Może co raz bliżej niż dalej...

    mj26, Scintilla, Darrika, ppieguskaa, sylgor lubią tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 716 593

    Wysłany: 9 lutego 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka gratulacje ogromne , współczuję vacum ale najważniejsze że dzidzia już na świecie , odpoczywaj kochana i napisz później ile waży dzidzia :)

    Bożenka lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 613 614 615 616 617 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ