Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!

    Polenka dzisiaj kończy 8 miesięcy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 21:09

    tysiaa93, Zosia_wop, Lexi150, L, Evans, Mamusia_synusia, Bruśka, Mila920, szara myszka, gorgeous, dana222, Biedroneczka29, Moniaa, Tusiaa, Iwa2016 lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 16 września 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat, cudowna rodzinka. Polcia rozesmiana hihi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 12:50

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 16 września 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Polcia! Wszystkiego dobrego! Cała mama :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 16 września 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę jakie piękne zdjęcia pięknej rodzinki...wszystkiego najlepszego dla Polci♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 13:05

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • Mamusia_synusia Autorytet
    Postów: 674 350

    Wysłany: 16 września 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi obserwuj. Mi kiedyś lekarka mówiła, że jak nic od razu nie widać to wystarczy obserwować. Gorzej jest z przewijaka bo już dochodzi do złamań.

    Myszko możesz mieć tak jak my, czyli zęby + skok. Spróbuj też viburcol. U nas czasami działał. Dopiero jak nie pomagał to dawałam paracetamol.

    Gryzak u nas się sprawdzał z bananem. Był szał. Teraz jak ma ząbki na dole to chyba mu zaczepiają i nie może tak wyciskać. Teraz planuję podawanie pozostalych, twardych owoców. I tak już wszystkich próbował ode mnie, więc niech sam sobie memła ;)

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 16 września 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rośnij zdrowo Polciu! No mówiłam że czysta mama! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Mamusia_synusia Autorytet
    Postów: 674 350

    Wysłany: 16 września 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia do schrupania! :) samych uśmiechów :) oczy ma magiczne! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 16 września 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do gryzaka to raczej co się nie włoży to dziecko i tak upaprane :P

    Dziewczyny minęły ponad 2 godziny. Nic niepokojącego nie zauważyłam. Troszkę mu się ulało ale tylko odrobinkę bo szalał na macie. Ale widzę że już chce mu się spać. Jego pora drzemki i próbuję przeciągnąć ale nie wiem czy mi się uda.

    Normalnie jestem że tak powiem osrana. Pierwszy upadek. Mama moja się śmieje że mój brat co noc lądował za łóżkiem i nic mu nie jest więc mam nie panikować i spokojnie obserwować ale wiadomo jak to jest.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 16 września 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi moim zdaniem wszystko ok, wszędzie piszą zeby dac dziecku spac jesli jest jego pora :)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 16 września 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak! :D <3

    img_20160916084927_image_zmniejszamy_pl.jpg

    Lexi150, Mamusia_synusia, tysiaa93, gorgeous, nick nieaktualny, Biedroneczka29, Tusiaa, L, Kri lubią tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 16 września 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat Pola!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 16 września 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna Pola <3 i Wy tez! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 16 września 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu, Twoje maleństwo też takie malinowo-jogurtowe? Mój da się pokroić za maliny i jogurt naturalny :D

    Tej nocy znowu spałam może z godzinę... kręcił się niemożliwie... a jutro wesele. Znowu po 21 będę już ziewać. :(

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękujemy! <3

    Zważyliśmy małą... 7,66kg! Dokładnie miesiąc temu było 6,66. Wygląda na to, że wróciła do swojego trybu przybierania 1msc-1kg. Brawo my

    Zosia_wop, Mila920, tysiaa93, Mamusia_synusia, Kri, gorgeous lubią tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 16 września 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co planujecie kupic lub moze juz macie na zime swoim dzieciaczkom? Kurtka + cieplejsze spodenki czy raczej kombinezon? Wiadomo, ze wieksza czesc zimy spedza nasze dzieci w spacerowce wiec sie zastanawiam.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 16 września 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka ja kupiłam kurteczkę w lumpie i zamierzam też kupić kombinezon ale używany. Wydaje mi się że trochę bez sensu wydawać na nowy 150 zł bo nie wiadomo jaka zima będzie. Może założy się go tylko kilka razy. A na przyszły rok to już na pewno będzie za mały ;)

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 16 września 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki pisalam wam ze anulowalam jedno zamowienie z ali - jak dotad nie wrocili mi kasy na konto - wiecie moze ile to moze trwac?

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 16 września 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gorgeous wrote:
    Zosiu, Twoje maleństwo też takie malinowo-jogurtowe? Mój da się pokroić za maliny i jogurt naturalny :D

    Tej nocy znowu spałam może z godzinę... kręcił się niemożliwie... a jutro wesele. Znowu po 21 będę już ziewać. :(

    Tak malinki są pyszne :) jemy puki jeszcze są :)

    Moze ta nocka bedzie ciut lepsza!

    gorgeous lubi tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 16 września 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 2 kombinezony z całymi nogami, zobaczymy czy sie przydadzą, bo cos czuje, że zimą bedzie chodzić :/ a dostałam z Niemiec 2 nowe ichniejsze 74 i powinno byc akurat lub ciut za duże, no u kurtkę tez mam, zobaczymy jakie beda temperatury, ale ciepłe spodnie tez na pewni bede musiała jeszcze kupić. Ostatnio to bardziej jesień niz zima, moze w tym roku tez bedzie cały czas na plusie

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 16 września 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko a juz zaakceptowali, że anulowałeś zamowienie? To chyba troche trwa nieraz, juz szczerze mówiąc nie pamieyam jak długo czekałam na pieniądze, ale zawsze kasa była z powrotem na koncie

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
‹‹ 2021 2022 2023 2024 2025 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ