Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszkaaa ale rozumiem, że jeszcze u ginekologa nie byłaś? więc sobie spokojnie czekasz? :)

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam i staram się spokojnie czekać. Wizytę mam dopiero 30 czerwca. Wczesniej sie nie umawiałam bo i tak by noc nie zobaczył. W dniu wizyty to będzie dopiero 5t+3d.

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no my jesteśmy dokładnie w tym samym dniu, ale ja już nie mogłam wytrzymać, więc idę, a nuż coś zobaczy :)

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panistka super, że u maleństwa wszystko ok! :)

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiii wrote:
    ja mam jutro pierwszą wizytę, więc już się nie mogę doczekać!
    i czekam na kolejne wyniki bety dzisiaj, bo byłam rano... mam nadzieję, że będzie ok, bo się stresuję, że za duży przyrost i jakieś bliźniaki..


    14 dpo - beta 99,9
    16 dpo - beta 284,6
    20 dpo - ...

    Ja miałam większy przyrost, bo jednego dnia 128 a dwa dni później 370 i mam jeden pęcherzyk ;-)

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 821 a po 72h 4251 i ciąża pojedyńcza :-) chociaż w rodzinie bywały bliźnięta

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka super wieści :) Wstaw potem foto malucha bo pewnie ładnie go juz widać :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście :) :*

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za 10 min dzwonie umowić się na USG bo juz nie wytrzymam. Wezme sobie z filmikiem zrobię :D Pokaże rodzinie później co we mnie siedzi:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25.06 godzina 17 będę miała USG na czułym sprzęcie! :D jupiii za 3 dni!

    zosiaaa lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Agnesia, możesz odliczać godziny! ;D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • abovo94 Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiecie jak bardzo się nudzę w pracy i jak bardzo poszłabym spać :(

    Ja na początku też myślałam, że mam jakiś mega duży przyrost HCG między jedną a drugą betą (między pierwszym, a drugim badaniem minęło 96 godzin), ale na pierwszym USG było widać tylko jednego bąbelka :) jeszcze pytanie co się w tym bąbelku kryje... hihihi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 15:18

    xrotskjo8nga6yve.png
    Beta nr I (05.06.2015) 287,7 mlU/ml <3 :D
    Beta nr II (09.06.2015) 1362,6 mlU/ml <3 :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abovo94 wrote:
    Nawet nie wiecie jak bardzo się nudzę w pracy i jak bardzo poszłabym spać :(

    Ja na początku też myślałam, że mam jakiś mega duży przyrost HCG między jedną a drugą betą (między pierwszym, a drugim badaniem minęło 96 godzin), ale na pierwszym USG było widać tylko jednego bąbelka :) jeszcze pytanie co się w tym bąbelku kryje... hihihi :D

    Witaj w klubie nudzących się :/ masakra ja tu zaraz zasne, najchętniej bym wypila druga kawe, ale to juz chyba nie wskazane, chyba ze mam zwidy na tym teście heh

    t2449873_cam02742.jpg

    abovo94, MiSia :) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem wam ze jak sie zapisałam to odrazu nudności przeszły i mam pełno energii. Zaraz zrobie te krokiety :D i botwinke tez ugotuje! :D

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss możesz mówić, że te plasterki to antykoncepcyjne :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To poczekaj aż zobaczysz fasola, to będzie znów takie realne, że Cię zemdli ze zdwojoną siłą :D (czego nie życzę) :P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • abovo94 Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Witaj w klubie nudzących się :/ masakra ja tu zaraz zasne, najchętniej bym wypila druga kawe, ale to juz chyba nie wskazane, chyba ze mam zwidy na tym teście heh

    t2449873_cam02742.jpg

    Hehe to obie byśmy musiały mieć zwidy :P ja się nie umiem obyć bez coli. Wiem, że nie powinnam, ale bez jednej puszki łapię się na tym, że przysypiam albo klienci mnie budzą wchodząc :P

    xrotskjo8nga6yve.png
    Beta nr I (05.06.2015) 287,7 mlU/ml <3 :D
    Beta nr II (09.06.2015) 1362,6 mlU/ml <3 :D
  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jest tu ktoś kto nie ma nudności? :P

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiii wrote:
    czy jest tu ktoś kto nie ma nudności? :P
    ja :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    ja :D


    ufff :P bo już się zastanawiałam czy wszystko ze mną ok :)

    d69c2n0azl70dnw1.png
‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ