X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak w ogóle twój kot Brusia? Bo miałaś z nim problemy...

    atdc6iyei0o27of5.png
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny w tej ulotce co mówiłam że przeczytałam o jajku pisze tak

    "Szczepionki uzyskane z hodowli tkanek zarodka kurzego nie zawierają białka jaja w ilości wystarczającej do wystąpienia reakcji nadwrażliwości. Osoby uczulone na białko
    jaja kurzego, nie reagujące odczynami anafilaktycznymi, mogą być szczepione z zachowaniem ostrożności. Ostrożność ta polegać powinna na obserwacji osoby szczepionej po zaszczepieniu, dysponowaniu środkami przeciwdrgawkowymi i przeciwuczuleniowymi. Szczepionkę PRIORIX powinno się również stosować ostrożnie u osób, u których w wywiadzie lub w rodzinie występowały drgawki, bądź choroby alergiczne. "


    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to mam jej dosyć. Bo dzień zaczynam od mycia podłóg. A jak dalej to uczulenie będzie to musimy ją oddać tylko nie ma gdzie. Bo oddać ja na wieś to nie przeżyje. Bo to kot domowy blokowy. Już wszystko jej robiliśmy i nadal

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia u mnie też tak jest przy szczepieniach. Za każdym razem podpisujemy zgodę i tam jest wszystko opisane. Choć przyznam szczerze że nigdy tego nie czytałam. Ale mi zawsze pielęgniarka i lekarka mówią jakie mogą być skutki uboczne.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiu wszystko najlepszego :)

    U nas też nic się nie wypełnia. Ostatnio pytała jak znikł poprzednia szczepionek czy byloy jakieś powiklania.

    Dzisiaj eazylam Kubę -10.550 :)

    My dzisiaj spaliśmy do po 10 :O ale to pewnie przez to że w nocy Kuba robi przerwy i nie śpi, często kaszlal. Zrywalam się z łóżka jak szalona bo odgłos jakby się dusil. No i musiałam go rano na antybiotyk obudzic.

    gorgeous lubi tę wiadomość

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brusia a u mnie z dziadkiem słabo :( płakałam jak bóbr wiem ze to mogło byc nasze ostatnie spotkanie,tak bardzo go kocham :(

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiu Krolewiczu sto lat!

    Biedronka tutaj także najlepszego! ;-) oby Twój mąż nigdy nie przypominał Pana z facebooka :-D

    Tymi zaliczył ostatnio swój pierwszy mini spacer na nóżkach, najbardziej chciał deptac śnieg :-). Kanapeczki je siamo siamo i mama raczej nie musi pomagać, racuchy dostaje w rączkę i też sam zje, a największy postęp ze odlozy racucha na miejsce i później do niego wraca, a wcześniej rzucał na ziemię i wcieral np w dywan ;-)

    Mamusia_synusia, gorgeous lubią tę wiadomość

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie wypełniam nigdy żadnych ankiet przed szczepieniem

    D ja nigdy nic nie klikam...a co do samobójstwa to na osiedlu moim cudownym chłopak młody sie powiesił, a miał 3 małych dzieci...jeszcze był w piwnicy costam hałasował sąsiad go opoerniczyl i moze to był jakis bodziec i bach...niestety szkoda tylko dzieci, bo co one winne

    Nowa zabawkę polecam plastikowy zestaw herbatowy - kubeczki, dzbanuszki, cukiernica, łyżeczki...moje dziecko pol godziny "gotowało", kupiłam tez miękkie klocki, ale nie bardzo sie chciała bawic

    Brusia z kotem to masakra w sensie szkoda go oddac bo bedzie tęsknił, ale z drugiej strony jak uczulenie to nie ma rady

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mamy nowy wozek dostaliśmy w spadku Espiro active - jak za free to nie bede narzekać ;)

    d84 lubi tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ankiet tez nie ma, ale pamiętam że przy ostatnim szczepieniu kazali mi napisać na kartce zwykłej białej że wyrażam zgodę na szczepienie, ale tylko na tym jednym.

    Brusia ja od dziś znowu dieta więc się możesz dołączyć.

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja dieta jak co poniedziałek. Przychodzi sobota i sobie odbijam :)

    atdc6iyei0o27of5.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mńie z waga tez cos jest nie tak, odkąd chodzę 2 razy w tyg na fitness i bardzo rzadko jem kolacje to wręcz waga podskoczyła o 2kg i nie chce spaść :/

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana bo tłuszczyk zamienia się na masę mięśniowa i kg może być więcej. Ale jak więcej mięśni to większe zapotrzebowanie na kcal i więcej spalasz samo z się ;)
    Ja nie chce przestawać kp bo figura mi się zrobiła "sama ", nawet jak napnę brzuch to mięśnie widać a całe życie to miałam brzuch ze jak lekko wypięła to jak ciąża ;)


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia fajny nawet ten wózek. Jaki kolor?

    I dzięki za kod do Smyka:)

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio spadło 5kg, myślę jeszcze o 2kg, a marze o 4kg i będzie super. Muszę też zacząć ćwiczyć, wcześniej chodziłam 2godz z wózkiem specjalnie pod górkę itd, ze na prawdę padnieta wracałam. A teraz już 2 dzień pizdzi jak.. Nie ma szans na spacer. Potrzebuję ćwiczeń na pupę, brzuch i boczki :-) macie coś sprawdzonego?

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na brzuch polecam 7 min ABS. Czy tam 8 min-zajebiste cwiczenia. Na pupe i nogi tez sa ale nigdy ich nie robilam.
    Co do zgody na szczepienia to pewnie zapisujac do poradni zgode podpisywalysmy raz i tyle im wystarczy. U nas tez nie ma co sCzepienie. Ale lekarka zawsze mowi co sie moze dziac i co robic.
    My dzis urzedujemy same z Jagoda, Luby ma urlop caly tydzien i pojechali dzis z Julka do Uniejowa na basen. U mnie wieje okropnie i leje przelotnie:/ do dupy pogoda:/
    Jagoda wstala o 6 i po 8 kazala sie juz uspic:) i spi...
    U nasze skora ciut lepiej ale na brzuszku to nadal masakra. Posmarue jej dzis mascia cholesterolowa ze sterydem i zobaczymy czy to zejdzie. Moze to uczuleniowe faktycznie. Nie wykluczam. 25-go mamy szczepienie Mmr. I chyba zaszczepimy pneumo i meningo tez,ale to chyba nie na raz sie robi,woec umowimy sie dopiero.

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczepienie odwołane bo mamy 37 stopni. Przelizone na 1 marca mamy. Dziąsła spuchniete już wysmarowane. Ehhh. Jak nie urok to sraka. D84 wczoraj odstawilam cukier w herbacie i inne rzeczy z samej herbaty to od 12-20 łyżeczek cukru dziennie.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuli nam na tą wysypke pomógł krem emotopic emolient ale nowy z innym zupełnie składem niż emolium oillan i atoperal. Dodatkowo przeciwswiadowe działanie. Nie wiem czy widzialyscie ale jakus nowy bepanten jest na egzemy jakbybyla promocja to bym kupiła.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Tuli używam latopic i tez mi ładnie te plamy łagodzi. A do wody emolium.

    Brusia ja to w ogóle prawie cukru nie używam takiego sypanego, do herbaty to raz za czas miód albo sok malinowy.

    Co do spacerówek to my mamy taką na wyjazdy lekką chicco london i jestem zadowolona daliśmy za nią 300zł. A na co dzień (tego sie nie pisze razem????) jeździmy tą z 3w1 i też uważam że super cybex balios.

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D no to ja wszystkie 3 dosladzacze na raz. Od wczoraj basta i tyle. A herbaty z miodem nie lubię bez odrobiny cukru.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
‹‹ 2543 2544 2545 2546 2547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ