Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Taru Ekspertka
    Postów: 230 52

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max wrote:
    Dziewczyny - a co do śluzu, to miewacie też rzy podtarciu czasami takie większe "gluty" za przeproszeniem. Bez zabarwienia. Bo mi się tak z dwa razy zdarzyło, nie wiem czy to normalne.
    Max, ja miałam na początku tak ok 4 tyg. Często duży, bialutki, bezwonny "glut". Teraz rzadko, najcześciej gdy długo siedzę w jednej pozycji np. Jazda autem.

    Taru

    https://www.maluchy.pl/ci-71245.png
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny:) !!

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech ten pierwszy trymestr się już kończy... Mam takie wahania nastroju, że głowa mała :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Taru Ekspertka
    Postów: 230 52

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z innej beczki, pamiętacie swoje sny? Mi sie dzieci nie śnią, za to same głupoty. Dziś np. Eksplorowałam z grupa ludzi jaskinie w Norwegii... W sumie wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, ze była wsród nas Conchita Wurst!! :). :). :D.

    szara myszka, lelewela lubią tę wiadomość

    Taru

    https://www.maluchy.pl/ci-71245.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio to miewam tylko sny erotyczne :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Taru Ekspertka
    Postów: 230 52

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Ostatnio to miewam tylko sny erotyczne :P
    To lepsze sny erotyczne niż eksploracja jaskiń z Conchita.. ;P.

    Taru

    https://www.maluchy.pl/ci-71245.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie erotyki królują :) No i głupoty typu Marilyn Manson wyprowadzający mojego psa... harry potter, śnił mi się ostatnio jakiś klub i że wdałam się w romans z barmanem... O dziwo, co kilka dni śni mi się że chodzę na zakupy *ciuchowe i co najdziwniejsze ZAWSZE jest to ten sam sklep, w zasadzie centrum handlowe które tak naprawde nie istnieje a przynajmniej nigdy w takim nie byłam... za każdym razem powtarza się układ pomieszczeń itd... Na dole jest sklep zoologiczny... masakra... :D
    No i dzieci też czasem mi się śnią... przedwczoraj śniło mi się że poszłam siku a tam litry krwi...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się przed pierwszą serduszkową wizytą śniło, że drugą ciążę straciłam i jestem już w trzeciej. Masakra, ale na szczęście to tylko sny.

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę już dziewczynki do pracy :) Trzymajcie się
    Spróbuję Was nadrobić wieczorem :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 lipca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech ci czas w pracy szybciutko zleci :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 7 lipca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taru ale mnie rozbawiłaś tym snem hahahaha usmiałam się jak nie wiem co.

    Pianistka ty już w pracy, ale mam nadzieję, ze czas szybko ci leci.

    Ale ja mam dziś dzień. Ostatnio smierdziało nam w mieszkaniu spalonym plastikiem. Wąchaliśmy wszystko i padło na tv, waliło z niego nieźle. Więc stwierdziliśmy, że na razie wyniesiemy go do piwnicy, bo w domu od niego smierdzi jak stoi. Tymczasowo podłączyliśmy monitor od kompa zamiast tv. Ale na drugi dzień dalej smierdzi. Teraz siedziałam znowu smierdzi. Obwąchałam wszystko niemal na kolanach i nie wiem co to. Przyszła do mnie koleżanka i opowiadam jej o tym i nagle znowu zaleciało. A ja mówię czujsz? to ten smród. Więc ona wstała i zaczęła wszystko wąchać, gniazdka, wtyczki. W końcu odsunęła jedną z szafek a tam....jara się gniazdko, ze aż czerwone jest. Wyłaczyłam szybko korki, zadzwoniłam do mamy czy zna jekiegoś elektryka i przysłała kogoś. Odłączył gnizadko zabezpieczył przewody i poszedł. Ja zgłodniałam wiec do lodówki a tam nie działa, sprawdzam wszystkie gniazdka w kuchni nic. Okazuje się że prąd w kuchni musiał być uzalezniony od tamtego spalonego. A najbardziej zależało mi na uruchomieniu lodówki, zwłaszcza w taki upał. Więc teraz mam przez całe mieszkanie pzrecięgnięte trzy przedłużacze bo jeden był za krótki i ciągnę prąd z dużego pokoju :) masakra, co za dzień. Potem się oakzało że nie moge zupy odgrzać bo zapalarka w kuchni gazowej nie działa bez pradu, kabel za krótki, a wteź tu teraz zaplaki znajdź, w końcu jak przekopałam pół mieszkania znalazłam zapalniczę......a się zmęczyłam, że szok

    A wiecie co jest najlepsze......że tv pewnie jest dobry, a stoi w piwnicy :) :) :)

    tysiaa93, Taru, miszkaaa lubią tę wiadomość

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 7 lipca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, wlasnie mama mi przyniosła mój wypis ze szpitala

    w danych z usg z piątku pisalo ze crl=1,21 co odpowiada 7w3d - czy to znaczy ze dziś jestem już w 7t7d czyli jutro zaczynam 9 tydzień?
    dokładnie tak by mi wychodzilo z daty ostatniej miesiączki ale bylam pewna ze miałam później owulacje i w związku z tym ciaza jest mlodsza
    co myślicie?


    aaaa i z ciekawostek w zastosowanych procedurach wykonano... USG stawow kolanowych <hahaha>

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 7 lipca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na tych wyliczeniach to sie nie znam. Ja mam ciąże z in vitro, wiec u mnie lekarz to wyliczał jakos od dnia transferu minus 3 dni bo e-dniowy zarodek był podany i jemu wychodzi o dwa dni ciąża starsza niż mi tu na suwaczku pokazuje.

    Czyli u mnie wychodziłoby, że za dwa dni zacząłby się 11 tydzień u mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2015, 15:49

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 lipca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szara myszka na to wygląda. Ja się sugeruję terminem według OM bo termin według USG i tak się będzie zmieniał :) A i tak pewnie żadna z nas nie urodzi w terminie :)

    Lelewela poprawilas mi humor swoją historią :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Taru Ekspertka
    Postów: 230 52

    Wysłany: 7 lipca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szara myszka wrote:
    hej dziewczyny, wlasnie mama mi przyniosła mój wypis ze szpitala

    w danych z usg z piątku pisalo ze crl=1,21 co odpowiada 7w3d - czy to znaczy ze dziś jestem już w 7t7d czyli jutro zaczynam 9 tydzień?
    dokładnie tak by mi wychodzilo z daty ostatniej miesiączki ale bylam pewna ze miałam później owulacje i w związku z tym ciaza jest mlodsza
    co myślicie?


    aaaa i z ciekawostek w zastosowanych procedurach wykonano... USG stawow kolanowych <hahaha>
    Szara myszka tez sie zastanawiam , bo ja jestem w 7t5d i choćby na belly pokazuje ze jestem teraz w 8 tyg. Wiec idąc za ta logika, jutro zaczynasz 9 tydzien. Pokręcone to.

    Taru

    https://www.maluchy.pl/ci-71245.png
  • natalica06 Autorytet
    Postów: 1445 504

    Wysłany: 7 lipca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp w sprawie wyników. Normy mam dla osób w ciąży. Jutro mam gina to się dowiem co z tego wyniknie. Martwiłam się ze mam toksoplasmoze ale już wiem że miałam kiedyś i jestem odporna. To może nawet lepiej bo gdybym nie była a mamy kota pewnie do lutego poszedł by na przechowanie do rodziców a zależało mi na tym żeby tego uniknąć. Gratuluję wszystkim wizytujacym dziś. Tak bym chciała mieć w domu usg i ciągle oglądać nasza kijanke :-)

    lelewela lubi tę wiadomość

    201602111680.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 7 lipca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 ja też już się z tego smieję i czekam na swojego lubego bo wraca dziś wieczorem to zobaczy co z tv w piwnicy :) ale jeśli jest dobry to chyba umrę ze śmiechu. Nasza głupota nie zna granic :) :) :)

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 lipca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taru wrote:
    Szara myszka tez sie zastanawiam , bo ja jestem w 7t5d i choćby na belly pokazuje ze jestem teraz w 8 tyg. Wiec idąc za ta logika, jutro zaczynasz 9 tydzien. Pokręcone to.
    Bo jesteś jeszcze w 7 tygodniu ale zaczelas 8 tydzien :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 7 lipca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalica06 wrote:
    Tak bym chciała mieć w domu usg i ciągle oglądać nasza kijanke :-)

    skąd ja znam to uczucie :) :) :)

    natalica06 lubi tę wiadomość

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 7 lipca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaw wrote:
    Nie ma chyba czegoś takiego jak 7w7d :D, jestes w 8w0d :D znacyz w 9 tygodniu :)
    O, faktycznie :)

    Takie domowe usg byłoby super sprawą ;D Pomarzyć zawsze można haha ;D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ