X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 30 maja 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysiu no i masz rację. Nie ma co szaleć :D

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 30 maja 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, nie ma co szaleć :D. Ja swojemu od razu zapowiedziałam też, że sprzątanie kibelka, kuchenki, umywalek to teraz jego temat bo nie będę wdychać chemii ;P, co prawda używam też octu i sody, ale obowiązki trzeba dzielić :D. No i podłogi się wie, że z mopem nie będe teraz latać :). Ale ja się pieszczę tak na razie ze sobą, później, jak będzie wszystko dobrze, to chcę być aktywną mamusią :D.

    Na kolacyjke duszone warzywka z ryżem, zobaczymy jak mi podejdą, bo właśnie się robią :)

    tysiaa93, Monkey lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I prawidłowo, dobre podejście :D

    To u ciebie Iriss zdrowo, mnie ciągnie do samych "brzydkich" i fast foodowych rzeczy :) Nawet truskawki mi nie posmakowały bo jeszcze są kwaśne :P

    Monkey lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    I prawidłowo, dobre podejście :D

    To u ciebie Iriss zdrowo, mnie ciągnie do samych "brzydkich" i fast foodowych rzeczy :) Nawet truskawki mi nie posmakowały bo jeszcze są kwaśne :P

    Bo ja już mam we krwi taką dietę, jak nie zjem zielska to mi źle ;). Mój normalny plan diety dziennej to jedzenie co 2-3h :D, ale jako przekąski między głównymi to owocki rano, i warzywka cały dzień :D, dużo gotowanych, parowanych, duszonych potraw :). Ale nie powiem, czasami zaszaleje :D np pieczone ziemniaczki itp :).
    Ale np chipsów, batoników, cukierków, fast foodów (kupnych) nie jem, napojów kolorowych i kupnych soków nie piję, bo mi po prostu nie wolno :P - dieta bezglutenowa. Więc czasami zazdroszczę innym, bo pączek od czasu do czasu to moje marzenie ;)

    A dla mojego groszka, to przez 3 ostatnie miesiące codziennie był koktajl na bazie jarmużu lub szpinaku :D z owockami hehe. Teraz boli mnie, że tak nie mam apetytu i mnie muli:( ale liczę, że się poprawi :)

    Monkey lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie, no nie, no nie! Czemu wspominałaś o słodyczach?! Teraz mam na nie chęć a dupsko urośnie :D

    Na pewno niedługo ci się poprawi i mdłości znikną, nie będą przecież trwać wiecznie. Co najwyżej do 12 tygodnia... :D

    Monkey lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff pocieszyłaś mnie, że w najgorszym wypadku jeszcze 8 tygodni haha :D
    Uciekam się położyć i trochę zrelaksować przed tv :P i pewnie za godzinkę już lulu ;)

    tysiaa93, Monkey lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko moje zasypia z tatusiem, to mogę coś więcej popisać :)

    Tysiaa mnie też do fast foodów ciągnie...

    Iriss zazdroszczę tego zdrowego odżywiania, ja ostatnio bardzo się poprawiłam, jem mnóstwo owoców i warzyw, ale niezdrowe jedzenie też bardzo lubię niestety. Ja za to aktualnie mam apetyt ogromny ;)

    Napiszcie coś więcej o sobie, znałyście się wcześniej? :)

    tysiaa93, Monkey lubią tę wiadomość

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss miłego wieczorku :)

    Zosia skoro i ciebie ciągnie do fast foodów to rozumiesz co czuję :D

    Ja znałam się tylko z Monkey :) Poznałyśmy się na wątku "ciąża po poronieniu" i jak widać udało nam się zajść w tym samym miesiącu :)

    zosiaaa, Monkey lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysiaa no rozumiem co czujesz ;) u mnie jest taki problem, że 2 tygodnie temu otworzyli McDonalda w moim mieście... i kurcze jak się tu oprzeć? :D

    Cieszę się, że udało wam się zajść razem, mam nadzieję, że teraz już będzie u was dobrze do samego końca :)

    tysiaa93, Monkey lubią tę wiadomość

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 30 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam lutowki 2016 po fioletowej stronie. Życzę spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań :) Cieszcie się brzuszkami :) Powodzenia - Lutówka 2015 :)

    tysiaa93, Monkey lubią tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 30 maja 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym razem MUSI być dobrze :)

    Dobranoc, słodkich snów :)

    Monkey lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 maja 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny :) można dolaczyc? Krótko o mnie... Staraliśmy się z mężem około 3 lata... Po drodze kilka ciąż biochemicznych. Za każdym razem przy ciąży biochemicznej problem był z beta gdyż już od początku nie rosła. W dzień spodziewanej miesiączki wynosiła 30 a dwa dni pózniej 35... Potem przychodziła @ i tak w kółko. Nigdy przy ciąży biochemicznej test sikany nie wyszedł pozytywny wcześniej niż w dzień spodziewanej miesiączki, ba! Nigdy nie widziałam pozytywu z prawdziwego zdarzenia, zawsze tylko te cienie cienia które i tak nigdy nie ciemnialy...

    Aż tu nagle w tym cyklu, coś mnie podkusiło żeby zatestowac 11 dpo. I odziwo był cień cienia... Nie cieszyłam się zbytnio gdyż wiedziałam ze za kilka dni ten cień nadal będzie cieniem.. 12 dpo powtórzyłam test innego producenta i odziwo była kreska. Blada, ale była...w czwartek gdy powtórzyłam test po 3 dniach, kreski kontrolna i testowa miały ten sam odcień :) dla pewności (i dla męża) zrobiłam test clearblue digital który wykazał ciąże 2-3 tyg po zapłodnieniu co wg producenta wskazuje na betę 200-20000...

    Dlatego tym razem wiem, że się udało :) nigdy nie widziałam takich testów :) dzisiaj 17 dpo, @ nie ma i się nie zapowiada... Bardzo bolą mnie piersi po bokach i czuje się ogólnie źle... Ale szczęśliwa :) oby tylko to szczęście nie odeszło, ale czuje ze tym razem jest inaczej :)

    tysiaa93, zosiaaa, Monkey, Limerikowo lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • wikaa Autorytet
    Postów: 671 718

    Wysłany: 31 maja 2015, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje i powodzenia Lutówki ;-) Niech to będzie dla Was cudowne 9 miesięcy ! ;-)
    Lipcówka 2015.

    tysiaa93, Monkey lubią tę wiadomość

    gyxwkrhmxsjl3p0t.png serce-ruchomy-obrazek-0086.gif
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 31 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka witamy, witamy :)
    Super, że coraz nas tu więcej!

    U mnie dziś leniwie. Piersi jakby bardziej zaczęły pobolewać...
    Jutro idę na drugą betę i stresuję się ogromnie.
    Trzymajcie proszę kciukasy!!!

    tysiaa93, Ivettka lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Pianistka :)

    Nie stresuj się Monkey, beta na pewno ładnie przyrosnie :)

    Mi dzisiaj brzuch dokucza. Mam nadzieję, że mi przejdzie bo nie chcę całej niedzieli spędzić w domu :)

    Monkey lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 31 maja 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Pianistka cześć :)

    Monkey mocno trzymam kciuki! Wygląda na to, że mieszkamy bardzo blisko siebie ;)

    tysiaa93, Monkey lubią tę wiadomość

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 31 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę dalej spać :D

    Monkey, zosiaaa lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 31 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia tak????
    A skąd jesteś? :)

    Mnie delikatnie brzuch pobolewa na @.....
    Nie lubię :P

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 31 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysiaa ja jeszcze leżę w łóżku ;)

    Monkey mnie też ostatni brzuch pobolewał jak na @. Jestem z Cieszyna ;)

    Monkey, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 maja 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam takie bóle jak na @... Mam nadzieje ze to nic groźnego... Miałam tez brązowe plamienia przez dwa dni ale zniknęły :). Dziewczyny, a ile dni @ sie spóźnia u Was? Nie boicie sie biochemicznej?

    Monkey, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ