Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia, jesteś moim mistrzem zen cierpliwości :D

    Doti87, właśnie, nie wkurzaj się, bo masz rację - nie Ty zaczęłaś tamtą dyskusję, wystąpiłaś tylko w obronie którejś z dziewczyn jadące z krwawieniem do szpitala - co chyba każda by zrobiła. Chill :)

    Pianistka, Doti87, Taru, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy, doti, tak kupiłam tą z allegro. Motherhood.
    Czytałam dużo dobrych opinii a u mnie jej nie ma... Fakt, że za samą wysyłkę zapłaciłam prawie drugie tyle, ale te norweskie poduchy jakieś dziwne :/ wcale nie takie zawinięte w "C" tylko takie wałki...
    czekam na odbiór, w tym tygodniu powinna być :) zdam relacje

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 08:22

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:
    madzia, jesteś moim mistrzem zen cierpliwości :D

    Doti87, właśnie, nie wkurzaj się, bo masz rację - nie Ty zaczęłaś tamtą dyskusję, wystąpiłaś tylko w obronie którejś z dziewczyn jadące z krwawieniem do szpitala - co chyba każda by zrobiła. Chill :)

    Doti mnie broniła :) bo przecież ja - wyrodna matka chciałam wiedzieć czy moje PIĄTE dziecko żyje :) Ale co tam, inni wiedzą lepiej co się wtedy czuje :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz mi bo ty już kupiłaś sobie ten adapter do pasów?jak Ci służy? Bo też chciałam kupić sobie...

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • A.W. Przyjaciółka
    Postów: 260 42

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabel wrote:
    Hej dziewczyny, dawno mnie nie było :) Troszkę urlopowałam, nie da rady was nadrobić, ale trzymam mocno kciuki za wszystkie dziś wizytujące, sama zmierzam na 11 na usg :) Pozdrawiam w ten uaplny dzień :)
    Anabel super, zdaj relacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2015, 11:47

    Anabel lubi tę wiadomość

    hchyyx8dalykvedv.png

    23.06.15 beta-HCG 4895,0
    25.06.15 beta-HCG 9643,0 :)
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabel, to u Ciebie była ta niezidentyfikowana masa w jajowodzie? Co się okazało?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agisia wrote:
    Doti badanie prenatalne to póki co najlepsze USG na jakim byłam :) wzięliśmy sobie płytkę z badania i nie żałujemy. Przynajmniej rodzina mogła pooglądać :) U mnie dawno ciąży w rodzinie nie było, więc chętnie oglądają jak technologia się zmienia i ile teraz można zobaczyć :)

    U mnie fajnie lekarz robi bo nagrywa mi wszystko na pendrive który od niego dostajesz i co wizytę wrzuca ci kolejne fotki i filmik i faktycznie dla rodziców to super sprawa... Bo się zachwycali że taki mały ma 2,51 cm a tak fajnie widać :-) zobaczymy za ponad tydzień czy będzie dużo fikal hihihihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra wstaje z łóżka bo to już 12 jest hihihihi ale lenistwo.... :-D

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti, nasze maleństwo miało ostatnio 7,5 cm :) to jest dopiero odjazd! Duży ludek! A jak fikał :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 08:23

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kilka łyków coli też działa :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabel, dopiero doczytałam, że masz wizytę! Zdaj relację :)

    Pianistka, a no właśnie, Ciebie Doti broniła! To już w ogóle, jakaś absurdalna sytuacja...

    Doti, lelewela już jeździła w swoim adapterze :) Ja swój kupię za parę dni, jak wypłata przyjdzie, bo dziś miałam "brak środków" w spożywczaku hahaha :D Oszczędnościowego konta nie ruszam, bo jest na urządzanie mieszkania, jestem więc biedakiem cebulakiem na razie :)

    Anabel lubi tę wiadomość

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze kilka dni i wypłatka będzie :-) hihihihi
    No tak myślałam żeby napić się czegoś słodkiego tylko żeby za bardzo nie fikal bo ciężko go będzie zmierzyć itp

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresuję się powrotem do pracy... :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malvinka sorry ALE rzymu nie zbudowalas swoja wiedza masz jedne dziecko i radzisz zeby inne robili tak jak ty i wiesz wszystko na temat rodzicielstwa chyba nie doroslas dziewczyny jedne sa tu pierworodki i najlepeij jak sie doradza swoim mam albo poloznym nas tez maga sie radzic ja bede 3 dziecko i za kazdym rodzeniem uczylam sie czegos nowego a nie kazde dziecko jest takie same mama moja mi duzo pomagala bo jest doswiadzczona matka a z polozna mam do dzis kontakt a do chust neurolog nie radzi przez pierwsze dni zycia zeby bylo noszone dzwonilam nawet polozna odradza wiec krzywdz swoje dziecko i mniej stalowy kregoslup zeby ponad 10 kg nosic na plecach brzuchu bo ja teraz syna ledwo utrzymac moge ! i nie zycze zebys obrazla inne matki ktore zaczynaja swoj nowy rozdzial w zyciu bo kazdy wychowuje dziecko po swojemu

    mandragora, Taru, Bianka*, A.W., tysiaa93, Anabel lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Stresuję się powrotem do pracy... :/

    A kiedy wracasz?

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    A kiedy wracasz?
    Za tydzień...
    Chodzi też o to, że szef bardzo zredukował mi zmiany bo jestem niewydajna... dupek...
    Jeśli finansowo mi to nie wyjdzie ok, to spadam na zwolnienie ponownie.. ale chcę spróbować :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy miesiąc, nowa tura wizyt i dużo nowych zdjęć, cudownie :D

    Ale się wybawiłam na weselu, fasol chyba będzie rozrywkowy :D

    Udanego poniedziałku :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia, wrzuć jakąś fotkę z wesela na FB :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 609 610 611 612 613 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ