Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U jednego Bąbelka: 1,1 mm, a u drugiego: 1,6 mm

    2nn39n73afmglss2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam zapisane: NT do 0,9mm
    tak mnie zastanawia to określenie wartości do a nie równo 0,9mm

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może było kilka pomiarów i ten max był 0,9.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Może było kilka pomiarów i ten max był 0,9.
    było kilka bo młode fikało jak szalone!!! masz rację, pewnie o to chodzi :)

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni często mierzą kilka razy, aby mieć pewność,że ten maxymalny jest w normie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NT powyżej 2,5 mm, według niektórych źródeł nawet 3mm może niepokoić dopiero więc spokojnie :) Wszystko dobrze

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabel wrote:
    NT powyżej 2,5 mm, według niektórych źródeł nawet 3mm może niepokoić dopiero więc spokojnie :) Wszystko dobrze
    Wiem, wiem, lekarz mówił, że wszystko dobrze :) tylko zastanawiało mnie to określenie do, bo zawsze dziewczyny piszą konkretną wartość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    Wiem, wiem, lekarz mówił, że wszystko dobrze :) tylko zastanawiało mnie to określenie do, bo zawsze dziewczyny piszą konkretną wartość
    to ważny pomiar więc lekarz mierzył kilka razy. tak jak napisała Skierka, to pomiar najwyższy :) także wynik naprawdę dobry...

    Skierka lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy lekarze podają po prostu średnią wartość i wtedy jest jeden wynik ;)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, dotarłam do domu. Badania wyszły bardzo dobrze, wszystkie parametry w porządku :) Maluch mocno wierzgał i dużo się ruszał, słodziak naprawdę :)!! Przezierność mamy 1,6. Coś tam mu dyndało między nogami, ale lekarz powiedział, że dopiero na następnej wizycie będzie mowa o określaniu płci.

    Z okazji dobrych wyników zjadłam 1 rolkę sushi z surowym łososiem (boska!!!) i obupiłam się w Benettonie :)

    Dobranoc dziewczynki, zdycham ze zmęczenia.

    Błaga, obudźmy się jutro bez awantur!

    Pianistka, tysiaa93, nick nieaktualny, nick nieaktualny, zosiaaa, tulipanna lubią tę wiadomość

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści Peggy :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dużo plociuchow na belly, hihi :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy gratuluję :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy super! :D ja idę w piątek:D

  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Dziewczynki.

    Oby jutro było tutaj już spokojnie i sympatycznie, jak wcześniej...

    Do jutraaa...

    2nn39n73afmglss2.png
  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy :) świetne wieści
    :)

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:
    Uff, dotarłam do domu. Badania wyszły bardzo dobrze, wszystkie parametry w porządku :) Maluch mocno wierzgał i dużo się ruszał, słodziak naprawdę :)!! Przezierność mamy 1,6. Coś tam mu dyndało między nogami, ale lekarz powiedział, że dopiero na następnej wizycie będzie mowa o określaniu płci.

    Z okazji dobrych wyników zjadłam 1 rolkę sushi z surowym łososiem (boska!!!) i obupiłam się w Benettonie :)

    Dobranoc dziewczynki, zdycham ze zmęczenia.

    Błaga, obudźmy się jutro bez awantur!
    Gratulacje
    A jak to jest z jedzeniem surowej ryby? Też bym zjadła sushi ale lekarz zabronił właśnie przez rybę.

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w książce jaką dostałam od położnej doczytałam, ze sushi jesc wolno oby nie z surowym tuńczykiem...

    Nie wiem dlaczego

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej.... co tu się dzieje... ale KWAS.. :/

    Kochane gratuluje dobrych wieści z wizyt:))!! Super :)!

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Ja w książce jaką dostałam od położnej doczytałam, ze sushi jesc wolno oby nie z surowym tuńczykiem...

    Nie wiem dlaczego

    Może dlatego, że w ogóle kobietom w ciąży nie zalecają jedzenia tuńczyka ze względu na dużą zawartość rtęci i innych zanieczyszczeń. Tuńczyk to duuuża ryba która trochę żyje wiec i zbiera te wszystkie świństwa.

    tulipanna lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
‹‹ 615 616 617 618 619 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ