Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada śliczny:))!
    U pozostalych dziewczyn tez piekne:)), u mnie jeszcze malutki:), ale wiem ze urośnie jeszcze :)

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka u mnie brzucho już też ewidentnie ciążowy ;) w 13tc jeszcze nie był, także sytuacja może się zmienić z dnia na dzień :)

    Zakupowo to przebiłam Was wszystkie :) my już mamy wózek, fotelik, 1 komplet pościeli, karuzele nad łóżeczko, materacyk na komode do przewijania, 2 kocyki i sporo ciuszków. Mąż mnie stopuje, ale ja uwielbiam to oglądanie i szukam promocji a więc przy okazji zaoszczędzę sporo ;) teraz szukam laktatora i butelek. Nie wiem z jakiej firmy brać. Ktoś coś wie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdybym miała gdzie trzymać też już bym miała wózek a tak to mam
    fotelik, baze pod fotelik, wanienkę, stelaż pod wnienkę, łóżeczko, materac, szafę dla dziecka, komode z przewijakiem i materacykiem, 2 ręczniki do kąpieli, laktator aventa no i ciuszki:p Do tej pory wydałam gdzieś 150zł :D dobrze mieć starszą siostrę która ma małe dzieci :D
    Pochwal się jaki masz wózek?:D

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że nie jestem sama ;) u mnie niestety nie ma w rodzinie małych dzieci, więc wszystko musimy kupić. Ale z drugiej strony to kupowanie jest bardzo przyjemne ;)

    Skusiliśmy się na wózek tutek grander lift. Przetestowałam w sklepie i bardzo mi się spodobał. Mam nadzieję, że jakościowo jest ok, bo zapłaciliśmy tylko 1,200. nie brałam ich fotelika, kupiliśmy maxi cosi, bo jedne z najbezpieczniejszych. Też się zastanawiam nad laktatorem avanta albo tommi coś tam.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka ja właśnie też chcę Tutka! Tylko nie mam gdzie go obejrzeć... Ale czuję że nawet w ciemno go wezmę :)

    Jaki kolor wybrałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 19:47

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Joanna_88 Autorytet
    Postów: 477 102

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chwalę się - będę miała synka! <3
    czyli tak jak przewidywałam :)

    Ja mam tylko kilka ubranek dla maluszka, może teraz jak znam płeć to skuszę się na coś więcej :)

    Lexi150, Biedroneczka29, domiii lubią tę wiadomość

    ex2bx1hp35w324su.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko..ja dla Hani nie mam nic..

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_88 wrote:
    Dziewczyny, chwalę się - będę miała synka! <3
    czyli tak jak przewidywałam :)

    Ja mam tylko kilka ubranek dla maluszka, może teraz jak znam płeć to skuszę się na coś więcej :)
    Gratulacje!!

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam RECZNY laktator z canpola i jestem zadowolona juz będzie 5 raz używany bo nawet moje znajome go pozyczaly

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brzusia jak Lexi mniej wiecej:-) Slicznie wszystkie wygladacie :-)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie mam łóżeczko ciuchy po synku bo liczę ze gin się pomylił by będzie syn a nie córka po córci mam ubrania ale na 4 5 lat tylko kupić wózek i nowe butelki no i jakiś ciuch co ze szpitala wyjdziemy

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia02 moja imienniczko ja też mam malutki brzuszek :)

    Dziewczyny wy to macie giganty w porównaniu do mojego :)

    Magdalenka ale zaszalalas :)

    Joanna gratuluję synka :)

    Ja dla swojej fasolki jeszcze nic nie kupiłam bo nie znam płci,ale jak poznam to zapewne zaczną się zakupi :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja witam się ponownie i od razu przedstawiam jak my się prezentujemy w dniu dzisiejszym :)

    W czwartek wizyta, więc może i ja się dowiem kto mieszka w brzusiu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 09:10

    Lexi150, Biedroneczka29, Zosia_wop lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss u Ciebie to dopiero miniaturka brzuszka :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna gratulacje synka :)

    Lexi wózek wzięliśmy turkusowo-szary. Na żywo kolor jeszcze ładniejszy niż w katalogu. Tylko wózek jest mniejszy niż większość na rynku. Ale akurat dla mnie to zaleta, bo ja jestem drobna. No i jest leciutki :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowy to też mój typ, ewentualnie cały szary. Jest piękny i od razu się w nim zakochałam. No i pasuje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Jest też właśnie jednym z najlżejszych na rynku więc do mnie przemawia bo ja też z tych drobnych jestem.:)

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tnietypowe pytanie ;)
    Odkąd jestem w ciąży codziennie pare razy kicham :D nigdy nie miałam alergii, nie jestem przeziębiona, a jednak każdego dnia mi sie to zdarza, czy ktos tez tak ma czy tylko ja taki ewenement :D ?

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale trafiłam dobrze, akurat na pokazywanie brzuszków! Piękne je macie <3

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne macie te brzuszki, a do tego super figurki :) Miło popaczeć :D

    Gratuluję córeczki i synka :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia_wop wrote:
    Mam tnietypowe pytanie ;)
    Odkąd jestem w ciąży codziennie pare razy kicham :D nigdy nie miałam alergii, nie jestem przeziębiona, a jednak każdego dnia mi sie to zdarza, czy ktos tez tak ma czy tylko ja taki ewenement :D ?
    Może to zbieg okoliczności, ale ja bardzo często kicham, zwłaszcza rano... Kiedyś mało co się nie zakrztusiłam, bo akurat jak jadłam to mnie na kichanie wzięło i uwaga: wciągnęło mi kawałek papryki do nosa haha, ale się wystraszyłam wtedy bo bałam się że w drugą stronę poszło, a sama w domu byłam :/

    Biedroneczko, no ja na swój brzuszek to Cini Mini mówię :D

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 645 646 647 648 649 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ