Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 17 września 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero niedawno dostaliśmy pozwolenie. Na początku był zakaz chociaż i tak nas poniosło 2 razy. Moje libido jest baaaardzo duże no i seks jest niesamowity. Ostatnio nas troszkę poniosło za często i odrobinę plamiłam ale wiem, że to z nadżerki bo mi ostatnio na IP mówili, że nawet przy normalnym chodzeniu mogę podplamiać. Tak więc teraz kilka dni przerwy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 22:30

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 17 września 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe ten internet nas wykonczy ;-) U nas szyjka też Oki macica miękka ale po tych krwawieniach mamy zakaz do odwołania echhh

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 17 września 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w nocy nie nosze wkładek ;) ale przez dzień nosze bo jakos wole widzieć kolor (ale to po przejściach z plamieniami) a na majtkach to wsiąka i nie widać

    ja tez mam niskie libido :(

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • PatrycjaP Autorytet
    Postów: 296 296

    Wysłany: 17 września 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie:)

    Jest któraś zaintresowana ciuszkami dla dziewczynki?

    Mam piękne modne ciuszki, zapraszam do mojej grupy na facebooku

    https://www.facebook.com/groups/1658199421061552/

    Maja<3 http://www.iv.pl/images/89232029326301542917_thumb.jpg 3jgxyx8d3zgfl70x.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 17 września 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to sie jakoś wyluzować nie potrafie. Boję się że bedę po <3 plamić, że dziecku coś sie stanie ... i nie umiem tego przezwyciężyc :/

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 17 września 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, internet potrafi być złem :D

    Tusiaa to tak jak u mnie, zero luzu :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 17 września 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie seks jest cudowny w ciazy.. naprawdę można poczuć inne doznania niż wcześniej, chociaż nie powiem libido mam bardzo zmienne, ale zazwyczaj mam wielką ochotę :p moj ukochany mi czasem nawet odmawia, bo mówi że za czesto nie wolno, żeby dzidziuś miał spokój :-)

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 17 września 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A to my w 20 tc :-) rosniemy sobie :-)

    Dobranoc dziewczyny :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 14:41

    tysiaa93, madzia.rka, Lexi150, Tusiaa, nick nieaktualny, szara myszka, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 18 września 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pokażę na noc, słodkich snów :D

    6sro09.jpg

    Mila920, Lexi150, Tusiaa, nick nieaktualny, szara myszka, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 18 września 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Sliczniutkie brzuszki dziewczyny :-)

    Oj,a ja myślałam, że każda kobieta w ciąży ma zwiekszone libido...jednak nie koniecznie. Ja uwielbiam się serduszko w ciąży choć z powodu moich stałych mdłości ciężko znaleść dobry moment. W każdym razie jak już się uda jest cudnie :-P

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 18 września 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie piękne brzuszki :-)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 18 września 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L na tym etapie jeszcze cię mdłości męczą? Współczuję :/

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 18 września 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja 2 tygodnie temu jeszcze potrafilam zwymiotowac chociaz wymioty nie meczyly mnie w 1-szym trymestrze:/ rzadko bo rzadko ale sie zdarzalo:/ wspolczuje:/

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 18 września 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pięknie super wygladacie ;-) obracam się na drugi bok i postaram się jeszcze zasnąć.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 18 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na tym etapie wymiotuję tylko gdy mam okropny ból głowy, wtedy miska jest moją drugą ręką :/

    Bruśka słodkich snów, ja już za cholerę nie usnę gdy się za bardzo wybudzę, może przynajmniej szybko dzisiaj padnę :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dołączam do Was :) termin 28.02.:)

    Chłopiec!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 09:09

    tysiaa93, Doti87, Mila920, szara myszka, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę brzuszków! Pięknie wyglądacie! Niestety ja jeszcze nie mam :( :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 09:10

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 18 września 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lula.91 wrote:
    Cześć! Dołączam do Was :) termin 28.02.:)

    Chłopiec!! :)
    Witaj :)
    Oj jeszcze ci wystrzeli, przynajmniej możesz pewnie jeszcze spać na brzuszku czego zazdroszczę :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 18 września 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lula witaj:-) ja mam minimalny brzuszek też. Do dziewczyn to hohoho daleko mi :-) ale spokojnie jeszcze nam brzuszki wystrzela jak głupie hihihihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 18 września 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia gdzie jest zdjęcie foczki????? Aż się przyzwyczaić nie mogę hihihihi :-)

    tulipanna lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
‹‹ 751 752 753 754 755 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ