Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 17:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 23 września 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaa co się nie chwalisz, będziemy razem wizytować :D

    Właśnie, pokazuj ciotkom wózek :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już pokazuje :)
    42658_55fac560db27a.jpg
    dostawka do łóżka Chicco
    http://nodik.pl/lozeczko-dzieciece-next-2-me-chicco-circles-edycja-limitowana-p-4989.html

    tysiaa93, szara myszka lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 23 września 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam wózek, myślałam o łóżeczku :D

    Fajne :)

    nick nieaktualny, Tusiaa, stokrotka1987 lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 17:59

  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 24 września 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astra moja endokrynolog kazala powtórzyć badanie, czy nie wdarł się błąd no i z 4,2(wynik z poniedzialku) zrobiło się 2,9(wynik z srody)?! Nie wiem czy to błąd w laboratorium czy te tsh moze tak skakać? Jutro zadzwonię znowu i zapytam czy robimy tak jak mówiła wcześniej czyli czy zwiększamy dawkę euthyroxu do 88, ale to już spora dawka tak mi się wydaje.

    Szkoda, ze takich warsztatów nie organizują w moim miasteczku ani w żadnym pobliskim.. Najbliżej Olsztyn jakies 130km.. Tysia cisnij na te warsztaty, bo pozniej bedziesz żałować, a napewmo wiele ciekawych i przydatnych rzeczy się dowiesz :-)

    Jutro, a w zasadzie dzis polowkowe :-) :-) :-) chce zobaczyć moje maleństwo, które wlasnie robi dobry dance w brzuchu, aż szkoda mi zasnąć :-) mój Ukochany zasnął z ręką na moim brzuchu, bo tez mu bylo szkoda, ale zmęczenie wygrało :-)

    Byle by tylko wszystko bylo w porządku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 00:18

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 24 września 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Jacek da radę się zwolnić godzinkę z pracy to pójdziemy na te warsztaty, samej mi jakoś głupio :)

    Dzidzia ładnie kopie, żeby mamuśka się o nią nie martwiła! Na pewno na połówkowym wszystko będzie w porządku :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi my też będziemy miały warsztaty w Sz-n
    https://www.facebook.com/events/1691416827759811/
    Łóżeczko super :)

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 324

    Wysłany: 24 września 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Zachęcam do aktualizacji tabeli a kto sie jeszcze nie wpisal?
    :) https://docs.google.com/spreadsheets/d/1N0-FZO6TDGA4PmQDuBDv2reIhX3LRrxQh1gDlPvzZdY/edit?usp=docslist_api

    201602031762.png
    200602041778.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 24 września 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te tabele to od nowa trzeba by zrobic bo niektore Laski juz tu nie zagladaja a lista dluga jak guma do majtoszkow:)
    Mari,lozeczko fantastyczne!
    Ja planuje kupic klasyczne w kolorze wenge z ktorego zrobie pozniej mini tapczanik

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn wrote:
    Mari rewelka! Kupiliście po bardzo okazyjnej cenie? Bo na stronie drogawo, ale wyjątkowo praktyczne i genialnie się prezentuje
    Kupiliśmy za 400 zł nowe na allegro.

    Tulipanna :D

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 24 września 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    Kupiliśmy za 400 zł nowe na allegro.

    Tulipanna :D
    nooo to trafiliscie! rezeczywiscie! mamnadzieje ze zwróciłas uwage jakie to maleńkie???

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    nooo to trafiliscie! rezeczywiscie! mamnadzieje ze zwróciłas uwage jakie to maleńkie???
    Tak, to tylko na pierwsze pół roku, później normalne łóżeczko. Mam nadzieję, że po pół roku będziemy się w nocy dokarmiać tylko raz a nie co 2 h, bo jakbym musiała co 2 h cały czas wstawać i wyciągać to chyba kręgosłup by mi wysiadł
    Ot leniwa jestem :)

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 24 września 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    Tak, to tylko na pierwsze pół roku, później normalne łóżeczko. Mam nadzieję, że po pół roku będziemy się w nocy dokarmiać tylko raz a nie co 2 h, bo jakbym musiała co 2 h cały czas wstawać i wyciągać to chyba kręgosłup by mi wysiadł
    Ot leniwa jestem :)
    ja jestem wielka przeciwniczka spania dzieci z rodzicami, wiec zamierzam zagryxc zeby i wstawac :P

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 24 września 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Ja mam w poniedziałek, będę wtedy według suwaczka w 21 tyg. 3 dniu :)
    Ale słuchaj swojego gina, on wie co robi :)

    U mnie jutro są te warsztaty Bezpieczny Maluch, ale jeszcze nie wiem czy pójdę :P Ostatnio jestem mało towarzyska :D

    Tysia - warto się wybrać na te warsztaty. Byłam i polecam, wiele cennych informacji. Sporo dziewczyn było solo, więc idź sama, a małż niech dojdzie (spóźni się trochę).

    Lula - ja połówkowe mam 06.10.2015, a będzie to 20+3. Już niedługo :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2nn39n73afmglss2.png
  • Joanna_88 Autorytet
    Postów: 477 102

    Wysłany: 24 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ma któraś z Was abonament Premium z Belly i mogłaby wrzucić opis 21 tygodnia?

    Dziewczyny, a macie problem w ciąży z żylakami czy naczynkami? No nie wiem co to jest.. Ale taka jaka sino-czerwona jestem na nogach, na buzi to zauważyłam :/ Muszę lekarza zapytać na połówkowym

    ex2bx1hp35w324su.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie chcę żeby dziecko spało z nami, kupiłam kołyske (jest możliwość bujną, ale też można to zablokować) która ma regulowana wysokość i będę małego kładł przy łóżku jak już będzie miał swój rytm dnia i nocy będzie spał w łóżeczku :)

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 24 września 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja połówkowe miałam 19t+3d.
    Joanna, ja co prawda naczyniaków nie mam, ale za to siniaki mi się konceertowe robią..ostatnio psina po mnie połaziła (3kg york) i sińce na udach takie, że jak mnie ojciec zobaczył to aż oczy wytrzeszczył i zapytał co mi się stało. No i cierpnę, więc to też coś z krążeniem...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 24 września 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Lexi my też będziemy miały warsztaty w Sz-n
    https://www.facebook.com/events/1691416827759811/
    Łóżeczko super :)

    Agnesia już się zapisałam. Tylko nie wiem czy mi się uda pójść. Ale 07.10 na "Bezpieczny Maluch" idę razem z mężem.
    A jak Ty się czujesz?

    No my chyba też jednak kupimy jakąś kołyskę na pierwsze miesiące, na noc a później Synek będzie miał swój pokoik.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 24 września 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-drewniane-bukowe-wenge-szuf-pkg-i5031332112.html

    ja planuję takie :)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
‹‹ 771 772 773 774 775 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ