Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 września 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że mam jednak na imię Justyna a nie Jessica... Albo jeszcze lepiej: Dżesika :D :D To już jest masakra, łatwo dziecko skrzywdzić głupim imieniem :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn chodzi mi raczej że dużo Janków u mnie w okolicy i jak ma być 5 Janków w szkole to dziwnie tak ;p

  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 25 września 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślę o 'Dżesice' to widzę lalunie, wytapetowana i szukajaca sponsora.. Boże widzisz i nie grzmisz :-D

    tulipanna lubi tę wiadomość

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 września 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila920 wrote:
    Jak myślę o 'Dżesice' to widzę lalunie, wytapetowana i szukajaca sponsora.. Boże widzisz i nie grzmisz :-D
    Rodzice chcieli być "łamerykańscy" :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 25 września 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dajcie spokoj, mam daaaaaleka kuzynke wlasnie DŻESIKE oO do dziś się rodzina z tego podsmiechuje a dziecko już ma chyba 8 lat ;/

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 25 września 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczynki bardzo podoba mi się Emilka, Elenka, Pola i Bianka :-)

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka nazwała Jessica... strasznee!!! Ciekawe jak Syna nazwie bo jest teraz w ciąży może Brajanek :D

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 września 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szara myszka mam nadzieję, że nie poczułaś się urażona :) Tym bardziej, że to twoja daleka rodzina ;D

    Mila podobają mi się twoje propozycje imion, szczególnie ostatnie :D

    Mila920 lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 25 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jest dość wysoki współczynnik korelacji pomiędzy takimi imionami a zjawiskami patologicznymi..

    tulipanna lubi tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Podobno jest dość wysoki współczynnik korelacji pomiędzy takimi imionami a zjawiskami patologicznymi..
    Też słyszałam, ale tutaj koleżanka patologią nie jest, stara się być chyba bardziej światowa :)

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 25 września 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ujęte 'stara sie' :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruśka wrote:
    Jejku ile chlopaczkow się szykuje.Gratulacje!!

    Dlatego zeby bylo mniej wiecej po rowno to u mnie beda dwie dziewczynki ;) co do imion to wybralam ze bedzie Rita i Nina. Teraz tylko przekonac meza ;) bardzo podoba mi sie Hania, Maja, Tosia ale w kazdym sklepie slychac juz te imiona, a nie chce by byly 5 Hania w szkole.

    Lexi150 lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 września 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNieMama jednak dwie dziewczynki? gratki :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za każdym razem wychodziło co innego, ale ostatnio pięknie pokazały swoje muszelki ;) więc będę miala dwie ksiezniczki :)

    tulipanna lubi tę wiadomość

  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 25 września 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Szara myszka mam nadzieję, że nie poczułaś się urażona :) Tym bardziej, że to twoja daleka rodzina ;D

    Mila podobają mi się twoje propozycje imion, szczególnie ostatnie :D


    Nie jestem urazona, bron Boze ;) ja nie znam prawie tego dziecka ale rodzina często o tym imieniu swego czasu wspominala ze wlasnie nawet nie Jessica tylko DŻESIKA xD

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 25 września 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruśka wrote:
    A co do powtarzalnosci to zawsze tak jest ile w otoczeniu jest Zuzi,Hani, Majek,czy Antosi. Ważne że moda na Brajany chyba przeminela. Dużo imion wyszukanych jest tylko czy dziecka się nie skrzywdzi kiedys idąc mama wolała dziewczynki Miriam i Jessica więc różnie z tym bywa. Nam dla dziewczynki podobała się Ada Ola Pola a dla chłopca Antoni, Karol, Tymon, Maurycy.
    Brusia, wierz mi, że taka moda nie minęła. Mam w pracy podopiecznych Brajanów, Kevinów, Kasandry, Tristanów..hitem był Donatan....

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 25 września 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Podobno jest dość wysoki współczynnik korelacji pomiędzy takimi imionami a zjawiskami patologicznymi..
    Zgadzam się w całej rozciągłości. Z doświadczenia zawodowego :)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 25 września 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNieMama wrote:
    Za każdym razem wychodziło co innego, ale ostatnio pięknie pokazały swoje muszelki ;) więc będę miala dwie ksiezniczki :)
    Gratulację!
    I dla Ciebie Myszeczko, bo Syncia Ci jeszcze nie pogratulowałam :)

    szara myszka lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 września 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam gina, który ma na imię Donatan :D Ale facet ma z 60 lat :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się Dorian podoba jeszcze :) a w gimnazjum marzyłam o Kordianie :D dobrze że nie zaszłam w ciążę w gimnazjum xD

    tulipanna lubi tę wiadomość

‹‹ 780 781 782 783 784 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ