Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzisiaj nachodziłam... Teraz kręgosłup mnie boli, ech, stare a głupie...
    Ale kupiłam getry w h&m 2 szt za 20 zł :D drugie całe szare
    http://i1188.photobucket.com/albums/z406/marissith/mobile%20uploads/th_40bedc2a-b480-405f-8c91-cbdc6c224262_zpstb7pgezl.jpg

    tysiaa93, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość

  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 25 września 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)

    szara myszko gratuluję synka:)!!

    MamanieMama gratuluję dziewczynek :)!!

    Gratuluję też parki :)!!

    chyba i tak jest więcej chłopców co? macie jakąś listę?

    szara myszka lubi tę wiadomość

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 września 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith ale fajne portaski, uwielbiam koty :D

    Kasia mamy taką listę:
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1N0-FZO6TDGA4PmQDuBDv2reIhX3LRrxQh1gDlPvzZdY/edit?pli=1#gid=0

    a chłopców jest u nas zdecydowanie więcej :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołz83 wrote:
    Witam :)

    Po "krótkiej" nieobecności melduje,że ja wyrównam tu siły płci - u nas będzie parka :)

    Gratuluję parki!
    Rzeczywiście w lutym chłopaki rządzą :P

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 25 września 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Dla chłopców jest dużo super imion, chyba nawet więcej niż dla dziewczynek :) U mas miał być Igor jakby co ale siusiak jeszcze nie wyrósł i już chyba nie wyrośnie :D

    Stawiam veto!! :P Dla dziewczynek mam mnóstwo pomysłów, a z chłopcem już problem był :P

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 25 września 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 12 dni do wizyty. A ja wariuje może źle napisane ale już bym chciała się zobaczyć z malutkim. Też macie dziś taki ciężki dzień. Śpiący i w ogole męczący.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 25 września 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo jacieeee do mojej wizyty tylko 10 dni ssssss jak ja sie nie moge doczekać aaaaa <3 dziewczyny dzisiaj w sklepie znalazłam poerwszy raz w zyciu drzozdzowke z makiem i orzechami boze nie wierze,a tak ostatnio mi sie drożdżówki chciało mniammmm tu we Włoszech drożdżówek nie ma ,a dzis ide patrze patrze i nie wierze :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 25 września 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dziś też zaszalałam w Jankach :P Ikea i Smyk :) I tyle bo nigdzie więcej nie zdazyłam wejść a droga masakra :)

    http://www.smyk.com/cool-club-pajac-dziewczecy-rozmiar-56,p1110557132,ubranka-dla-dzieci-p
    Kupiłam też dwie piękne flanelowe piendeluchy :)
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60264427/
    I taki kocyk/narzutę. Dla mnie najważniejsze żeby było z bawełny a ten jest :) Fajne te Minky ale jakby można było z samej bawełenki zamówić.. ja to mam świra na punkcie gotowania ręczników, pościeli, majtek i dal mnie ważne żebym mogła wygotować

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 25 września 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wizytę mam w poniedziałek...znów się bojam... no i badania w niedzielę... chyba będę druga co krzywą cukrową będzie robić :)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 września 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam wizytę w poniedziałek i nie mogę się juz doczekać <3

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 25 września 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam tych wizyt.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypominam że ja już krzywą cukrową
    cukrową miałam :p

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 września 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruśka do twojej też szybko zleci :)
    A potem znowu miesiąc czekania :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 25 września 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też idę w pon na usg :) Tyle musiałam czekać :/ Juz się nie mogę doczekac :)

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę w piątek :D

  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 26 września 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-) ja w poniedziałek na zwykłą kontrolę a w piątek usg polówkowe :-) jak się czujecie w sobotni poranek?

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Następny tydzień będzie ekscytujący :) ja w czwartek i już nie mogę przestać o tym myśleć
    Wiecie, że z krzywej cukrowej można się wymiksować?

  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 26 września 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith mi się nie uda bo mam zagrożenie cukrzycą ale zdradź jak to sposób

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie tylko o tym czytałam ;) ja mam glukozę na czczo super i zamierzam jęczeć mojemu, że po co i na pewno zwymiotuje (a zrobię to na 100%), może się uda :D
    A macie jeszcze mdłości rano? Jak tylko otworzę oczy muszę zjeść ciastko bo inaczej jest masakra :( na badania krwi jeżdżę w niedzielę bo wtedy nie ma kolejki i od razu po pobraniu muszę coś zjeść
    A u nas najpierw badają glukozę na czczo, trzeba poczekać 40 min na wynik i dopiero dają glukozę, aż mi słabo jak o tym myślę

  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 26 września 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith to badanie jest chyba obowiązkowe ale może faktycznie da się je pominąć. A w przychodni przy pobraniu możesz korzystać z wejścia poza kolejnością ze względu na ciążę. Ja wczoraj miałam mdłości a tak to już mnie nie męczą chociaż od samego początku nie miałam z tym jakiegoś dużego problemu.

    7a4ap07wpy0eq58n.png
‹‹ 782 783 784 785 786 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ