Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 4 października 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Popatrzcie na ceny :P
    http://en.smallable.com/1763-baby-grows-rompers-pyjamas


    masakra!!!
    ja się staram kupować w rozsądnych cenach (wiadomo ze dla każdego to cos innego znaczy) ale większość kupuje na allegro - patrze żeby było 100% bawełny i produkt polski i tak polspiochy za 7-8zł, kaftaniki po 7zł, śpioszki po 10-13zzł jest się w stanie kupic. pajace trochę droższe, to już ok 17ł średnio, ale staram się nie przewyzszac tych kwot bo jakość super a dzidziuś ubierzze to dwa razy

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 4 października 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie kupiłam na wyprzedaży w biedrze bodziaki i body z Auchan (były po 6 zł) a resztę w lumpie. Od kuzynki dostałam masę rzeczy ale jeszcze nie przejrzałam. Chciałam kupić też coś w Smyku ale teraz jeszcze szkoda mi pieniędzy. Jak będę pewna, że chłopak to poszaleję ale też nie za dużo bo w domu to pewnie tylko śpiochy i bodziaki będę zakładać. Ostatnio 2 razy mi się śniło, że Ignaś okazał się jednak być Matyldą tak więc poczekam te 8 dni. :) A kaftaników czy bluzeczek w ogóle nie będę kupować. Jakoś mi to nie podchodzi. Postawię na bodziaki. Mam już też wybraną pościel i dywanik do pokoju ale też się jeszcze wstrzymam do badań.

    Dziś odwiedziła nas babcia a Dzidziuś nie chciał się ruszać wyjątkowo. Tylko raz go babcia poczuła. A tylko pojechała to rozbrykał się na całego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2015, 17:05

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 4 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Popatrzcie na ceny :P
    http://en.smallable.com/1763-baby-grows-rompers-pyjamas
    Ajajaj, aż boli :D :D

    tulipanna lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 4 października 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu wczoraj przed snem puszczalam piosenki disneya :D bardzo kopal!:D

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 4 października 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w ciazy leci wszystko z łap :) moze to coruniu jednak a nie synus jak chinska tabela przepowiedziala :)mam nadzieje,ze jutro sie dowiem :)


    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 4 października 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki Biedroneczka!
    Ja dziś zainwestowałam w siebie. Zamówiłam legginsy ciążowe, rajstopy, staniki do karmienia i koszulę do karmienia. I już lukałam na laktator i u tego sprzedawcy kupię też takie pierdółki typu: podkłady poporodowe, pieluszki, kocyk, pokrowiec na przewijak itp.

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 4 października 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi a dasz linka do tego sprzedawcy?:-) pierwsze doświadczenia mojego brata- został tatą 4 dni temu - najmniejsze pieluszki lepsze babydream z Rossmana bo mniejsze niż Pampersy.a do tego dużo tańsze.


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 4 października 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4222926

    Kri ostatnio czytałam analizy produktów z serii "Sroka o" i babydream ma jedne z lepszych kosmetyków na rynku. To samo chusteczki nawilżane. Ja się zdecyduje właśnie na tą serię i może pieluchy też zobaczę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2015, 20:11

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 4 października 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    No to trzymam kciuki Biedroneczka!
    Ja dziś zainwestowałam w siebie. Zamówiłam legginsy ciążowe, rajstopy, staniki do karmienia i koszulę do karmienia. I już lukałam na laktator i u tego sprzedawcy kupię też takie pierdółki typu: podkłady poporodowe, pieluszki, kocyk, pokrowiec na przewijak itp.
    Leksi,podrzuc linka! Nie badz taka:)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 4 października 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczy dla siebie kupowałam u różnych sprzedawców i nie bardzo chce mi się teraz wszystkiego szukać ale jak dostanę przesyłkę i będę mogła polecić to podrzucę linka z miłą chęcią. Zobaczymy jak to wszytko na żywo będzie wyglądać :D

    tulipanna lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 4 października 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak policzyłam to na te "pierdółki" dla Dzidzia pójdzie 500 zł lekką ręką... Tego się nie spodziewałam.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 4 października 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi a nie boisz sie u tego sprzedawcy zamawiać? dużo ma negatywów i neutralów :/

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 4 października 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaa wrote:
    Lexi a nie boisz sie u tego sprzedawcy zamawiać? dużo ma negatywów i neutralów :/
    Tusia ale jak się zobaczy stosunek pozytywów do negatywów to jest super. 99.9% pozytywnych ocen więc chyba dobrze. A przy takiej ilości sprzedanych produktów zawsze coś się komuś nie spodoba :)

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 4 października 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    Jak policzyłam to na te "pierdółki" dla Dzidzia pójdzie 500 zł lekką ręką... Tego się nie spodziewałam.
    500? To cos mało wyszlo

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 4 października 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    Jak policzyłam to na te "pierdółki" dla Dzidzia pójdzie 500 zł lekką ręką... Tego się nie spodziewałam.
    500? To cos mało wyszlo

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 4 października 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrzucisz linka??:)

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 4 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz wydałam ok 650zł na małego i jeszcze wszystkiego nie kupiłam :) Aaa ciuszków nic nie kupowałam bo dostanę a rzeczy szukam żeby były w miarę tanie i dobre :P Rozpływają się w rękach te pieniądze a końca nie widać.

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 4 października 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mówię tylko o takich "dodatkach" bo ubranek, pościeli i innych większych rzeczy nie liczę. To już osobno.

    tulipanna lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsza styczniówka rozpakowana...
    trzymajcie się dziewczyny w dwupaku!

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 4 października 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde niezle ,cos te dzieci spiesza się :/

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
‹‹ 817 818 819 820 821 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ