X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebag ja kupiłam juz dawno dwie pary śpioszków z Next i rewelacja - jedne różowe z odstajacymi uszkami a drugie są granatowe w malutkie różowe króliczki <3 tylko fakt raczej drogie są ale od czasu do czasu coś na pewno kupię :D ich śpioszki tez są trochę szersze niż innych firm w tym samym rozmiarze ale mam nadzieje, ze nie będą wisieć jak dziecko będzie szczupłe.

    U mnie zostało 7dni, od wczoraj coś tam czuje od czasu do czasu na dole, jakieś kłucia itp ale niestety cisza.

    Mój mąż od połowy listopada juz nie chce seksu mimo, że ochotę ma ogromną bo 'nie będzie szturchać jak mała ma tam główkę' ale ja nie miałam ochoty wiec mi to na rękę :D ale dziś chyba spróbujemy, może akurat to coś pospieszy córcie :D

    Krystyna, bebag lubią tę wiadomość

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio uskutecznialam sexy dość intensywnie i nic to nie przyniosło. Ale na pewno nie zaszkodzi spróbować, więc Nieukowa do dzieła :) Dziewczyny jak ja się boję jutra. Z jednej strony nie mogę się doczekać, ale stres ogromny.

    karolina1488, Krystyna, bebag, Nieukowa, Papcia lubią tę wiadomość

  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka oj wierze, ze na pewno się denerwuje ale będzie dobrze :* juz jutro będziesz tulić swoje malenstwo <3
    mnie szpital czeka w następny piątek jak się mała nie wykluje do tego czasu i tez mam mega stresa

    paulka86 lubi tę wiadomość

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka rozumiem zdenerwowanie ale pamiętaj jaka słodka nagroda na Ciebie czeka :)

    U nas z seksem chwilowo przerwa bo jakieś mam takie obawy żeby nie przyspieszyć za bardzo małej na świat, chociaż chęci są z obu stron :)
    No ale jeszcze trochę sie powstrzymamy, bo im bliżej terminu tym mniej mi się spieszy do porodu i to nie o poród tu chodzi tylko o obecność już małego człowieczka. Teoretycznie to wiem czego się spodziewać bo przecież wszystkie koleżanki już dawno dzieciate, ale właśnie wiem tylko teoretycznie, a praktyki sie trochę boję. Ja nigdy takiego malutkiego maluszka nie miałam na ręku tak "luzem" zawsze w jakims beciku czy na poduszce, nie mówiąc już o kąpaniu czy przebieraniu. I mimo, że wiem że sobie poradzę przecież bo niby czemu nie skoro inni sobie radzą to się boję :)

    paulka86 lubi tę wiadomość

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • MamaZtrójmiasta Autorytet
    Postów: 263 212

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka rozumiem ze jutro masz planowany poród:) powodzenia! Zazdroszczę:))

    paulka86 lubi tę wiadomość

    km5svcqgq5dggbpx.png
    córeczka 2010 córeczka 2012
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak ja Wam zazdroszczę tych seksow:D mój mąż od początku był na nie bo,,nie będzie obijał młodego "... no cóż, uszanowalam jego decyzje:) potem to już w sumie nawet ochoty nie miałam. .a czasem jak już bardziej mi się chciało to były też inne sposoby żeby nie, ,obijac ":D

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Gratuluję wszystkim które już urodziły i trzymam kciuki za nadchodzące akcje :) :) czas strasznie zleciał... ja jestem z marcówek i pamiętam jak u Was podczytywalam co się dzieje... w końcu jesteście o poziom wyżej ;)

    Nieukowa, sandrula lubią tę wiadomość

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego męża najlepsze hasło w sprawie sexu to było " nie bo dziecko sie na niego patrzy" no padlam.

    Marsjanka2, sandrula, Krystyna, Papcia lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • AleAleksandra Przyjaciółka
    Postów: 93 132

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj przyjechałam na izbę przyjęć i zostawili nas w szpitalu. Monitorują stan Frania. Jutro się dowiem co dalej.

    125e5056ef.png
  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa. Już mi trochę lepiej, żeby tylko zasnąć choć na chwilę jutro wielki dzień. Przytule mojego synka. MamazTrojmiasta mam jutro planowane cc.

    evs, karolina1488, zbikowa, bebag, Nieukowa, Marsjanka2, AleAleksandra, Mila123 lubią tę wiadomość

  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleAleksandra trzymam kciuki za Was zeby wszystko bylo dobrze!!!

    paulka86 zazdroszczę Ci ze juz jutro bedziesz tulic swoja dzidzie :-) będzie wszystko dobrze również trzymam kciuki :-)

    paulka86 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulka86 nie jedna z Nas ci zazdrości, że jutro będziesz tuliła już swoją kruszynę. A my stoimy jeszcze przed wielką niewiadomą. Trzymam kciuki będzie dobrze :)

    paulka86 lubi tę wiadomość

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleAleksandra, Paulka trzymam kciuki!

    mnie dzis wypuścili całe szczęście.

    Krystyna, paulka86, karolina1488, AleAleksandra, Papcia, Mila123, Nieukowa lubią tę wiadomość

  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleAleksandra dobrze, że Was monitorują. Trzymam kciuki będzie dóbrze.

    AleAleksandra lubi tę wiadomość

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka powodzenia! Jutro juz bedziesz tulila swoje Malenstwo, a w pn pewnie wrocicie do domku ☺ zazdroszczę ale i domyslam się Twój stres. Postaraj się zrelaksować się, nabrać siły. My bedziemy wysyłać pozytywne fluidy

    paulka86 lubi tę wiadomość

  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleAleksandra jesteśmy z Wami, daj jutro znać co z Synkiem, jakie dalsze kroki.

    Widzę, że większość facetów ma takie same podejście do seksu. Moj też ma z tym problem, a ja mam wrażenie, że zaczne chodzic po scianach.

    AleAleksandra lubi tę wiadomość

  • Marsjanka2 Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulka86 Trzymam mocne kciuki! będzie dobrze! też przeżyłam już jedno cc i 10 lutego będę miała drugie... nie powiem ze sie nie stresuje... bo oczywiscie tak się nie da chyba... ale też wierzę, że będzie dobrze !

    paulka86 lubi tę wiadomość

    04f963f7bc.png
  • Marsjanka2 Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze ja nie stresuje sie samym cc... bo jakos to bedzie.. ale z dnia na dzien bardziej boje sie rozłąki z synkiem... tym bardziej ze to ponad tydzien... bo lekarz chce polozuc mnie juz po skonczonym 38 tyg do szpitala a dyzur ma w piątek i wtedy będzie cięcie... raz bylam w szpitalu w tej ciazy i bylo to nasze pierwsze rozstanie w zyciu i powiem Wam ze jak dla mnie tragedia... bardzo sie boje..

    04f963f7bc.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleAleksandra a co się działo z małym że trafiłaś do szpitala? Trzymaj się dzielnie i informuj nas.

    Paulka86 już niedługo będziesz to miała za sobą, wszystko będzie dobrze, a strach jest normalny. Przy sn panika przekłada się na mobilizację żeby jakoś przetrwać skurcze i urodzić, natomiast przy cc leżysz bezczynnie i niebardzo masz czym myśli zająć. Najważniejsze żeby dobrze dali znieczulenie i jakoś się te 15 minut przetrwa. Jak już wyjmą dziecko cały stres minie. Pomyśl że jak ja będę się szykowała do zabiegu to wy będziecie już dochodzić do siebie w domu :)

    Marsjanka ja najbardziej bałam się rozłąki z synkiem na początku ciąży, jakoś mnie to strasznie przerażało, jak go do tego przygotuje, tym bardziej że był straszny cycol mamusiny. Ale teraz jestem o niego spokojna, ostatnio bardzo wydoroślał, więcej rozumie, tatuś się nim świetnie zajmuje i tak sobie myślę że przyda im się spędzić więcej czasu razem.

    Tak sobie jeszcze myślę dziewczyny, jak już te nasze wszystkie maluszki się urodzą, to nadal będziemy tu pisać? Szkoda by było tak po narodzinach już nie móc się wygadać, ale to przecież dział ciążowy.

    paulka86 lubi tę wiadomość

  • chloet Autorytet
    Postów: 505 513

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka, powodzenia :) Będzie dobrze!

    paulka86 lubi tę wiadomość

    rqkqj11.png
‹‹ 510 511 512 513 514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ