X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestesmy juz rozpakowane dzis nad ranem wody postanowily odplynac i moje dziecie chcialo sie urodzic w styczniu;)

    chloet, Aguu, karolina1488, MamaZtrójmiasta, Lilu, AguŚka89, vitoria, paulka86, maferka, Marsjanka2, evs, Krystyna, livia30, sandrula, Papcia, Czarnaa94, bebag, Mila123, zbikowa, Nieukowa, Asiek84, Fryzia33, Agatka_46, Fiolk@, AleAleksandra, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • chloet Autorytet
    Postów: 505 513

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak się objawiają skurcze przepowiadające? Czy to to słynne twardnienie brzucha, czy dochodzą do tego bóle? Pytam, bo mi brzuch twardnieje gdzieś od połowy ciąży, więc w sumie nie wiem, jak to rozpoznam :D

    rqkqj11.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infinity888 gratuluję <3

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • MamaZtrójmiasta Autorytet
    Postów: 263 212

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity888 wielkie gratulacje, kolejna styczniowa lutówka:) jak bedziesz miała chwilę daj znać jak u Ciebie to wyglądało:) a teraz cieszcie się sobą!:)

    km5svcqgq5dggbpx.png
    córeczka 2010 córeczka 2012
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity888 wrote:
    Jestesmy juz rozpakowane dzis nad ranem wody postanowily odplynac i moje dziecie chcialo sie urodzic w styczniu;)

    Gratulacje :)

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity888 wrote:
    Jestesmy juz rozpakowane dzis nad ranem wody postanowily odplynac i moje dziecie chcialo sie urodzic w styczniu;)


    Gratulacje :-)!!! Ale fajnie koleja rozpakowana :-) trzymajcie sie zdrowo :-)

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity888 wrote:
    Jestesmy juz rozpakowane dzis nad ranem wody postanowily odplynac i moje dziecie chcialo sie urodzic w styczniu;)

    Gratuluje! Zdrowia dla Maleństwa <3 czekamy na relacje ☺

  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity888 wrote:
    Jestesmy juz rozpakowane dzis nad ranem wody postanowily odplynac i moje dziecie chcialo sie urodzic w styczniu;)
    Gratulacje :)

  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infinity888 gratulacje! :)

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • Marsjanka2 Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!

    04f963f7bc.png
  • Marsjanka2 Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vitoria dobrze jest coś takiego przeczytać... madrze piszesz :) wiem, że tata się świetnie zajmie, babcia z dziadkiem ew. pomogą, ale i tak się boję bo jestem tak związana z małym i on cały czas jest mamusi przylepką... ale dam radę :) jak sie mala urodzi to zleci ale najgorsze to leżenie w szpitalu przed cc.
    Jezeli chodzi o utrzymanie wątku powiem Wam, że styczniówki do których należałam na belly w ciąży z Synkiem przeniosły się na jakieś zamknięte forum ale mi jakoś ciezko bylo z niego korzystac... niestety... i na grupę na fb którą utworzyły :) duuuzo osob sie wykruszylo po czasie, ale cząstka została i piszemy sobie co jakis czas :) bardzo fajna sprawa moim zdaniem

    04f963f7bc.png
  • evs Przyjaciółka
    Postów: 97 95

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chloet wrote:
    Dziewczyny, jak się objawiają skurcze przepowiadające? Czy to to słynne twardnienie brzucha, czy dochodzą do tego bóle? Pytam, bo mi brzuch twardnieje gdzieś od połowy ciąży, więc w sumie nie wiem, jak to rozpoznam :D
    Ja odczuwam twardnienie całego brzucha co było dla mnie bolesne do tego stopnia, ze nie mogłam sie ruszyć. Trwało to ok 2min, wydaje mi sie, ze od razu to rozpoznasz :)

  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infinity gratulacje i zycze Wam zdrowka :-) Marsjanka a ja tydzien po tobie w piatek 17 lutego ale 16 popoludniu mam juz sie zglosic do szpitala. Ostatni tydzien to chyba przeplacze ze stresu... to tez bedzie moje 2 cc

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsjanka a ile twoj lobuziak ma?

    Mila slyszalam ze drugie cc wcale nie musi byc gorsze, mozna czuc sie lepiej niz po pierwszym I tego sie trzymam :-)

    Infinity gratuluje! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:28

    Mila123 lubi tę wiadomość

  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infinity888, gratulacje! :)

    Paulka, będzie dobrze, 27.01 to super data, koniecznie daj znać jak już będziesz na siłach ;)

    AleAleksandra, trzymam kciuki, żeby było wszystko ok! Najważniejsze, że jesteś pod kontrolą. Czyli jednak stwierdzili cholestazę czy jeszcze nie wiesz na czym dokładnie stoisz?

    Marsjanka - też mam obawy, co do rozłąki z synkiem, jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić... wiem, że on sobie świetnie da radę, ale ja na pewno będę bardzo za nim tęsknić. We wtorek byłam na wizycie u lekarza, później jeszcze na zakupach, trochę nam zeszło, Mały był z moją mamą i jak wróciliśmy to od razu przybiegł się przytulić, a zwykle tego nie robi na przywitanie. I tak się wzruszyłam, że aż się popłakałam...

    Co do skurczów przepowiadających, w pierwszej ciąży były jak mocne bóle miesiączkowe, rozchodzące się na plecy, a teraz takie bolesne napinanie całego brzucha, jakby ktoś ściskał mi go z całej siły :P u mnie trwa zwykle ok. 2-3 min.

    A co do seksu jako wywoływacza - w pierwszej ciąży chyba pomogło, wczoraj próbowaliśmy wywołać Małą na świat, ale skurcze wręcz się uspokoiły "po" ;) na szczęście M nie ma jakiś oporów przed seksem w ciąży, o ile nie ma zakazu od lekarza, chociaż na pewno jest delikatniejszy niż zwykle :D

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infiniti gratuluję! Cieszcie się sobą a jak znajdziesz chwile to opisz swój poród i jak tam maluszek ;)

    Moje przepowiadacxy 2 dni temu mi wprowadziły mała w kanał rodny. Generalnie twardy brzuch aż dech zapiera, ból krzyza i bóle @. Teraz mam skurcze tak co 10-30mon bardzo różnie trwajace i bardzo różne w intensywności. Czasami jak na okres, czasami bezbolesne albo jak ból pleców.

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Marsjanka2 Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila123 wrote:
    Infinity gratulacje i zycze Wam zdrowka :-) Marsjanka a ja tydzien po tobie w piatek 17 lutego ale 16 popoludniu mam juz sie zglosic do szpitala. Ostatni tydzien to chyba przeplacze ze stresu... to tez bedzie moje 2 cc

    Koochana kolezanki.ktore mialy 2 cc wszystkie mowily mi ze o wiele szybciej do siebie doszly wlasnie po 2 cc :)mam andzieję że tak właśnie bedzie i u nas :)

    Vitoria synus skonczyl 16 stycznia 2 latka :)

    Papcia mój mały z racji tego ze ma juz 2 lata i calkiem duuuzo rozumie to chyba ma swiadomosc tego ze cos sie swieci... czesciej przebudza sie w nocy, szuka mnie, jak spi ze mna w lozku to przytula sie do reki czy szyi... chodzi ze mna krok w krok. Bardzo boje sie zeby nie poczul sie zepchniety na 2 plan... oczywiscie bede robila wszystko zeby czul sie najwazniejszy :) ostatnio jak bylam w szpitalu a bylo to na poczatku ciazy mial poltora roku to wrecz obrazil sie na mnie... najpierw biegl jak mnie zobaczyl a pozniej smutny nie chcial podejsc...myslalam ze mi serce peknie.. a pozniej nie rozstawal sie ze mna na monute nawet do toalety z mna chodzil.. o samotnym prysznicu bez wrzaskow pod drzwiami nie bylo mowy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 23:00

    04f963f7bc.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow to moj dokladnie miesiac starszy :-P

    Marsjanka2 lubi tę wiadomość

  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wieczór podczas załatwiania sie, na papierze zobaczyłam zamiast zwykłej wydzieliny. Wodę blado różowa (z pochwy) teraz cisza.
    Maz mowi żeby poczekać polozyc sie i jak sie powtórzy to jedziemy na izbe sie skontrolowac.

    infinity888 lubi tę wiadomość

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • Fryzia33 Przyjaciółka
    Postów: 118 91

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsjanka2 moja córeczka w kwietniu będzie miała dwa latka ale od jakiegoś czasu też zauważyłam że częściej się przytula i chodzi za mną krok w krok. Ciężko będzie wytrzymać te kilka dni w szpitalu bez niej ale mam nadzieję że jakoś damy radę. Starszy syn ma 11 lat i wiem że on zajmie się sobą a jak będzie potrzeba to siostrę też pocieszy. Oby tylko szybko wyjść ze szpitala do domu.
    Infinity888 gratuluję ;-)

    Marsjanka2 lubi tę wiadomość

    relgi09kiihpljzd.png
    relgi09kvref0kv4.png
    relgi09kfizn0g38.png
‹‹ 511 512 513 514 515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ