X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka grztuluje zdrowego pieknego synka :-) no dziewczyny idziemy jak burza cios za ciosem :-)

    Nieukowa, paulka86 lubią tę wiadomość

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka gratulacje! :)

    A ja dziś mam mega lenia jakiegoś, miałam ogarnąć trochę salon, ale jakoś weny nie mam. Wstałam o 7 pojechałam na badania do lab, potem jeszcze z chłopem zakupy spożywcze przy okazji i jakoś się tak zeszło że śniadanie to my o 10 dopiero zjedliśmy, ogarnełam kuchnię, a teraz leżę i się obijam, głodna znow jestem ale ruszyć mi sie nie chce, a tyyyleee miałam energii jak rano wstałam.
    Za to mała nadrabia bo hopsa znowu w brzuchu jak szalona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 15:03

    bebag, paulka86 lubią tę wiadomość

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka, gratulacje! Ale fajnie, że dzieciaczków przybywa, a dopiero co robiłyśmy testy :)

    paulka86 lubi tę wiadomość

    age.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff paulka mozesz odetchnac, gratulacje :-)

    Ja chyba jestem kolejna planowana. Byle do srody.

    Nieukowa, zbikowa, paulka86 lubią tę wiadomość

  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek84, jak czytam co piszesz, to jakbym o sobie czytała :D Naprawdę... ja dziś tak samo bez weny, od godziny zbieram się do sklepu :D A rano wstałam z mężem, usmażyłam mu jajecznicę na śniadanie, dałam buziaka przed pracą i wydawało mi się, że zrobię dziś bardzo dużo pożytecznych rzeczy! :D

    age.png
  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wspaniale ☺ witaj Franiu na świecie☺
    Tez mam strasznego lenia... o 19 przyjeżdżają tescie, wiec chyba to skutecznie zniecheca mnie do robienia czegokolwiek.

    Papcia, paulka86 lubią tę wiadomość

  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratuluje.

    paulka86 lubi tę wiadomość

    ea895dd043.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka wielkie gratulacje

    paulka86 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebag jak nic to wina dzieci, no bo nie nasza przecież, po prostu te planowane na 25.02 tak nami biednymi sterują, no innego wyjaśnienia nie widzę :)

    bebag lubi tę wiadomość

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę kolejna:) jestem w szpitalu, dzis na ktg wyszedł duży skurcz przy ktorym spadło dziecku tętno, poniżej 100. Lekarz zrobil usg i wyszlo że mam konflikt pepowinowy, po prostu przy dużym skurczu pepowina sie uciska. W poniedziałek będę mieć cesarkę. Martwi mnie tylko waga dziecka 3024g. Troche male jak na ten wiek... Ale może aparat się zmierzył...?

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka wielkie gratulacje! Zdrówka dla Was!

    Babydream trzymam mocno kciuki żeby wszystko było jak jak najlepiej. Myślę, że nie masz się co martwić wagą maleństwa. Moja bratowa urodziła synka w 39 tygodniu i ważył równo 3000 gram. Także myślę, że jest jak najbardziej oki.

    paulka86 lubi tę wiadomość

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby dream trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie wszystko bedzie dobrze. Nie przejmuj sie waga moj maly tez nie bedzie duzo wazyl wazne zeby byl zdrowy. Zycze powodzenia :-)

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    Ja żartobliwie mowie o sobie zła matka, bo już wielokrotnie rozsrawalam się z małym na dłużej niż 1 dzien- a to jakiś staż, a to konferencja, a to wyjazd służbowy. Mały jest zzyty z ukochaną babcia i z tata, nie widzi nic dziwnego w tym ze mama czasami idzie na dłużej. Ale jak jestem to jest oczywiście przytulanie głównie ze mną i wiadomo ze mama to mama ;)
    Mój mały ma 2mcy teraz i chyba baaardzo mało ogarnia o co chodzi z dzidzia. Jest zazdrosny o niemowlaka i jeśli ktoś z domowników weźmie jakiegoś na ręce to pod biega i chce bić. Także teges... mam strategie żeby Lile traktować jako coś oczywistego od początku i raczej ja chustowac i zajmować się synkiem mając mała przy sobie ciągle...

    Skurcze miałam w nocy co 8 mi ale nierówne w nasileniu i nie liczyłam ze coś sie rozwiniemy. No i się wyciszyly. Pierdziele nie rodzę :(
    Czyli Papcia mamy podobnie :)
    O zła matko niedobra ty hehe kocham synka nad życie ale wiem jak dobrze robi zająć się czasem czymś innym, sobą, gdzieś wyjść, oderwać się od klocków lego, malowania farbami, biegania po górkach i placach zabaw. Paradoksalnie dziecku to też dobrze robi - uczy się być z innymi, wie że mama wychodzi ale i wraca, jest mu łatwiej kiedy musimy zniknąć na jakiś czas z domu - tak jak teraz na czas porodu, latwiej też maluchowi odnaleźć się np w przedszkolu gdzie przecież mamy nie ma. Myślę że grunt to równowaga.

    Ja chyba nie będę w chuście nosić po domu, raczej będę maluszka tachać do pokoju starszaka, kłaść na łóżku czy na macie na podłodze, będzie sobie tam leżał a ja będę bawić się ze starszym. Tak to póki co widzę :)

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydream 3 kg to wcale nie tak mało, całkiem przyzwoicie. Trzymam za Was kciuki :)

  • evs Przyjaciółka
    Postów: 97 95

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka gratulacje!!!

    Babydream, nic się nie martw będzie dobrze!
    Trzymamy kciuki:)

    Czy Moniqe się odzywała, czy coś przeoczyłam?

    paulka86 lubi tę wiadomość

  • MamaZtrójmiasta Autorytet
    Postów: 263 212

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydream w takim razie czekamy razem.z.toba z wielka.niecierpliwością do poniedziałku;) co do wagi glowa doi góry -Moje dziecie tez z tych mniejszych. W środę idę do szpitala moze do 3 kg dobijemy;)

    km5svcqgq5dggbpx.png
    córeczka 2010 córeczka 2012
  • Agata.l Przyjaciółka
    Postów: 88 90

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Mamuski :) ale super emocje, dopiero co testy, kolejne wizyty a tu juz wszystkie na wylocie :) Witajcie Maluszki na swiecie:) babydream trzymam kciuki ze szczesliwe przywitanie maluszka na swiecie:)A ja od wczoraj wypowiedzialam wojne mojemu leniowi ;) i wczoraj wymylismy z mezem szafy w pokojach, lazience i wszystkie drzwi a dzis sama uprzatnelam szafki kuchenne. Dzis jeszcze musze spakowac torbe w koncu bo maz juz zrzedzi ze to najwyzszy czas. No i materialy przyszly na zaslonki i cala reszte do wykonczenia pokoju Malej zatem za szycie jeszcze musze sie wziac ;)

    v1kdmjn.png
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka gratulacje!

    Moja mała na USG wczoraj 2440, wypadałoby żeby trochę podrosła jeszcze przed lądowaniem.

    Też się zastanawiam co tam u Monique i Dzidziola, obie sie nie odzywają.

    paulka86 lubi tę wiadomość

  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka gratuluję, cieszę się że masz już to za sobą :)
    Agata ja dziś też pakuję torbę, właśnie wróciłam z apteki z ostatnimi rzeczami :), no jeszcze brakuje mi tych przekletych klapek o których ciągle zapominam, ale w poniedziałek jadę wyrobić kartę nfz to kupię :)
    Agata nieźle Cię wzięło jak tak szalałam wszczoraj i we środę, zasłużyłam na weekendowe lenistwo :)

    paulka86 lubi tę wiadomość

  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka ogromne gratulacje <3
    Mnie to czeka w przyszły piątek...

    Babydream trzymam kciuki :)

    paulka86 lubi tę wiadomość

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ