X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zero oznak, ale jest jeszcze dużo czasu :) Ja już od 3 tygodni mam małą nisko i szyjkę mam krótką i miękką, ale i tak lekarka mi powiedziała, że nie przewiduje wcześniejszego porodu :) We wtorek idę na wizytę, więc zobaczymy co będzie :)
    Wczoraj z położną rozmawiałam i potwierdziła to co ja sobie wymyśliłam, że do 14.02 młoda ma siedzieć w brzuchu, a później niech robi co chce :) No i położna się śmiała, żebym nie myła okien i podłóg, bo to nie przyspieszy nic, ale żebym się relaksowała i oglądała ładne filmy i pozytywnie się nastawiała ;)

    Swoją drogą, mnie te opisy naciskania brzucha też przerażają - dobrze że nic się przy tym nie stało nikomu, ale fakt że przydałoby się zwrócić lekarzom uwagę.

    Sandrula, mam nadzieję, że już jesteś z Błażejkiem i nadrobicie czas kiedy Was rozdzielono :) A powiedz, byłaś nacinana?

    A MamaZtrójmiasta? Jak u Ciebie?

    Dziewczyny, a jest tu ktoś kto rodzi w Warszawie? W sumie dobrze byłoby posłuchać "na świeżo" coś o szpitalach w okolicy ;)

    age.png
  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Witam :) byłam tu na samym początku pod innym nickiem Paulette .
    U mnie nadal brak ciąży i ogólnie trwa przerwa w staraniach trzeba odpocząć. :)

    Ale dowiedziałam Was jak tam się macie? Bo ja sama termin miałam na 10-go ;) Życzę Wam lekkich porodów i wielu wspaniałych chwil z Waszymi maleństwami <3

    Pamiętam Twoja historię, chociaż wtedy nie udzielalam się na forum. Nawet ostatnio myślałam, czy coś się u Ciebie ruszyło. Fajnie, ze myślami jesteś z nami :-) jak widzisz, duża część dziewczyn urodziła już w styczniu. Pozostała czeka bez oznak zbliżającego się porodu ;-)
    Mam nadzieję, ze z nadejściem wiosny i u Ciebie ,zagości radość.

    Paula. lubi tę wiadomość

  • MamaZtrójmiasta Autorytet
    Postów: 263 212

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj 2.02 o 14 10 na świat przyszła moja trzecia corcia z wagą 3200 w 39 tc. Czarnula z bujną fryzurą;)

    Piszę dopiero teraz bo mialam olbrzymie bóle, macica srednio się obkurczala 5 razy mi ja polozne nacislaly krew ze mnie sikala. Udalo mi sie wstać dopiero, dzis rano. Trzy leki przeciwbólowe srednio.mi pomagalysię. Teraz jest lepiej.

    Jestem szczesliwa mam śliczną czarnulke, która pieknie ciagnie cyca;) spi i je prawie wcale.nie płacze:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 14:10

    Czarnaa94, Nieukowa, magda_lena86, Krystyna, Lilu, bebag, Mila123, paulka86, Aguu, Ediii, zbikowa, maferka, AguŚka89, karolina1488, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    km5svcqgq5dggbpx.png
    córeczka 2010 córeczka 2012
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie leżę pod KTG drugi raz dzisiaj. Za pierwszym razem skurcze się nie pisały, chociaż je czułam, a tętno dziecka skakało 110-190 :( teraz na innym aparacie już skurcze się piszą, ale tętno nadal skacze i ordynator ma zadecydować po tym zapisie co dalej...

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Witam :) byłam tu na samym początku pod innym nickiem Paulette .
    U mnie nadal brak ciąży i ogólnie trwa przerwa w staraniach trzeba odpocząć. :)

    Ale dowiedziałam Was jak tam się macie? Bo ja sama termin miałam na 10-go ;) Życzę Wam lekkich porodów i wielu wspaniałych chwil z Waszymi maleństwami <3

    Paulette pamietam Cie :)
    Kiedy planujecie wznowic starania?
    Trzymam mocno kciuki :)

    U mnie szyjka miekka i rozwarcie na 2cm, na kontrolnych ktg skurcze sie pojawiaja dosyc mocne ale malo bolesne.
    Dzis w nocy brzuch co chwile napiety.
    Mysle ze jeszcze moze kilka dni i sie rozpakujemy :)

    Papcia, Nieukowa lubią tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaZtrojmiasta gratulacje!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 12:38

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PapciA powodzenia... niech się w końcu zacznie bo się obie zameczycie z Kalinka!

    Gratuluję MamaZTrojmiasta! Oby teraz już było tylko lepiej...

    Magda_lena86 ty jesteś z Poznania? Gdzie rodzisz, może się spotkamy :D

    Mama Mia jestem takim przykładem jakich szukasz- u mnie dokładnie w terminie porodu nie było z rana żadnych oznak. Czop nie odszedł, szyjka prawie zamknięta, brzuch wysoko, zero skurczy. O 9:00 usiadłam na łóżku i nagle mnie wody zalały ;) spokojnie 4h spędziłam w domu, wypiłam kawę, zjadłam śniadanie, umylam się i ogolilam i dalej bez skurczy pojechałam na porodówkę. Jakiekolwiek skurcze zaczęły się dopiero po południu a bóle porodowe dopiero ok. 22:00 wiec 12h nie działo się nic ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 12:38

    Papcia, Mama Mia lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam zaraz za Poznaniem 5km. Będę rodzić w świętej rodzinie. Na początku chciałam w raszei ale tak się pechowo stało, że musiałam w ciąży już prawie na końcówce leżeć w szpitalu i właśnie kazali mi tam. W sumie to byłam zadowolona wszyscy bardzo konkretni, ciągle dopytywali się jak się czuję mówili jakie wyniki i co dalej będą robić. Nawet położna mnie przytulila i posiedziala ze mną dopóki się nie uspokoilam. Pierwszy raz ktoś był dla mnie miły w szpitalu. Jak tam siedziałam pozwolili mi obejrzeć porodowke położna mi opowiadała co i jak. Jedyne co to jedzenie straszenie podłe

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaztrojmiasta gratuluję córeczki :)
    Papcia może dziś??? Trzymam kciuki za rozwinięcie akcji.

    Papcia lubi tę wiadomość

  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale najważniejszy jest szczęśliwy poród i ludzkie traktowanie. Resztę się przeżyje.

    Nieukowa a Ty gdzie planujesz??

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dziś :) ten drugi zapis jest już lepszy, zobaczymy... Czekam cały czas :) ale na porodówce oblężenie jakieś dzisiaj :P

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje wspaniale ze Wasze dzieci juz na swiecie :-) za dziewczyny w szpitalu trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze :-) ja rowniez czekam 17 lutego mam termin cc :-) strach i radosc mnie ogarnia

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • evs Przyjaciółka
    Postów: 97 95

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synek Leon 10:50 waga 3500 56cm 10pkt. Urodzony przez Cc. Jak wrócę do sił zdam relacje :D powodzenia dla reszty!

    bebag, Nieukowa, Krystyna, Lilu, magda_lena86, Mila123, paulka86, Aguu, zbikowa, livia30, Czarnaa94, karolina1488, MamaZtrójmiasta, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evs super!
    Kurcze wyjdzie na to ze porody SN na palcach 1 ręki będzie można policzyc :)

    Magdalena- ja rodzę w Raszei, nienajgorzej wspominam rodzenie tam synka ;)

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny! Trzeba stworzyć nową listę z Mamami ;-) może któraś z Was rodzi w Bdg?

  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaztrojmiasta i evs gratuluję.

    ea895dd043.png
  • Bella1 Znajoma
    Postów: 23 29

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mam❤. Papcia powodzenia!!! - a miałyśmy leżeć razem

  • Mama Mia Koleżanka
    Postów: 37 18

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W naszych lutówkach chyba przeważają cc, tak do końca nigdy nie wiadomo co kogo czeka :) w poniedziałek mam pierwsze ktg nie spodziewam się, aby ukazały się jakieś skurcze, ale jak tak Was czytałam to widzialam, że czasami tak jest, że niektórych skurczy się nie czuje a pojawiają się w zapisie. Ważne, aby z dzidzia było wszystko dobrze.

    Nasze małe cudeńko - Oliwia czekamy na Ciebie nasz mały wieeelki skabie!
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaZtrójmiasta gratuluję córuni.

    Papcia to może to już ten dzień :)

    Mama Mia ja tak miałam pierwszy poród. Nie miałam żadnych objawów zbliżającego się porodu. 2 dni po terminie zjawiłam się na ktg i wchodząc na fotel ginekologiczny odeszły mi wody.

    Paula mimo że o Nas pamiętasz i dla Ciebie zaświeci słoneczko :)

    bebak ja rodzę w Warszawie. Już mam ustalone cc w bródnowskim mimo, że się remontują. Bielański się remontuje, nie przyjmują pacjentek. Praski podobno teraz lux i wyremontowany i ekipa też inna (przeszli z Inflanckiej). Na Inflanckiej pracuję w laboratorium i co się naoglądałam to nie chcę. Moja koleżanka z pracy rodziła na Inflanckiej w grudniu wymęczyli ją kilka dni a i tak było cc. Druga koleżanka co rodziła SN to była zadowolona. A jeszcze jedna z warsztatów to 3 krotnie wywoływały jej poród. Wszystko zależy od dyżuru... i dyrekcji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 13:55

    bebag lubi tę wiadomość

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyną, które w ostatnim czasie urodziły gratuluję. :)

    Oczekującym życzę szybkiego i bezbolesnego porodu.

    Paula ja jestem od początku i Cię pamiętam, z całego serca życzę aby jak najszybciej przyszło Ci cieszyć się maleństwem.

    My od wtorku jesteśmy w domu. Franiu jest grzeczny, jemy tylko pierś z czego strasznie się cieszę. Była dziś u nas położna osiągną wagę urodzeniową, kolejna wizyta za tydzień zobaczymy ile przybierze. Jest taki kochany. Emilka nie odstępuje brata na krok, a miałam obawy jak zareaguje na niego. Mi ból głowy po znieczuleniu miną więc można normalnie funkcjonować. Nigdy nie przypuszczałam, że głowa może aż tak boleć.

‹‹ 529 530 531 532 533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ