X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • Saszu Koleżanka
    Postów: 32 41

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dawno się nie udzielałam, więc witam się ponownie ;)
    U mnie szyjka miękka i krótka, synek wstawił się już w kanał rodny, co podobno ułatwi mi poród i powinno pójść szybko. Codziennie mam skurcze przepowiadające, ale niestety wyciszają się :( Termin mam na 16 lutego, ale nie miałabym nic przeciwko jakbym urodziła wcześniej, gin daj mi tydzień, ale zobaczymy jak to będzie.

    Lilu, ja rodzę w Bydgoszczy :) Widzę, że termin podobny, to może się spotkamy na porodówce :)

    Wszystkim rozpakowanym mamusiom zazdroszczę i gratuluję! :)

    Lilu lubi tę wiadomość

    oar89jcgiqg4of0h.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebak ja wybieram sie na Solec.
    W zeszlym roku rodzilam tam synka i bylo ekstra. Tzn nje mowie o warunkach, bo to mnie nie interesuje to szpital nie hotel, ale opieka jest fantastyczna. Bylam tam przy drugim potonieniu, przy braku ruchow, przy porodzie, teraz trzy tygodnie temu ze skurczami i za kazdym razem tak samo. Kameralnie. Prawie pusto. Czysto.
    Oczywiscie pewnie wszedzie jest tak ze zalezy na jaki dyzur sie trafi.

    Gratulacje dla mamusiek!
    Rety ja tez czekam i czekam i nic.

    bebag lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, gratulacje dla kolejnych rozpakowanych!

    Nas zatrzymali w szpitalu, u mnie znaleźli dwie bakterie w wymazie z szyjki i jestem na antybiotykach, a Emilka dostała żółtaczki niestety i się opala. Cale szczęście zaczęła juz przybierać na wadze.
    Mam nadzieję że te leki nie rozgonią mi laktacji, lekarz mówił że powinno być ok...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 14:36

    chloet lubi tę wiadomość

  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saszu wrote:
    Też dawno się nie udzielałam, więc witam się ponownie ;)
    U mnie szyjka miękka i krótka, synek wstawił się już w kanał rodny, co podobno ułatwi mi poród i powinno pójść szybko. Codziennie mam skurcze przepowiadające, ale niestety wyciszają się :( Termin mam na 16 lutego, ale nie miałabym nic przeciwko jakbym urodziła wcześniej, gin daj mi tydzień, ale zobaczymy jak to będzie.

    Lilu, ja rodzę w Bydgoszczy :) Widzę, że termin podobny, to może się spotkamy na porodówce :)

    Wszystkim rozpakowanym mamusiom zazdroszczę i gratuluję! :)

    To super

  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucielo poprzednia wiadomość. Świat jest mały, w którym szpitalu zamierzasz rodzić?

  • radosczycia Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) Ja tez pisalam kiedys na poczatku, termin 10.02 :) szyjka skrocona i nic poza tym...
    Tez rodze w Bdg, chce rodzic w szpitalu mswia ;)

    Lilu, Nieukowa lubią tę wiadomość

  • Saszu Koleżanka
    Postów: 32 41

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilu wrote:
    Ucielo poprzednia wiadomość. Świat jest mały, w którym szpitalu zamierzasz rodzić?

    Zastanawiam się nad MSW i Miejskim... W Miejskim leżałam 3 dni na patologii i nie mam na co narzekać, nawet obiady były dobre :P Zwiedzałam tam porodówkę, ogólnie też nie mam zastrzeżeń i byłam pewna, że chcę tam rodzić. Ale dzisiaj zwiedzałam porodówkę w MSW i też właściwie nie ma się do czego przyczepić. Mam teraz trochę mętlik w głowie i decyzję podejmę pewnie jak będę już jechać do szpitala :D

    oar89jcgiqg4of0h.png
  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radosczycia to może się spotkamy o ile lekarz dobrze prorokuje. ;-) Również zamierzam rodzić w MSWiA. Mam nadzieję, ze nie będzie przepełnienia na salach.

    Agata.l lubi tę wiadomość

  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję porodów, mam wrazenie, ze jakoś strasznie szybko się wszystkie rozpakowujecie i naprawdę na koniec miesiąca to już chyba nikt nie zostanie :) Tempo iście ekspresowe :)

    Ja dziś zrobiłam objazd urzędów bo zus i po ślubie pozmieniac nazwisko, dowód, nazwę firmy itp, ale wszystko już mam chyba pozałatwiane. No a jak juz się ruszyłam to i apteka i rossman, i Biedronka, jak wróciłam do domu to jeszcze miałam siłę obiad szybko ogarnąć i wcale jakaś zdechła nie bylam, teraz sobie leżę i czekam aż gulasz się ugotuje i chłop z pracy wróci :)

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • chloet Autorytet
    Postów: 505 513

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek84 wrote:
    Dziewczyny gratuluję porodów, mam wrazenie, ze jakoś strasznie szybko się wszystkie rozpakowujecie i naprawdę na koniec miesiąca to już chyba nikt nie zostanie :) Tempo iście ekspresowe :)

    Też mam takie wrażenie i jak obserwowałam dziewczyny z wątku styczniowego, było to samo :)

    rqkqj11.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za info o szpitalach - ja jednak będę uderzala na inflancka :) znam kilka osób które tam rodziły i były zadowolone więc próbuje tam :)

    Oczywiście gratuluję rozpakowanym wczoraj/dziś :)

    age.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie leze w szpitalu dalej w dwupaku. Na poniedziałek mam miec w koncu wywolany poród bo weekend uznala moja gin ze to ryzykowne bo mniejsza obstawa no i za dużo juz tych tabletek w sumie 18 na dobe. Narazie utrzymuje cisnienie w normie ale boje sie ze otumaniona tymi tabletkami nie bede miala siły malej urodzic. Leze na sali z dziewczyna ktora ma ten sam trrmin co ja takze wzielysmy sie za spacer po korytarzu i później moze schody zeby cos ruszylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 15:53

    Nieukowa, Krystyna, Marsjanka2, magda_lena86 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula Gratulacje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidziol Gratuluję oraz współczuję Ci bardzo Cię wymeczyli...najwazniwjsze ze jesteś już po:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 16:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evs MamaZtrojmiasta Gratulacje !!!:)

    U mnie dziś dzień ze skorczami nieregolarnymi i ból krzyża.. .ciekawa jestem co z tego wyniknie poza tym dostaję duszności a ta pogoda zmaga niestety u mnie duszach kaszel....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim mamuśka gratuluje;0 Reszcie spokojnego oczekiwania. Niestety dopadło mnie przeziębienie tz walcze,żeby nie rozwinelo się. Syrop z malin, miód i czosnek poszły w ruch i ciepła kołderka. Mam nadzieje,że jakoś to przejdzie a jednocześnie boje się bo termin zbliza się. Zastanawiałam się nad kupnem saszetek albo syropu prenalen bo za bardzo nie ma co włączyć,ale skoro to takie naturalne syropy a składniki mam w domu to chyba lepsze to co w domu. Daje sobie czas do niedzieli jak nie przejdzie to niedziela do internisty,ale jestem sceptycznie nastawiona bo jak na poczatku ciaży złapało mnie przeziębienie to dostałam leki nie nadawały sie dla kobiet w I trymestrze;/ Moja Pani ginekolog wtedy kazała nie brac tylko jakos przeszło domowymi sposobami i kolderka. Dobrze,że w poniedziałek mam wizyte.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 17:26

  • Mama Mia Koleżanka
    Postów: 37 18

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwciaaa wrote:
    Wszystkim mamuśka gratuluje;0 Reszcie spokojnego oczekiwania. Niestety dopadło mnie przeziębienie tz walcze,żeby nie rozwinelo się. Syrop z malin, miód i czosnek poszły w ruch i ciepła kołderka. Mam nadzieje,że jakoś to przejdzie a jednocześnie boje się bo termin zbliza się. Zastanawiałam się nad kupnem saszetek albo syropu prenalen bo za bardzo nie ma co włączyć,ale skoro to takie naturalne syropy a składniki mam w domu to chyba lepsze to co w domu. Daje sobie czas do niedzieli jak nie przejdzie to niedziela do internisty,ale jestem sceptycznie nastawiona bo jak na poczatku ciaży złapało mnie przeziębienie to dostałam leki nie nadawały sie dla kobiet w I trymestrze;/ Moja Pani ginekolog wtedy kazała nie brac tylko jakos przeszło domowymi sposobami i kolderka. Dobrze,że w poniedziałek mam wizyte.


    Sylwciaaa ja jakieś 2 miesiące temu też byłam przeziebiona i brałam syrop prenalen plus tabletki na gardło i areozol do nosa polecam, bo naprawdę nie ma w nich chemii i co najwazniejsze pomogło :) życzę dużo zdrówka.

    sylwciaaa lubi tę wiadomość

    Nasze małe cudeńko - Oliwia czekamy na Ciebie nasz mały wieeelki skabie!
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabletki prenalen na gardło też brałam + 2 razy dziennie po jednym psiknięciu do gardła sprayem tymsal - polecam bardzo pomogło. Po 3 dniach przeszło . Dodatkowo Gin kazał przez tydzień pić raz dziennie szklankę soku świeżo wyciśniętego z grejfruta.

    sylwciaaa lubi tę wiadomość

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po cc, co przeciwbolowego mialyscie zlecone w szpitalu I potem w domu? U nas dawali kroplowki z paracetamolu, a do domu nie wpisali nic w zaleceniach. Nie zapytalam bo nie bolalo mnie jakos bardzo, ale w domu ze starszym synkiem jest troche wiecej ruchu I cos bym lyknela. Wczesniej wydawalo mi sie ze w ciazy zalecany jest paracetamol a w czasie karmienia ibuprofen. Jak to u was jest?


    My dzis szczesliwie wrocilismy do domu, maly z waga 3490.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 17:40

    magda_lena86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuje za porady:) Zobacze co będzie jutro, choróbsko nie rozwinięte. Mam nadzieje,że domowe specyfiki pomogą puki nic nie rozwineło sie.

    magda_lena86 lubi tę wiadomość

‹‹ 530 531 532 533 534 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ