X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym jedzeniem też tak mam od 3 dni.... ciągle jeść mi się chce... śmieje się że jak tak będzie dalej to na porodowke trafię z pizza w żołądku i milką z oreo w ustach

    chloet lubi tę wiadomość

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Agata.l Przyjaciółka
    Postów: 88 90

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsjanka trzymam kciuki :) jakos tak malo nas zostalo..ale w sumie moze cieszmy sie jeszcze chwile tym lenistwem ;) u mnie tez cisza nic sie nie dzieje. Czuje sie swietnie tylko czasem mam spadki formy jakby mi prad odcielo, ale poleze godzinke zdrzemne sie i wszystko wraca do normy. No i jak u Was apetyt jest w ostatnim miesiacu jakby wiekszy, u mnie na slodkie:) dzien bez slodyczy to dzien stracony:)

    Marsjanka2 lubi tę wiadomość

    v1kdmjn.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsjanka bedzie wszystko cacy :-) odzywaj sie mozliwie szybko jak juz bedziesz z maluszkiem. O synka w domu sie nie martw. Powiem ci ze moj przez te dwa dni co mnie nie bylo bardzo wydoroslal, az mi czasem szkoda ze mamusia juz nie jest najwazniejsza :-)

    Marsjanka2 lubi tę wiadomość

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 9 lutego 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany ile ja jadlam slodyczy przed porodem. Ostatni miesiac mialam taki rytual ze jak mlody spal zjadalam obiad, a po obiedzie pol tabliczki czekolady z dzemem truskawkowym... niebo w gebie. Bardzo sie staralam zeby na raz nie zjesc calej. Snikersy to tez bylo cos co pochlanialam jak tylko pojawilo sie w zasiegu... wciaz chodza za mna slodycze, ale teraz z nich rezygnuje...

    magda_lena86 lubi tę wiadomość

  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 10 lutego 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh nie moge spać, brzuch boli jak na okres, zgaga i na wymioty ciagnie :-(

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • Bella1 Znajoma
    Postów: 23 29

    Wysłany: 10 lutego 2017, 04:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    09.02 o 13:04 swiat powital Miki 3290 54cm przez cc. Pozdrawiamy

    bebag, Marsjanka2, magda_lena86, Nieukowa, Krystyna, Czarnaa94, Papcia, Nitka_lutowa, Lilu, chloet, Goździk89, maferka, Serducho, Mila123, MamaZtrójmiasta, zbikowa, elukkkcha245, karolina1488 lubią tę wiadomość

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 10 lutego 2017, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella gratulacje :-)

    My sie cycujemy o nieludzkich porach. Oczy mi sie same zamykaja.

    Nieukowa lubi tę wiadomość

  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 10 lutego 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella gratulacje!!!
    Serducho może coś zaczyna się dziać już i akcja pomału się rozkręca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 07:26

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 10 lutego 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho oby się szybko rozkrrcilo- u mnie taki stan się utrzymuje od pomad tygodnia i nic... (to a propos apetytu, u mnie brak bo nic mi nie smakuje...)

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez apetyt większy. Słodycze och słodycze......pochlaniam je teraz bardzo duzo gdzie przez cala ciąże nie jadłam ich w ogolę.

    ea895dd043.png
  • Aguu Ekspertka
    Postów: 122 69

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany! Ja myślałam że tylko ja mam ten problem ze słodyczami w końcówce ciąży :). Cały czas mam na coś ochotę, ale się ograniczam, bo i tak wyglądam już jak pączek.
    W sumie mogłoby się coś już zacząć, taki ładny dzień dziś za oknem :). Tylko u mnie zero objawów i nie widać, żeby coś się szykowało.

    W poniedziałek mam jechać na pierwsze ktg do szpitala. Może głupie pytanie ale czy to trzeba się jakoś umawiać? Jak to się w ogóle odbywa?

    l22ntv73ugrd1lo2.png

    ma6nx5awrjqi9jvz.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydream wrote:
    Ale jak zaczynasz odciągać? Przystawiasz od razu, bez masowania itd i odciągasz na sucho?

    To zalezy... probuje normalnie odrazu bez niczego, albo jesli maly spi a ja czuje ze piersi sa juz bardzo twarde to albo robie cieply oklad na z pieluchy, sciagam i robie przerwy na masowanie tych twardych kanalikow. Albo jak maly chce jesc to sciagam szybko troszke zeby latwiej bylo mu zlapac piers i przystswiam wypija ile da rade jesli malo to z druga tak samo albo druga odciagam i do lodowki. Zazwyczaj czekam ze sciagnietym mlekiem w butelce bo nie wiem czy maly sie nieobudzi a ja niebede miala akurat na tyle zeby go nakarmic z piersi i dokarmiam jak mu malo.

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella gratki :)
    z tym apetytem to może jakiś znak? sama od kilku dni chodzę i wymyślam co bym zjadła, a słodycze śnią mi się po nocach, serio - dzisiaj śniło mi się, że objadam się pączkami, tortem i kinder bueno :)po śniadaniu ruszam na zakupy ;)
    w pn wizyta u lekarza i KTG, chłopak się zdziwi, bo ostatnio stwierdził, że nie dotrwam do 13.02., a tu żadnych znaków zbliżającego się porodu...

  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella gratulacje.

    A u mnie sie wyciszylo wszystki poki co, jedynie co to jakas wkurzona jestem ;)
    Okropne to czekanie.

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mna ciezka noc, strasznie boli mnie spojenie, biodra, pachwiny, nie moglam sie wyprostowac ani przekrecic, teraz tez ledwo sie ruszam. Brzuch sie troche napina, ale nie bolesnie. Moze w koncu cos sie zacznie dziac

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale pieknie Wam idzie z porodami:) juz tyle dzieciaczków na świecie :)
    Nie pisze, ale czytam Was i kibicuje:)
    Łącze sie ze wszystkimi w bólach koncówki ciazy, tez mam juz dość.
    Ja w przyszłym tygodniu pewnie bede miec cc, wiec to na prawde ostatnie dni mojej ciazy :)

    zbikowa, Papcia lubią tę wiadomość

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Fryzia33 Przyjaciółka
    Postów: 118 91

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kobietki. to prawda poród szybki. Dziewczyny pociesze Was, że mnie na koniec też ciągle do słodkiego aż dzieciakom wyjadalam slodycze a później miałam wyrzuty sumienia bo miałam cukrzycę ciążową ale to było silniejsze ode mnie, także może to jakiś zwiastun zbliżającego się porodu.
    Gratuluję kolejnym rozpakowanym

    relgi09kiihpljzd.png
    relgi09kvref0kv4.png
    relgi09kfizn0g38.png
  • Mama Mia Koleżanka
    Postów: 37 18

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguu wrote:
    O rany! Ja myślałam że tylko ja mam ten problem ze słodyczami w końcówce ciąży :). Cały czas mam na coś ochotę, ale się ograniczam, bo i tak wyglądam już jak pączek.
    W sumie mogłoby się coś już zacząć, taki ładny dzień dziś za oknem :). Tylko u mnie zero objawów i nie widać, żeby coś się szykowało.

    W poniedziałek mam jechać na pierwsze ktg do szpitala. Może głupie pytanie ale czy to trzeba się jakoś umawiać? Jak to się w ogóle odbywa?

    Ja byłam w tym tygodniu pierwszy raz na ktg, ale wcześniej dzwoniłam do położnych i się umawiałam, ale nie wiem może w niektórych szpitalach robią z marszu, ale chyba lepiej zadzwonić, żeby na darmo nie iść.

    Asiek84 jesteśmy w tym samym wieku ciążowym i też nie mam objawów porodów, a codziennie wypatruje czy coś się dzieje ;) ciekawe która z nas się pierwsza rozpakuje ja po weekendzie mogłabym już startować na porodówkę :)

    Aguu lubi tę wiadomość

    Nasze małe cudeńko - Oliwia czekamy na Ciebie nasz mały wieeelki skabie!
  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMia to i Bebag jest w tym samym momencie co my ;)

    Mnie też strasznie ciągnie do slodyczy, ale chyba nie bardziej niż przez całe życie, ja zawsze strasznie słodyczozerna byłam :) do tej pory pamietam jak mama mi i siostrze kupowała co piątek po czekoladzie i siostra miała wyliczone ile może dziennie zjeść, a ja juz w sobotę rano nie miałam nawet kawalątka ;)

    bebag lubi tę wiadomość

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella1 wrote:
    09.02 o 13:04 swiat powital Miki 3290 54cm przez cc. Pozdrawiamy


    Gratuluje

    ea895dd043.png
‹‹ 543 544 545 546 547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ