X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    U mnie to samo. Tylko ręce ewentualnie chusta. Wyhodowalam ukwiał przy cycku ;) koleżanki mówią że to mija i trzeba przeczekać.

    Mija ;-) Mialam to samo z Tomkiem. Taki maluszek bliskosci potrzebuje wiec sie dopomina ;-) Trzeba sie tym cieszyc bo moj prawie 2 latek to na rekach juz wtulony we mnie nie zasnie. Woli swoje lozeczko i swoja podusie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 14:09

    zbikowa, bebag lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc i ja chyba hoduję sobie ukwiałka :D Otóż wczoraj z mężem skapitulowaliśmy i wzięliśmy małą do spania do łóżka, co ją próbowałam odłożyć do łóżeczka była wielka awantura, rozpacz i dramat - u niej i u nas :D Więc uznaliśmy, że my śpimy razem a dziecko takie biedne samo, nie przytulone... i zabraliśmy do siebie - spaliśmy jak zabici, z przerwami na pieluchę i karmienie :D

    Witaminy K nie podaję, bo miała podaną w szpitalu, podaję tylko wit. D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 15:38

    livia30 lubi tę wiadomość

    age.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też śpimy we trójkę. Dobrze że łóżko olbrzymie mamy bo mały na dodatek najlepiej wysypia się włożony w kokon więc trochę miejsca to zajmuje . Dodatkowo przez sapke zdaza mu się chrapnać na zmianę z tatusiem więc ja mam nockę zarwaną.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 15:45

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podaje wit. K od 15 doby do końca 3 miesiąca, tak zalecili w szpitalu.
    Dziewczyny, czy potówki mają ropne zakończenie? Bo małej wyskoczyły na policzkach i czole takie krostki z białą lub żółta końcówką i zastanawiam się co to.

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie podaję ani wit K ani D (Olek na mm jest i tam jest wit D).

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łania wrote:
    Ja podaje wit. K od 15 doby do końca 3 miesiąca, tak zalecili w szpitalu.
    Dziewczyny, czy potówki mają ropne zakończenie? Bo małej wyskoczyły na policzkach i czole takie krostki z białą lub żółta końcówką i zastanawiam się co to.

    Raczej nie potówki. Może trądzik niemowlęcy?

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podaje wit K+D i tez uwazam ze to tradzik niemowlecy moj pierwszy syn mial buzie wysypana cala prawie pediatra potwierdzil ze to tradzik a teraz moj maluszek tez ma kilka krostek na czole i policzkach to samo minie to od naszych hormonow podobno juz nie pamietam dokladnie jak mi to pediatra tlumaczyl.

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 9 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście D też podaję odkąd wróciłyśmy do domu. Też się zastanawiałam nad tym trądzikiem, w przyszłym tygodniu idziemy do lekarza, to jak dalej będzie to obejrzy.

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My witaminy K nie podajemy, młoda dostała zastrzyk w szpitalu.
    U nas czas pomiędzy drzemkami młoda raczej też jest cały czas na rękach, choć czasami poleży do 20 minut w wózku lub łóżeczku. Natomiast jak już zaśnie to mam czas na ogarnięcie domu.

  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Mąż teraz przy pewijaniu małego zauważył na body w okolicach kikuta pępowinowego kilka kropel krwi. Kikut jeszcze nie odpadł. Czy któraś z was miała coś takiego???

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też kikut jeszcze nie odpadł i też czasami jak czyszczę to troszkę krwi jest. Podobno tak może być.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wkoncu sie dogadujemy chyba z Malym, ladnie je już cyca choc początki byly straszne.. Polecam doradcę laktacyjnego naprawdę zdzialala cuda.
    A po wyjściu ze szpitala gdzie polozne daly mu butelke przezywalam horror jak sie tylko budził to sie trzeslam bo byla walka z jedzeniem. A teraz spokojnie zje i sie usmiecha :-)
    Wyszliśmy ze szpitala z waga 3830 po tygdoniu wrocil do 4kg a po kolejnych 6 dniach na wadze 4100 :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 21:20

    Anatolka, bebag, Nieukowa lubią tę wiadomość

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 9 marca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wszędzie powtarzali (szkoła rodzenia, szpital) że mogą pojawić się kropelki krwi przy kikucie i że nie ma powodów do paniki, odkazic octeniseptem i już :)

    livia30 lubi tę wiadomość

    age.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 10 marca 2017, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nieśpiące mamy

    Też mam małego wisiołka. W dzień nie śpi po kilka godzin i tylko na rękach. Zjeść nie da rady bo bek. A taki był spokojny na początku... Ech

    Jak kikut odpadł to przez około tydzień pojawiała się codziennie zaschnięta krew. Czyściłam i tyle.

    Ja mam inny problem i zaczynam się martwić. Po każdym karmieniu kupa. Wiem, że u dzieci karmionych piersią to norma ale młody je mm. Nie jest rzadka, nie ma śluzu po prostu jest często. Dzisiaj było ich 10 :( 4 kwietnia na szczepieniu zapytam się czy tak może być.

    Idę podrzemać jeszcze

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • Vriola Przyjaciółka
    Postów: 103 51

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez high need baby - tzw noeodkladalne śpi przy cycu. O łózeczku mogę zapomniec. Dziewczyny 4 tyg. To pierwszy kryzys laktacyjny. Trzeba przeczekać.

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj na antybiotyku, mlody uderzyl mi lokciem w napelniona mlekiem piers I zrobil sie stan zapalny.. na szczescie goraczka juz mniejsza, ale bol piersi wciaz olbrzymi. Czeka mnie jeszcze chyba usg cycka :-\

    Naszego jaska przestal bolec brzuszek po delicolu. W koncu ladnie spi, od wczoraj odsypia te bezsenne tygodnie a my z nim. A jak nie spi to oczywiscie ze tylko na reke by chcial.

  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas delicol nie pomógł na brzuszek. Mały dostał po nim biegunek. Dziś spróbuje krople biogaia na zmianę z espumisanem

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa, jak tam Twoja Lilka, zaczęła ładnie przybierać?

  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina i co u Ciebie? Jak sobie radzisz z małą? I czy rozwiazalyscie problemy z brzuszkiem?

    age.png
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Kalinka dzisiaj kończy 5 tygodni! Ale ten czas leci :)

    ostatnio mało się odzywam, bo Mała nadal ładnie sypia w nocy, raz się budzi na mleko, ale w dzień jest nieodkładalna, jak nie pierś 100 razy dziennie to noszenie... śledziłam w miarę na bieżąco wpisy, ale nie lubię pisać na telefonie, więc się nie udzielałam. Synek jeszcze ma teraz trudniejszy okres, buntuje się bardzo i nikogo nie słucha, a już w szczególności mnie :P wiem, że to minie, ale łatwo nie jest... dobrze, że uwielbia siostrę i nie wpadło mu jeszcze do głowy, żeby jej robić na złość :) teraz wyjątkowo mam chwilę dla siebie, bo dzieciaki śpią, obiad ugotowałam wczoraj, aż nie wiem co ze sobą zrobić ;)

    Vitoria, współczuję tego zapalenia piersi :( karmisz tylko z drugiej czy musisz dokarmiać mm?

    Z tym kikutem, to małej dość często podkrwawiał, póki nie ma ropy i stanu zapalnego dookoła to może tak być. W ogóle to moje dziecko ma mega dziwny pępek, taki jakby schowany :P nawet nie wiem jak to opisać, jakby górny fałd skóry wchodził w pępek, przez to tworzy się taka kieszonka od dołu. Wizytę mamy dopiero po 20 marca, mam nadzieję, że to tylko problem estetyczny.

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
‹‹ 570 571 572 573 574 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ