X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze starałam się nie przegrzewać ale teraz już sama nie wiem :/ U nas zimno i wieje ciągle ale wychodzimy na spacerki. Olo jest w bodach na długi rękaw, półśpiochach, na to polarkowy kombinezon i czapa. W wózku wkładam go w bawełniany, średnio gruby śpiworek i tyle. Tej przykrywki na wózek nigdy nie używałam nawet z poprzednim synem zimą gdy było -15 ;-)

    Na dniach rezygnuję z kombinezonu już i będzie sweterek jakiś grubszy.

    Dopiero co wczoraj pisałam wam, że u mnie po połogu i dziś w nocy dostałam okres. To się nacieszyłam tygodniem spokoju :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 18 marca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek ja tez mam tak z malym ze sie wydziera jak jest glodny i niepomaga bukanie spiewanie smoczka za cholere niechxe jedynie co to go wyciagam z wozka robie pare przysiadow z nim na rekach i sie uspokaja i spowrotem do wozka i sru do domu ;)

    U mnie polog juz sie skonczyl cale szvzescie ze 2 tyg temu ale mialam dziwnie bo po tygidniu niby sie skonczyl i tydsien byl spokoj ale nadzwigalam sie troche i znow zaczelam krwac i tak dwa tygodniu ale juz sie oszczedzalam i juz calkowity koniec.
    Livia wspolczuje:/ ja po 1 ciazy po 5miesiacach mialam wywolywany okres luteina a teraz zobaczymy czy tez tak bedzie... ale z jednej strony dobrze ze juz masz mozesz zalozyc spirale i sie niestresowac;)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Vriola Przyjaciółka
    Postów: 103 51

    Wysłany: 18 marca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ubieram małego w polarowy kombinezon i śpiworek mam taki na którym napisane ze przejściowy pod to body krótkie. Ale mój to zmarzlak jest a jestem z nad morza wiec wieje i ostre powietrze dla tego zamykam nakładkę na wózek no chyba że jest 15 stopni. Dzis siedzimy w domu bo csly dzień snieg z deszczem. W domu 21 stopni mamy długie body i polspiochy lub body i pajac. Zadzwonilam do lekarza z tym krwawieniem o chciał mnie zbadać bo to mogą być zasniady itp. Okazało się ze mam niezamkniete naczynka w macicy i ono podkrwawia niby nic ale nie wiadomo ile to będzie trwało w najgorszym razie aż przestanę karmić i zaczną się cykle... mam łykać żelazo i kontrolować morfologię

  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff pocieszyłyście mnie, myślałam że tylko ja truchcikiem wracam w akompaniamencie wycia.
    Heh Nitka_lutowa to Ty od razu ćwiczenia na tyłek robisz przy okazji spaceru ;) U mnie wyciągnięcie z wózka pomaga może na 2 minuty, ale za to tempo spaceru przy takim wyciu mam rewelacyjne :)
    Dzis niestety szans na spacer nie było bo nie dość że cały dzień wiatr taki, że głowę urywał to jeszcze co jakiś czas przychodziła ulewa, mogłaby się ta pogoda poprawić trochę.
    Udało mi się też dostać krople sab simplex bo okazało się że znajomej ktoś kupił kilka opakowań, zapłaciłam 43 zł nie wiem czy dużo czy mało ale jeśli pomoże to będę bardzo szczęśliwa bo już nie mogę patrzeć jak to moje maleństwo się męczy z każdą kupką i bączkiem. Podałam na razie jedną dawkę, ciekawa jestem jak szybko one działają.
    Vriola no nie zazdroszczę, oby Ci się te naczynka zasklepiły szybko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 19:37

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek jesli to oryginalne, niemieckie to cena jest ok. A dzialac powinny od razu ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 18 marca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córa na spacerach na szczęście cały czas spi ale my póki co byłyśmy najdłużej na spacerze 1,5 godziny. W sumie to ona teraz tez nigdy z głodu nie płacze, czasem jedynie rano zaczyna kwękać. Tak to sama ją przystawiam jak się budzi czy gdy widzę jak mlaska :) Na spacer ma ubrane body na długi rękaw i pajaca lub legginsy i sweterek, na to misiowy kombinezon i przykryta jest kocykiem. Jak jest ładnie to tej osłonki na wózek nie daję ale gdy jest wiatr to zawsze nakładam. Wczoraj jeszcze byłyśmy na spacerku ale dziś pogoda straszna, wieje tak, że głowy urywa i leje deszcz.

    U nas z brzuszkiem się poprawiło, kupy robi co 2 dni ale jest spokojna. Daję jej tylko Bio Gaia codziennie bo zauważyłam, że po espumisanie bardzo płakała i jeszcze bardziej ją brzuszek bolał
    A jest niezły rozstrzał w cenie Bio Gaia, ja się spotkałam z cenami 29-39-47zl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 08:37

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 18 marca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina to samo jest z ceną Delicolu.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 19 marca 2017, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim:-)
    U nas wszystko ok, Maly rośnie i pięknie je i chyba juz moge powiedzieć ze cycoholik jak sie patrzy..jedynie co to zauważyłam że do momentu jak kupy nie zrobi to sie zlosci pręży i denerwuje, placze. Je je i puszcza piers i placze. Wzdęcia? Kolki ? Co może byc i co podac? Wizyta u
    Pediatry w środę dopiero.

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 19 marca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pediatra stwierdziła wzdety brzuszek i przepisała espumisan i widzę poprawę. Mam zamiar podawać jeszcze biogaie, ale nie chciałam dwóch na raz włączać.

    Dziewczyny, jak śpią wasze maluchy w łóżeczku? Nam położna na pierwszej wizycie poleciła podnieść materac albo łóżeczko, żeby mała nie spała na płasko, więc ma zrobiony taki jakby klin pod materacem na jakieś 10 cm wysokości. Czy tak jest bezpieczniej spać czy to nie ma różnicy tak czy na płasko?

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho espumisan ne zaszkodzi a moze pomoc jesli to wzdecia ;-)

    Olek spi na poduszce, w lozeczku na takiej plaskiej prawie a jak lezy ze mna to na jasku normalnie. Lozeczka nie podnosilam nigdy.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Vriola Przyjaciółka
    Postów: 103 51

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie sypia w łózeczku... z nami śpi w nocy bez poduszki w dzień kładę go na bi jak ma miękkie ladowanie z rączek na poduszkę to czasem się nie obudzi

  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    ea895dd043.png
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę nie wyświetliło się to co napisałam

    ea895dd043.png
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka spi w kołysce +podusia klin bo bardzo często ulewa. Karmie piersia nie ma mowy o dokarmianiu mm bo to się mija z celem. Wprowadzenie jakieś godzin na piersi tez nie ma mowy bo to nie zda egzaminu. Ponieważ raz dziecku chce się pic raz jeść. A czasem po prostu po przytulać. U nas tez jest godzina zero miedzy 18-19 ale to corka ma już dość całego dnia
    o 19 kąpiel i 20 już spi. I wtedy czas na starszego synka. Co do diety na kp to wprowadziłam ja z starszym synem. Tu pozwalam sobie na więcej i nic się nie dzieje. Zresztą pokarm wytwarza die z krwi a nie z żołądka. Tak po prostu jest

    ea895dd043.png
  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 19 marca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno się nie oddzwalam, od tygodnia jesteśmy w szpitalu z zapaleniem oskrzeli, jutro prawdopodobnie wychodzimy do domu. Mam przynajmniej taka nadzieję. My nadal karmimy się piersią, poza jednym zapaleniem piersi obyło się bez problemów. Nie mamy żadnej regularnosci w jedzeniu. Raz jemy co godzinę a innym razem co 3 godziny. Ale nie ma co narzekać Franiu ładnie przybiera, gdyby nie to zapalenie to wszystko byłoby super.

  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drążyłam temat tego mojego wystające brzucha po cc i stwierdziłam, że mam rozstęp mięśni prostych brzucha tylko ciężko mi określić na ile czy dwa czy trzy palce. W napięciu ewidentnie widać wybrzuszenie w miejscu linii nerga co tylko to potwierdza. We wtorek idę do ginekologa na kontrolę po połogu, niestety idę do innego gin bo mój odwołał wtorkowe wizyty i będzie dopiero za miesiąc a ja nie mogę czekać. Mam nadzieje, ze ten gin mi coś doradzi z tym brzuchem. Póki co się naczytalam, że trzeba zrobić usg powłok brzusznych i przez ćwiczenia z fizjoterapeuta mięśnie mogą się zejść ale w gorszych przypadkach tulko operacja także się podłamałam :(

    Od kilku dni przetrzymuje popoludniowego wnerwa Emilki przy karmieniu piersią i nie daje butelki także coraz lepiej ale jutro idziemy do szczepienia i ciekawa jestem ile waży bo obawiam się, że za mało przybiera bo jest chudziutka

    Paulka dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 21:49

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 19 marca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina jednak podejrzewasz to co ja mam nadzieje ze to sie zejdzie u mnie jest na 2 palce daj znac co Ci gin powiedzial bo ja wizyte bede miec za ok 1.5 tyg

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • Bella1 Znajoma
    Postów: 23 29

    Wysłany: 20 marca 2017, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktore karmią mm proszę doradzcie, ile dajecie waszym malucha mleka do butli? Moj ma 6 tyg zrobilam mu dzis 90ml i wypił to od razu miałam wrażenie ze ma malo.

  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 20 marca 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella mój dziś końcZy 4 tygodnie w dzień zjada 6 porcji po 60-70 i w nocy 2 porcje po 80-90. My mamy tak rozpisane przez gastrologa bo podobno daliśmy małemu za dużo (wcześniej jadł po 70 8 porcji i 2 porcje po 90)

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 20 marca 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka mówiła też nam że różnica w porcjach mleka w ciągu doby może wynosić Max 20 ml. Więc jak podajesz 90 to znaczy że najmniejsza w ciągu doby wynosi 70.

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
‹‹ 577 578 579 580 581 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ