X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Olkowi ciagle robie 90ml juz i wypija czasem wszystko a czasem zostawia.

    Karolina ja to rozejscie miesnia mam od 1 ciazy czyli kupe lat. Nigdy nic z tym nie robilam. Robiac brzuszki mam "gorke", stozek taki ale powyzej pepka, na calej dlugosci i jak wsadze reke to wyczuwam dziure na zdecydowanie wiecej niz 2 palce (ponoc ponizej jest niebezpieczne bo przepuklina itp). U mnie jesy dosc spore ale nic mi nigdy w zwiazku z tym nie dolegalo.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella przez 1 miesiac sciagalam swoj pokarm i dawalam z butli i jak mial 4tyg to raz pil 60 raz 80 a potrafil wypic nawet i 110. Mialam wrazenie ze ile bym niedala tyle by zjadl:p i przybral w tydzien 500g. Pozniej przeszlismy na cyca i przez kolejny tydzien przubral 270g i tez sie najadal. Uwazam ze jesli dzidzia nieplacze, je wszystko z butli i spi te 2-3h to jest ok i niema co dawac wiecej bo potem rosnie maly pulpecik mojemu wyszla druga broda przez to dodawanie bo wypijal wszystko;)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a w czym spia wasze dzieciaczki??? I czy leza w nocy na pleckach czy na boczku??

    Moj malec spi w spiworku ale ulewa czasem w nocy i te szelki od spiworka sa mokre a dotykaja jego buzi:/ wtedy go wyciagam z tego i przykrywam kocyiem lecz niewiem czy mu niezazimno pod kocykiem... i musze podkladac dokusie pod plecki zeby spal na boku choc i tak czesto sie prsekreca bo woli spac na pleckach.

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała śpi w body i pajacyku lub kaftaniku+śpiochy i przykrywam ją kocykiem. Póki nie zaśnie to potrafi się rozkopać, ale wtedy poprawiam. Śpi na plecach, tylko przez pierwsze 2 tygodnie podkładalismy jej coś, żeby spała na boczku.
    I też ulewa. Dzisiaj przed 6 zaczęła ciężej oddychać, słychać było, że ma katar w nosie, już zaczęłam się obwiniać, że ją wczoraj przewialo. Wzięłam ją i patrzę buzia w mleku, pod nosem też. Wydaje mi się, że ulalo jej się i trochę wciągnęła nosem, bo odessalismy katarkiem i jest już w porządku.

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • Fryzia33 Przyjaciółka
    Postów: 118 91

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam do Was pytanie, bo Jaś jak się denerwuje że wyleci mu smoczek to tak charczy jakby miał katar ale jak psikne wodą morską i chce odciągnąć to nic właściwie nie ma tylko ta wodę wyciągam. Jak śpi to też nic nie słychać i już nie wiem czy on ma katar czy nie. Normalnie 3 dziecko a ja glupsza niż przed pierwszym

    relgi09kiihpljzd.png
    relgi09kvref0kv4.png
    relgi09kfizn0g38.png
  • Fryzia33 Przyjaciółka
    Postów: 118 91

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Jasia przykrywam kocykiem a ubrany jest w body na długi rękaw i polspiochy. Jak sprawdzam kark to ciepły ma to chyba mu ciepło

    relgi09kiihpljzd.png
    relgi09kvref0kv4.png
    relgi09kfizn0g38.png
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja to od jakiś 2 tygodni charczy, ale tylko przez sen, średnio co 15-30 min i się wtedy przeciąga, a jak się wybudza to cały czas. Sami przez to spać nie możemy :) czasem mam wrażenie, że chrypki dostanie.

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam malego zmarzlucha, Helka spi w rozku i jeszcze przykryta kocem do tego obowiazkowo skarpety nalozone pod spiochy bo inaczej wychodza jej sine zylki i nie moze spac.
    Niestety cycek to jej najwiekszy wrog wiec sciagam mleko i daje jej butle
    Na razie mleka wystarcza chociaz jeden cycek juz mi usycha, mam nadzieje ze jeszcze z miesiac pociagne. Diete na raze trzymam bo jak troche pofolgowalam to mala dostala uczulenia i wyladowala w szpitalu, a na brzuszek podaje jej infacol

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to akurat ciepluch spi w body z dlugim rekawe i w skarpetkach przykrywam kocykiem a i tak sie rozkopuje z niego i nogi na wierzchu ja przykryta koldra a on spod kocyka sie wygrzebuje ale karczek cieplutki daje mu tak polezec ale i tak za pare min znowu ide przykryc chociaz do brzuszka. A najbarfziej lubi bez pampersa lezec no to jest szal potragi lezec 20 min ii sie przeciagac mruczec przewraca glowke w lewo i prawo macha nozkami raczkami taki sczesliwy :-)

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze moj sie tak wierci ze sie boje ze kocyk naciagnie na buzie:( a ktoras wczesniej pisala o lozeczku moja polozna tez mowila zeby podniesc i ja dalam ksiazki pod nozki i jeszcze kocyk zlozony pod materac od strony glowki zeby bylo wyzej.

    Fryzia nie wiem czy to to samo ale moj tez tak charczal czesto w nocy to slyszalam dwie wersje od poloznych jedna ze to wina tego ze teraz nieodsluzowuja dzieci a druga ze pokarm badz slina sie gdzies tam zatrzymuja i po powod chrypki czy jak to nazwac.

    Fryzia33 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewcxyny czy wam też jest zimno? Ja po porodzie non stop marzne co bym nie założyła. .. w nocy śpię z termoforem :(

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały śpi już od tygodnia w samym pajacu przykryty pieluszka flanelową i kocykiem złożonym na pół. Przez to że ulewa materac jest podniesiony pod kątem do góry. Na zmianę śpi na bokach lub na plecach przy czym na plecach kładę go w dzień w kokonie też uniesionym w górę i jest cały czas obok mnie lub męża gdyby się ulalo to od razu możemy go podnieść . Jak leży na boku to podkładamy z tylu głowy zrolowana pieluszkę żeby się nie obrócił

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 12:40

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie charczenie jest wtedy gdy nie uda się go odbić po jedzeniu i po 1h już nie daję rady i go odkładam. Gdy leży to wtedy właśnie słychać ten dźwięk więc to pewnie zalegający pokarm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 12:45

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też charczy, w czwartek idziemy do pediatry i zapytam co to moze być, ale chora nie jest bo nawet jej to nie wybudza :O
    Nasza śpi w body na krótki rękaw i pajacu i na to kocyk bawełniany albo spiworek, ale dziś po kąpieli spróbuję chyba tylko pajaca bo mam wrażenie że może jej być gorąco ;)
    Nieukowa, mi po porodzie jest gorąco (w ciąży też tak mialam), chociaz w nocy jak mała daje popalić to chyba ze zmęczenia czasem robi mi się strasznie zimno, no ale śpię w koszulce na ramiączka wiec w sumie sie nie dziwię ;)
    U nas nocny kryzys od kilku dni (chyba od piątku), mała ładnie śpi pierwszy sen po kąpieli, w łóżeczku albo w wózku - 2,5-3h, a później zaczyna się problem, przysypia na 5 minut przy jedzeniu i się wybudza, oczy jak 5 zl chce chodzić po domu, znowu przysypia na 5 minut i awantura i nawet wziecie do naszego lozka nie pomaga... i tak przez 2-3 godziny :/ w dzien odsypia, nie bardzo da sie ja obudzic na jakas dluzsza aktywnosc, bo wymeczona jest :( nie wiem co na to poradzić, ale ledwo żyjemy, a nie chce myśleć co bedzie jak mąż wróci do pracy :] mam nadzieje że to się jakoś ureguluje :(

    age.png
  • Lilu Przyjaciółka
    Postów: 89 33

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa mi jest ciagle zimno, dodatkowo zaczely mi sie pocic dlonie :-(
    Nasz Antek spi w samym pajacu pod cienka kołderką.

  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakiego rozmiaru pieluch używacie??? Czy któraś z Was ma już może 3 ???? Wiem że opis jest na pieluchach ale zastanawiam się czy dużą jest różnica między 2 a pampersem w rozmiarze 3??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 19:03

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • evs Przyjaciółka
    Postów: 97 95

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze 2, ale myślę, że ostatnie opakowanie, bo już się małe robią, a synek waży coś ok 5 kg.

    Bebag - wiem co czujesz mieliśmy tak ostatnio tylko, że w dzień. W ciągu całego dnia synek spał może z 1,5h :( masakra co się umęczyliśmy. Za to odespał w nocy :) aż się sama obudziłam, bo piersi chciały mi eksplodować :)

    Dziewczyny nie wiem czy temat już się przewijał (jeśli tak to gdzieś mi umknęło)- jaki termometr bezdotykowy polecacie? Jakaś konkretna marka?
    Mam i rtęciowy i elektryczny, ale ostatnio mały tak się zanosił, że nie wiem jakbym miała mu zmierzyć temperaturę w takich okolicznościach ;/

  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 20 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaka chustę polecacie jest ich za dużo. A chciałam bym spróbować. Z synem nie była mi potrzebna a z córką widzę że ma wieksza potrzebę bycia ze mną. Zielona jestem w tej sprawie.

    ea895dd043.png
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 20 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córcia dzisiaj spala może z 2 przez cały dzień. Ze zmęczenia nie może usnąć. A tu jeszcze starszak awanturuję się tacie wiec jest nie za wesoło ☹

    ea895dd043.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 20 marca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka dziś była do szczepienia i waży tak bardzo mało, że od 28 lutego do dziś przybrała 110 gram, jestem zalamana :( a lekarka tez jakas nienormalna bo jakbym ja sie nie zapytala, ze chyba za malo wazy to ona nawet a wage by nie popatrzyla. Przepisze ją do innej pediatry a teraz mam dokarmiać butelka i dziś próbowałam ale to nie był dobry pomysł po szczepieniu bo nie chciała jeść butelki i zwymiotowala :( ja juz nie wiem co jest grane bo nie płacze a chyba dzieci jak są głodne to płaczą, wisi na piersi w ciągu dnia non stop a w nocy raz lub dwa razy ale je 40 minut. Będę karmić ta butelka tylko żeby ona jeszcze chciała jeść. Enfamil kiedyś mi zjadła a Hipp dziś zwymiotowala

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ