X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dużo zdrówka dla Waszych maleństw.

    Moja Emilka też od kilku dni pcha rączki do buzi i się ślini przy tym. Poczatkowo myślałam, ze jest głodna ale jak dawałam mleko to był wrzask, dałam cumelka spokój, więc chyba faktycznie mają potrzebę ssania.

    Ja odciągam katarkiem często rano i wieczorem lub obowiązkowo zawsze wieczorem przed spaniem bo kataru nie ma ale ma kozy i źle jej się oddycha, szczególnie przy jedzeniu się złości bardzo. Przed użyciem katarku pikam wodą morską.

    W czym śpią Wasze dzieci, w sensie czym są przykryte?Emilka do tej pory śpi w rożku bo tak było wygodnie ale zaczyna się robić mały a od paru dni kładę ją tak, że główkę ma mniej więcej bliżej połowy łóżeczka a budzi się tak, że głowę ma u samej góry, w rożku są same stopy w dodatku bez skarpetek bo je ściąga non stop :D muszę coś innego wymyślić byle nie kołderka czy kocyk bo byłaby przykryta góra pierwsze 2 minuty, otulacze też odpadają bo musi mieć wolne rączki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 14:47

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina moja śpi w pajacyku, w zimniejsze noce zakładam jej pod niego body z krótkim rękawem. Przykrywam ją kołdrą, jeszcze nie zdążyło się jej odkryć.
    Polecam śpiworki, teraz to już cieńszy/letni.

    Moja też pakuje rączki do buzi i do tego mega się ślini, sądzę że to jest ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:27

    karolina1488 lubi tę wiadomość

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maly spi pod kolderka jest na tyle ciezka mi sie wydaje ze nienaciagnie jej na buzie a wczesniej spal w spiworku bez rekawkow tez fajnie nam sie sprawdzal

    karolina1488 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My rożka nie mieliśmy, na początku zawijałam ją w kocyk jak w rożek, a potem już normalnie przykrywałam. Jak była mniejsza to mogłam ją nakryć dopiero jak mocniej przysnęła, bo inaczej od razu się rozkopywała, teraz już pozwala się nakryć. U nas z kolei mała wędruje w dół, bo mamy materac podniesiony i jak w nocy do niej wstaje to znajduje się w połowie łóżeczka albo na dole i jest rozkopana wtedy.

    karolina1488 lubi tę wiadomość

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja śpi w pajacu i na to w śpiworku o takim: http://www.smyk.com/smiki-baby-dream-spiworek-niemowlecy-rozmiar-56-62-cm.html?gclid=Cj0KEQjw0IvIBRDF0Yzq4qGE4IwBEiQATMQlMUdeaPE0bT_AnYuq3nx6f0Q7eNaSaCP3DZWG46l958saAjoT8P8HAQ
    sprawdza się super, ale będę już musiała poszukać większego i cieńszego :)

    karolina1488 lubi tę wiadomość

    age.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa, a właśnie, sprawdził się u Ciebie otulacz? Bo u mnie użyliśmy może 5 razy i jednak stwierdziliśmy że bezsensu, bo mała wcale nie spała dłużej, a denerwowała się, że nie może ruszać rączkami i nóżkami :]

    age.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebag my mamy taki sam wladnie spiworek mialam grubszy a teraz dorwalam wiekszy cienszy w kiku za 30zl w sumie maly spal w nim raz bo jakos wole go kolderka przykryc niewierci sie nierozkopuje takze jest ok. Ale ten spiworek wczesniej super nam sie sprawdzal dopoki niewyrosl z niego.

    karolina1488 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak wasze brzuchy i waga?? U mnie ciagle ta skora rozciagnieta wkurza mnie strasznie i waga nadal stoi tak jak wrocilam ze szpitala nic mniej :( moj maly za 3 dni bedzie mial 3m-c chcialabym juz cwiczyc ale po cc sie troche boje zeby se bidy nienarobic zbyt wczesnymi cwiczeniami...

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka u mnie waga systematycznie spadała aż zostało mi 3 kg na plusie, ale ostatnio niestety przybył mi 1kg. Z tym że brzucha nie mam zbyt dużego, mam za to boczki spore i okolice bioder :( Na szczęście w kwestii skóry natura była dla mnie łaskawa, nie dość że nie mam żadnych rozstępów to skóra wróciła do przedciążowej elastyczności.

    Co do spania to u nas najpierw był rożek, potem jakiś czas śpiworki, no a teraz mała się z szyną nie mieści więc kocyk - mam taki fajny z ikei jakby na drutach robiony z bawełnianej włóczki, jest taki ciężkawy i nawet jak mała przekręci się w poprzek łóżeczka to razem z kocykiem :)

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, śpiworek to dobry pomysł ;)

    Nitka moja córa za 5dni będzie miała 3 miesiące i waga praktycznie od razu wróciła do stanu sprzed ciąży - 3dni po cc z 11,5kg zostały tylko 2kg, które zaraz też spadły i znów ważę 42kg :(
    Co do brzucha to nie mam rozstępów ale mam brzydką skórę wokół pępka, taką naciągniętą i brzuch dalej wypukły. Szlag mnie trafia jak na to patrzę tym bardziej, ze jestem chudzielec i wyglądam jakbym w ciąży dalej była. Już i tak brzuch jest trochę mniejszy bo jeżdżę do fizjoterapeutki z tym moim rozejściem mięśni prostych brzucha i rozstęp się zmniejsza ale ja też jestem taka, ze mi się nie chce codziennie ćwiczyć w domu (a na razie to i tak praktycznie tylko ćwiczenia oddechowe napinające), nigdy zbytnio o ciało dbać nie musiałam bo bez wysiłków miałam w porządku i teraz nawet tak łatwych, niewymagających ćwiczeń mi się nie chce robić, jeśli o to chodzi to jestem leń i chciałabym mój brzuch sprzed ciąży bez żadnych wysiłków a jedno jest pewno, takiego brzucha już na bank mieć nie będę, dramat :/

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ja mam z 9 śpiworków z tetry z USA duże Mogę rozdzielić za wybrane koszty wysyłki Jutro spróbuję wstawić fotkę U Nas super się sprawdzają

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas lekka poprawa ale nie spi spokojnie w nocy. Chyba jej przeszkadza gardełko. Dziękuję dziewczyny za rady.

    Ja również rozgladam sie za spiworkiem jakimś cieńszym bo pod kolderka Pola troche zaczela wariować. Mmonis czekam na zdjęcia:)

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • Fryzia33 Przyjaciółka
    Postów: 118 91

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka u mnie spadł jeden kilogram od porodu bo zaczęłam jeść systematycznie pięć posiłków dziennie i nie jem chleba. Zaczęłam tak tydzień temu. Najbardziej właśnie przeszkadza mi brzuch ale on został mi po poprzedniej ciąży i po cesarce. A i zaczęłam trochę ćwiczyć na orbitreku bo chciałabym wyjść już niedługo na basen a tu brzuch jakbym w czwartym miesiącu była. Po pierwszej ciąży było łatwiej wrócić do formy ;-)

    relgi09kiihpljzd.png
    relgi09kvref0kv4.png
    relgi09kfizn0g38.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a9ee9e51e66.jpg

    Krystyna lubi tę wiadomość

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f581c11f1fc8.jpg

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/81678d23dd5d.jpg

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie oddam bo mam tych śpiworów za dużo... Cienkie, miękkie i o dziwo ciepłe, super na lato... Mam do oddania 6 sztuk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 00:09

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a02f04e91e7.jpg
    A to mój kochany Cypisek

    Krystyna, bebag, Nitka_lutowa, Mila123 lubią tę wiadomość

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3a5b435e77d3.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 00:42

    Krystyna, bebag, Nitka_lutowa, Mila123 lubią tę wiadomość

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 02:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmoniś ja jestem zainteresowana śpiworkiem.

    A synek jaki przystojniak, śliczne ma oczyska :)

    mmonis lubi tę wiadomość

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

‹‹ 599 600 601 602 603 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ