X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀 LUTY 2021 🍀
Odpowiedz

🍀 LUTY 2021 🍀

Oceń ten wątek:
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 4 października 2021, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku dziękuję...
    Zawsze to forum gdzieś dodaje otuchy naprawdę... Jakoś tak zawsze człowiek ma inaczej w głowie wywalając z siebie swoje zale... Jestem również na grupach osieroconych rodziców i dopiero teraz wiem ile kobiet traci swoje skarby i to naprawdę w każdym wieku... Nie powinno tak być a los nie powinien tak doświadczać ... Ja miałam mogę powiedzieć to szczęście że Antoś dał nam 3 wspaniałe tygodnie swojego życia 😞... Niektóre mamy nawet nie mają okazji spojrzeć dziecku w oczka .. niektóre znów tracą dzieci walczących z chorobami, inne w wypadkach itd .. nie wspomnę o poronieniach ...hmmm nie tak powinno być ale jest nas tak dużo że głowa szaleje naprawdę... 😞 Daje radę to jest dla mnie najważniejsze, najważniejsze dla mnie są moje dzieci i nic tego nigdy nie zmieni...

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Tristana Przyjaciółka
    Postów: 92 189

    Wysłany: 5 października 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie czy myślicie już nad zmianą fotelika samochodowego a może już zmieniliście fotelik na większy? Jaki polecacie? My musimy kupić jak najszybciej bo już widzę że dziecku niewygodnie i nóżki mu wystają.
    Moje dziecko już skończyło 9 miesięcy i jego rytm dnia ustabilizował się a co najważniejsze w nocy też spokojnie śpi (zazwyczaj bo zdarzają się epizody godzinnego płaczu), ząbków nadal 8 chociaż już prawie przebiły się 2 kolejne, chodzi ładnie przy meblach i już puszcza się żeby sam stać 😁

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    bl9ci09kc99luerc.png
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 5 października 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina bardzo współczuję :( Nie potrafię sobie wyobrazić tego, co musiałaś przejść. Bardzo mocno przytulam w myślach ♥♥♥

    Tristana my w tym tygodniu też wyciągamy większy fotelik.

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • Angelika0507 Autorytet
    Postów: 745 742

    Wysłany: 5 października 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas juz przebił się 5 ząbek, czekamy teraz na lewą górną dwójkę. Noce nadal straszne, ale ustalamy rytm dnia. Jeżeli chodzi o jedzenie, to ładnie zjada obiadki, kaszka na noc znowu jest z łyżeczki. Wprowadziliśmy owoce, nabiał i jaja. Zjada malutkie śniadania i czasami podwieczorek. Schodzimy ze słoiczków na rzecz lepszego, bo gotowanego przez mamusie 😊

    W połowie września byliśmy w Polsce i na ten wyjazd kupiliśmy już większy fotelik. Dokładnie od 20 sierpnia jeździ już w większym, ale siadał już wtedy sam, a w łupinie nie mieściły mu się barki. Wybraliśmy znowu firmę Joie model i-spin 360r. Jest z wbudowaną bazą 360, po 15 miesiącu można odwrócić go przodem do kierunku jazdy. Bardzo jesteśmy zadowoleni, bo bardzo wygodnie się go użytkuje 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2021, 10:05

    qb3ck6nle1gu1853.png

    12.02.2021 Kajetan 4300g, 56,5cm
    Drugi transfer 05.2020- mamy syneczka ❤♂️
    Pierwszy transfer 04.2020- nieudany ❌
    1 procedura In-vitro
    3x IUI- nieudane ❌
    Starania od 04.2019 💕
  • Edward1 Autorytet
    Postów: 869 638

    Wysłany: 5 października 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika my wczoraj kupiliśmy właśnie ten fotelik co wy, mam nadzieje że będzie jej wygodnie bo w łupinie jest tragedia. Drze się niemiłosiernie 🤞😳

    n59ykrhmt0n17fpk.png

    8/2/2021 urodziła się nasza mała królewna Pola 3720g I 51cm

    2010 - urodził się Franciszek 4180g I 55 cm

    XII.2012- 5tc [*]

    Starania o kolejne dzieciątko od 2013.
    5 VI 2020 - II kreski na teście 😁
  • Angelika0507 Autorytet
    Postów: 745 742

    Wysłany: 5 października 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edward u nas jest super, bardzo wygodnie mu się siedzi i śpi w nim 😊 trzymam kciuki, żeby to był "ten" fotelik i żeby spokojnie Jej się jeździło 😊

    Edward1 lubi tę wiadomość

    qb3ck6nle1gu1853.png

    12.02.2021 Kajetan 4300g, 56,5cm
    Drugi transfer 05.2020- mamy syneczka ❤♂️
    Pierwszy transfer 04.2020- nieudany ❌
    1 procedura In-vitro
    3x IUI- nieudane ❌
    Starania od 04.2019 💕
  • Clover Autorytet
    Postów: 2007 2916

    Wysłany: 5 października 2021, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy w tym miesiącu kupić fotelik, najpierw chcieliśmy kupić kolejny do naszej bazy z Avionauta, ale już teraz ciężko mi Olka ładować do fotelika kiedy jest wpięty w samochodzie, więc jesteśmy zdecydowani na fotelik obrotowy. Oglądaliśmy na razie Britax Römer Dualfix i Nuna Rebl Plus, myślałam jeszcze o Cybex Sirona. Zobaczymy po prostu, który najlepiej będzie pasował do kanapy w naszym aucie.

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 5 października 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planowałam, ze w grudniu dla średniej kupię nowy fotelik a mały przejmie jej Britax Römer Dualfix M-i size. Na dzień dzisiejszy fotelik jest jeszcze dla niego za duży. Dziwnie w nim siedzi, jakby zapadnięty . Zobaczymy bliżej grudnia. A fotelik jest rewelacyjny. Dla mnie opcja odwracania fotelika do zapięcia jest niezastąpiona.

  • tygrysek7773 Autorytet
    Postów: 767 656

    Wysłany: 5 października 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziewczyny czy któraś poleci jakiś fotelik tył przód? i najlepiej żeby montował się zarówno na pasy jak i na Izo bo jedno nasze auto ma a drugie nie... jest britax romer multi tech 3 ale nie jest testowany..

    l22nzbmh7tjp429q.png
    860i3e5eeobs5r8c.png
  • Lolita Autorytet
    Postów: 731 1009

    Wysłany: 5 października 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina, ogromnie współczuję Ci tak niewyobrażalnej straty i jednocześnie podziwiam, że jesteś tak silną kobietą. Ale z drugiej strony nie dziwię się, masz dla kogo żyć i choć Twój świat w jednej chwili się zawalił, to nadal są osoby, dla których Tyjesteś całym światem - nigdy o tym nie zapominaj ❤ tulę mocno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2021, 22:04

    Magddullina2, werni lubią tę wiadomość

    Qx7mp2.png
    11.2019 cb 💔 02.2021 SYNEK ❤️ 10.2021 - 12 dpo (1 cs) ⏸ 🍀
  • _Hope Autorytet
    Postów: 625 672

    Wysłany: 6 października 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jakiś czas temu wymieniliśmy fotelik i również wybraliśmy model Joie z wbudowaną bazą 360. Jesteśmy z niego zadowoleni. Córeczka lubi w nim podróżować.😉

    preg.png
    01.2021 H🩷
    12.2023 W🩵
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 6 października 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek sprawdź sobie na stronie tyłem.pl lub 8 gwiazdek. Ciężko jest coś doradzić ponieważ dopasownie do auta i dziecka jest tu kluczowe. Możesz również na Facebookowych grupach zapytać. Tam Ci doradza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2021, 11:12

  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 6 października 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolita wrote:
    Magdulina, ogromnie współczuję Ci tak niewyobrażalnej straty i jednocześnie podziwiam, że jesteś tak silną kobietą. Ale z drugiej strony nie dziwię się, masz dla kogo żyć i choć Twój świat w jednej chwili się zawalił, to nadal są osoby, dla których Tyjesteś całym światem - nigdy o tym nie zapominaj ❤ tulę mocno.

    Dokładnie tak... Trzeba być silnym mimo woli ! Czasem mam naprawdę złe dni... Ale nigdy chłopcy nie widzą że płacze,raz miałam taką sytuację to płakali razem ze mną,nie ukrywam bo obaj byli przy wszystkim i pożegnali się z bratem... Najgorszy widok w moim życiu... Pytania zadają i będą, rozmawiamy o Antosiu jako o naszym Aniołku stróżu który zawsze jest na ramionku i patrzy ... Serio nie wiem skąd we mnie tyle siły. Zwłaszcza że tak naprawdę tamte święta spędziłam w szpitalu z malusim pod sercem drżąc o jego zdrowie.... Urodził się dzień przed urodzinami pierworodnego... Czeka mnie ciężki rok...

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • tygrysek7773 Autorytet
    Postów: 767 656

    Wysłany: 7 października 2021, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetcake wrote:
    Tygrysek sprawdź sobie na stronie tyłem.pl lub 8 gwiazdek. Ciężko jest coś doradzić ponieważ dopasownie do auta i dziecka jest tu kluczowe. Możesz również na Facebookowych grupach zapytać. Tam Ci doradza.

    tak wiem, juz jestem po konsultacjach i wybieram się do Łodzi dopasować fotel :) niestety wybór jest dla mnie bardzo mały. na ten moment mam 3 typy: klippan triofix, jpie stages lub britax max way. ten ostatni najlepiej wypada w adac i ma test plus ale jest tylko tyłem a boję się że mając 3 lata młoda będzie się buntować widząc jsk brat jeźdź przodem
    no ale zobaczymy, decyzja zapadnie w sklepie :)

    my jutro wychodzimy do domku

    l22nzbmh7tjp429q.png
    860i3e5eeobs5r8c.png
  • Edward1 Autorytet
    Postów: 869 638

    Wysłany: 7 października 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek jak u was sytuacja? Jak się czuje Laura?

    n59ykrhmt0n17fpk.png

    8/2/2021 urodziła się nasza mała królewna Pola 3720g I 51cm

    2010 - urodził się Franciszek 4180g I 55 cm

    XII.2012- 5tc [*]

    Starania o kolejne dzieciątko od 2013.
    5 VI 2020 - II kreski na teście 😁
  • tygrysek7773 Autorytet
    Postów: 767 656

    Wysłany: 7 października 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edward1 wrote:
    Tygrysek jak u was sytuacja? Jak się czuje Laura?

    dziękujemy, jest już dobrze :) tylko trochę odkasluje jeszcze wydzielinę i ma katar . oskrzela i płuca juz czyste :)

    Edward1 lubi tę wiadomość

    l22nzbmh7tjp429q.png
    860i3e5eeobs5r8c.png
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 9 października 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek to super wiadomości🤩🤩🤩🤩 Dużo zdrowka dla Laury. Najgorsze macie już za sobą.
    A swoją droga to ja tez drze o te moje dzieci w okresie chorobowym. Teraz non stop słyszę, ze takie maluszki jak nasze maja zapalenie oskrzeli. No ale ochronić się nie da w 100%. Trzeba przetrwać i tyle.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 października 2021, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do darcia ostatnio Grześ tak krzyczy i wydaje wysokie dźwięki że aż głowa boli. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 12 października 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj dziewczyny ja też strasznie przeżywam choroby dzieci. U nas sezon zaczyna się zazwyczaj w połowie października. Najbardziej boję się zawsze grypy żołądkowej. Baaaardzo źle to przechodzimy. Ale postanowiłam, że w tym roku będziemy zdrowi!!! :)

    Zaczynam znowu myśleć o próbie adaptacji w żłobku. Myślę, że zaczniemy pod koniec października. Tymuś jest już o wiele sprawniejszy niż na początku września, więc jestem nieco spokojniejsza. Wtedy ledwo siedział, a teraz wszędzie go pełno i powolutku zaczyna informować, czego chce. Np. wieczorem raczkuje do łazienki, siada przed wanną i zaczyna sugestywnie stękać i zaciskać piąstki. Jak wkładamy go do wody aż piszczy z radości :D

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 13 października 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak nadchodzi sezon chorobowy to cały czas żyje w leku. Serce mi pęka na milion kawałków jak widze chore dzieci.
    U nas skok cała gęba. Ja ledwo chodzę. I jakby tego było mało to sobie wymyslilam fryzjera. A ze ja praktycznie matka samotnie wychowująca to mały ze mna. Co on tam dzisij wyprawiał to szok. Musiałam zadzwonić po starsza corke( na szczescie ma ferie) bo mały tak płakał , ze nie dało się nic zrobić. Jak wychodziłam z nim na dwor to było ok. A jak wracałam do środka to ryk. Nie mam pojęcia co mu tam przeszkadzało dzisiaj, ale było bardzo cicho. Ja sama byłam. No nie i koniec. Mam traumę po dzisiejszej wizycie😱😱😱 ja to chyba masochistka jestem: rano pojechałam na pobranie krwi, później ten nieszczęsny fryzjer, a po dentysta ze średnia. Czasami to się sama sobie dziwie po co ja sobie tyle stresów funduje. Przecież mogłam to rozdzielić na 3 dni. Ale nie bo ja muszę wsxystko od razu. Siedzę teraz w domu z ogromnym bólem głowy, wykończona ale szczesliwa bo średnia dała sobie zaleczyć zęba🙈🙈

‹‹ 766 767 768 769 770 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ