Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Luty 2027 ❄️⛄️
Odpowiedz

Luty 2027 ❄️⛄️

Oceń ten wątek:
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 260 305

    Wysłany: Dzisiaj, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Dzięki dziewczyny!
    U mnie zarodka nie ma, Mimo że już 6+0.
    Pęcherzyk ma teraz 1.35, żółtkowy jest też.
    Jakoś mam złe przeczucia ale może to stres :(
    Dostałam heparynę, acard i progesteron także jestem obstawiona lekami, zobaczymy.
    Kochana, postaraj się jeszcze nie martwić na zapas ❤️🥺 Jeśli owulacja była później, to różnica kilku dni na tym etapie potrafi mieć ogromne znaczenie. Jest pęcherzyk i jest pęcherzyk żółtkowy, więc nadal jest nadzieja 🍀🤞

    Dobrze, że lekarz wdrożył leczenie i będziecie wszystko obserwować ❤️ Trzymam mocno kciuki, żeby na kolejnej wizycie pojawił się już zarodek i żebyś mogła trochę odetchnąć 🥹

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 344 278

    Wysłany: Dzisiaj, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Maltusia! Niestety terminu owulacji jestem 100% pewna. No ale zobaczymy
    Mój lekarz niestety idzie na urlop ale żeby nie zwariować to pójdę gdzieś z pakietu w międzyczasie

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 260 305

    Wysłany: Dzisiaj, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Dzięki Maltusia! Niestety terminu owulacji jestem 100% pewna. No ale zobaczymy
    Mój lekarz niestety idzie na urlop ale żeby nie zwariować to pójdę gdzieś z pakietu w międzyczasie
    Rozumiem ❤️🥺 Skoro jesteś pewna owulacji, to pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i sprawdzić, jak sytuacja rozwinie się za kilka dni 🍀🤞

    Myślę, że dobrym pomysłem jest skorzystanie z wizyty z pakietu, zwłaszcza jeśli Twój lekarz jest na urlopie. Przynajmniej nie będziesz musiała tak długo żyć w niepewności .

    Mocno trzymam kciuki, żeby na kolejnej wizycie czekała na Ciebie miła niespodzianka 🥹

    Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • Marcycha Autorytet
    Postów: 332 398

    Wysłany: Dzisiaj, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest 7+4 i jest tylko pęcherzyk ciążowy z żółtkowym także mam podejrzenie pustego jaja płodowego. Podejrzenie, bo na 100% bedzie już w szpitalu, do którego mialam iść w ten czwartek, ale dobrze, że mój partner, ktory był ze mną na wizycie trzeźwo zauważył, że mamy teraz wesele, więc przełożone na 02.07. Także cóż to nie luty będzie naszym miesiącem 😉

    Niecierpliwa, u Ciebie jest jeszcze nadzieja, trzymam kciuki 🙂

    Będę zaglądać do Was z sentymentem 😉

    04.2025 👶 🩷
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 344 278

    Wysłany: Dzisiaj, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Marcycha, mimo wszystko trzymam kciuki, skoro jest jeszcze jakaś szansa 😘 a ile ma mm pęcherzyk u Ciebie na tym etapie?

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 260 305

    Wysłany: Dzisiaj, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcycha wrote:
    U mnie jest 7+4 i jest tylko pęcherzyk ciążowy z żółtkowym także mam podejrzenie pustego jaja płodowego. Podejrzenie, bo na 100% bedzie już w szpitalu, do którego mialam iść w ten czwartek, ale dobrze, że mój partner, ktory był ze mną na wizycie trzeźwo zauważył, że mamy teraz wesele, więc przełożone na 02.07. Także cóż to nie luty będzie naszym miesiącem 😉

    Niecierpliwa, u Ciebie jest jeszcze nadzieja, trzymam kciuki 🙂

    Będę zaglądać do Was z sentymentem 😉
    Bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić 😔❤️ Trudno znaleźć odpowiednie słowa w takiej sytuacji…

    Dziękuję, że mimo wszystko do nas napisałaś ❤️ Mam ogromną nadzieję, że lekarze jeszcze wszystko dokładnie sprawdzą i że dostaniesz jasne odpowiedzi. A jeśli niestety potwierdzą się te obawy, to życzę Ci dużo siły i czasu na dojście do siebie 🍀❤️

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • Moniiii Przyjaciółka
    Postów: 139 20

    Wysłany: Dzisiaj, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcycha wrote:
    U mnie jest 7+4 i jest tylko pęcherzyk ciążowy z żółtkowym także mam podejrzenie pustego jaja płodowego. Podejrzenie, bo na 100% bedzie już w szpitalu, do którego mialam iść w ten czwartek, ale dobrze, że mój partner, ktory był ze mną na wizycie trzeźwo zauważył, że mamy teraz wesele, więc przełożone na 02.07. Także cóż to nie luty będzie naszym miesiącem 😉

    Niecierpliwa, u Ciebie jest jeszcze nadzieja, trzymam kciuki 🙂

    Będę zaglądać do Was z sentymentem 😉
    Wiesz co może jeszcze nie przekreślaj calej sytuacji, ja w pierwszej ciazy tez poszłam do lekarza który straszył mnie pustym jajem płodowym. Okazało sie ze owulqcja zaświrowała i byla dwa tyg. Pozniej. A to nasze jajo ma obecnie prawie 4 lata wiec trzeba do końca miec nadzieję ❤️
    Trzymam kciuki za was 👊❣️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 12:55

  • Maltusia Autorytet
    Postów: 260 305

    Wysłany: Dzisiaj, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odebrałam wynik ❤️🥹

    16.06 beta 80
    18.06 beta 162
    22.06 beta 994 ❤️

    Powoli zaczynam oddychać trochę spokojniej. Po wcześniejszych doświadczeniach oczywiście dalej się stresuję, ale taki przyrost bardzo mnie ucieszył 🥹❤️ Co myślicie? Mogę już odrobinę odetchnąć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:21

    Marcycha, Domi ^^ lubią tę wiadomość

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 344 278

    Wysłany: Dzisiaj, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia bardzo ładna beta. Już nie badaj 😀 Teraz tylko czekać na USG 😘

    Maltusia, Marcycha lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 260 305

    Wysłany: Dzisiaj, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Maltusia bardzo ładna beta. Już nie badaj 😀 Teraz tylko czekać na USG 😘
    Dziękuję ❤️🥹 Chyba faktycznie odpuszczę już betę, bo zaraz bardziej będę się stresować kolejnymi wynikami niż cieszyć tym, że rośnie 🙈😅

    Teraz pozostaje odliczanie do USG 🤞 Mam nadzieję, że 29.06 zobaczę już małego lokatora na właściwym miejscu ❤️🥹

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • Marcycha Autorytet
    Postów: 332 398

    Wysłany: Dzisiaj, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, pęcherzyk ma 16 mm, a żółtkowy nie został zmierzony na usg, może umyślnie, bo w sumie wygląda mi na taki ok 7 mm, albo więcej, a czytałam, że jak tyle ma to świadczy o wadach. Przy 6+4 bylo to 10 i 3,5 mm. Szansy nie ma, to chodzi po prostu o potwierdzenie chwilę później i przez innego lekarza na innym sprzęcie. Każdy etap był spóźniony w rozwoju przy każdym USG. Nie ma mowy o przesunięciu owulacji, bo mam regularne 27-28 dniowe okresy no i beta 28 wyszła mi w dzień spodziewanego okresu. Obstawiam, ze ten covid miał znaczenie, zamiast iść energia w zarodek, to szła w leczenie mnie, a szło to opornie.
    Także już wszystkim powiedziałam, którzy wiedzieli w tym w pracy. Mimo wszystko nadal mam nadzieję, że nie wrócę do pracy na koniec skróconego macierzyńskiego tj. pod koniec sierpnia 😉 Nadzieja umiera ostatnia, skoro teraz udało sie za pierwszym razem, to dlaczego następnym razem też miałoby się nie udać 🤪
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie, mimo wszystko czuję się psychicznie dobrze, bo mam już swoją jedną kruszynkę, a i nawet zarodka nie było, więc jakby człowieka jeszcze nie było, no i najważniejsze nadal mam duże pokłady nadziei na przyszłe starania.

    Maltusia, no pikna beta 😄

    04.2025 👶 🩷
  • Domi ^^ Koleżanka
    Postów: 58 167

    Wysłany: Dzisiaj, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marycha U nas pęcherzyk żółtkowy był 5+4 a zarodek pojawiliście 6+0, gdybym poszła dzień wcześniej też byłby sam żółtkowy a kolejnego dnia już byłby zarodek i bym nie wiedziała. Mi się wydaje, że na tym etapie to dzień robi ogromną różnicę, a przecież u niektórych serce bije 5+5 i też to nie byłoby u nas. Chodzi mi o to, że lekarze trochę chyba za bardzo straszą, a sami wiedzą, że dziś nie ma struktury ale wieczorem jakbyś zbadała, to mogłaby się już pojawić. Lekarz mi powiedział na wizycie, że serduszko bije, ale bardzo wolno, bo prawdopodobnie dopiero zaczęło w ten dzień, także to wszystko potrzebuje czasu w tym naszym brzuchu.

    Maltusia pięknie ci przyrasta beta! Teraz to już zostało czekać na usg.


    Jutro mam wizytę u ginekologa-endokrynologa i jestem bardzo ciekawa, co mi powie. Jakie mam mieć dokładnie tsh, czy przyjmować jod w suplementach (w ciąży trzeba, po raku pęcherzykowym nie wolno-przyjmuje bo się boję o dzidzie) i czy powie, ze serce bije równo. Trzymajcie za mnie kciuki, mam wizytę na 16.20

    👧28 🧔‍♂️32 👶🩵

    25.05.2024 ⏸️ => 05.03.2025 poród SN

    04.06.2026 ⏸️
    11.06.2026 pusty pęcherzyk ciążowy
    16.06.2026 pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    19.07.2026 zarodek z serduszkiem♥️

    Tsh 0,59

    🍀23.06.2026 wizyta u ginekologa-endokrynologa prywatnie

    🍀02.07.2026 wizyta u ginekologa na NFZ

    🍀07.07.2026 endokrynolog na NFZ w szpitalu klinicznym

    👧 - rak pęcherzykowy tarczycy => usunięcie połowy tarczycy 02.06.2025; Hashimoto, PMOS

    🧔‍♂️ - ostre AZS i alergia => leczenie biologiczne

    💊 - letrox175/150, kwas foliowy, omega 3, purea uno


    preg.png
    age.png
  • KlaudiaWu Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: Dzisiaj, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcycha wrote:
    Niecierpliwa, pęcherzyk ma 16 mm, a żółtkowy nie został zmierzony na usg, może umyślnie, bo w sumie wygląda mi na taki ok 7 mm, albo więcej, a czytałam, że jak tyle ma to świadczy o wadach. Przy 6+4 bylo to 10 i 3,5 mm. Szansy nie ma, to chodzi po prostu o potwierdzenie chwilę później i przez innego lekarza na innym sprzęcie. Każdy etap był spóźniony w rozwoju przy każdym USG. Nie ma mowy o przesunięciu owulacji, bo mam regularne 27-28 dniowe okresy no i beta 28 wyszła mi w dzień spodziewanego okresu. Obstawiam, ze ten covid miał znaczenie, zamiast iść energia w zarodek, to szła w leczenie mnie, a szło to opornie.
    Także już wszystkim powiedziałam, którzy wiedzieli w tym w pracy. Mimo wszystko nadal mam nadzieję, że nie wrócę do pracy na koniec skróconego macierzyńskiego tj. pod koniec sierpnia 😉 Nadzieja umiera ostatnia, skoro teraz udało sie za pierwszym razem, to dlaczego następnym razem też miałoby się nie udać 🤪
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie, mimo wszystko czuję się psychicznie dobrze, bo mam już swoją jedną kruszynkę, a i nawet zarodka nie było, więc jakby człowieka jeszcze nie było, no i najważniejsze nadal mam duże pokłady nadziei na przyszłe starania.

    Maltusia, no pikna beta 😄

    Szkoda :( trzymam mocno kciuki za kolejne starania!

    09.04.2025 - 👧
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ