Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic super :) u mnie ten chłopiec też nie jest przesądzony :) czekam aż lekarka nie będzie używała słowa chyba :P

    Magic lubi tę wiadomość

    201505111762.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 125

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 09:04

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie po pomarańczach tak mrowi w brzuchu :) więc powoli zaczynam czuć że Michał szaleje :)

    Wysłałam szanownego małżonka do biedronki po fete, pomidory i POMARAŃCZE. Normalnie uduszę za pomarańcze... DUŻO pomarańczy i grejpfrutów.

    gosia86, Magic, gosiunia lubią tę wiadomość

    03.02.2014
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a fotki dzidzi masz? Jak tak to wrzucaj, to podpatrzymy co tam ma :) Kochana, najważniejsze, żeby zdrowe było i tak będzie to Twoje najkochańsze dziecię na świecie. A co do dwóch sprzecznych opinii- może zasugeruj się tym, któremu bardziej ufasz i który ma lepszy sprzęt, bo to ważne. Choć jak maleństwo się zasłoniło, to choćby miał niewiadomo jaką aparaturę to i tak nie podpatrzy. W najgorszym razie odpowiedź poznasz na połówkowym.
    Aha, gdzieś czytałam, że jak siusiak na dół to chłopczyk, a jak coś wystaje do góry to może to być jeszcze dziewczynka i przerośnięte wargi sromowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 18:44

    relg3e5e54dwhg22.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinkie wrote:
    Magic kojarzę że Ty z Warszawy, gdzie robisz to usg?

    ja kochana spod Warszawy jestem a usg robię w Piastowie u swojej Pani doktor :)

    Wonderwall lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u nas idealnie sie ułożyło, więc... nie mam już nadziei...chyba muszę się z tym oswoić...

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio duszkiem wydoiłam sok z kilograma pomarańczy, dziś zaopatrzyłam się w kolejny kilogram (promocja w lidlu - 2,99zł :D) i zaraz się za nie biorę :D
    Mniam mniam, lubimy cytrusy ;)

    Magic, gosia86, gosiunia lubią tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 125

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 09:05

    alma, gosia86, PIGULSKA, gosiunia lubią tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie usg robi się między 19 a 23 tygodniem, tak mi pani w gabinecie powiedziała :) w babka medica robią fajne usg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 18:48

    gosiunia lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia oswoisz się. Jak to się dziwnie plecie, wiesz ile mam chłopczyków Ci teraz zazdrości, jeśli to naprawdę dziewczynka? Głowa do góry. Na połówkowym będziesz już w 100% pewna, bo póki co można się jeszcze pomylić.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    relg3e5e54dwhg22.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam dziś na wypłatę :) bałam się że coś będzie nie tak. Bo drugie zwolnienie i ZUS płaci. I ogromna niespodzianka! Wypłata przyszła i to jeszcze z prezentem od Mikołaja :D hi hi :D Ale mnie rozpiera radocha :D

    gosia86, Magic, PIGULSKA, gosiunia lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też cytrusy, pomarańcze w całości, sok z pomarańczy :) zapas się skończył, jutro trzeba uzupełnić.
    Dziewczyny a jak z nabiałem?? jecie wszystko czy tylko to na czym jest napisane, że np z mleka pasteryzowanego? Bo podobno w Polsce wszystko jest pasteryzowane

    201505111762.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    no u nas idealnie sie ułożyło, więc... nie mam już nadziei...chyba muszę się z tym oswoić...

    Kurcze a ja cały czas mówiłam że u mnie będzie chłopiec ale w głębi serca chciałabym córeczkę. A że los przekorny to na bank w brzuszku siedzi Jaś :)

    Magic, gosiunia lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też los utarł nosa...no cóż....ja jeszcze nie trace nadziei :) może jeszcze się pokaże :)
    madziorek ja jem jogurty pije mleko także luz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 19:01

    KotMisia lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic ciesze sie ze twoje dziecko rosnie jak na drozdzach i wszystko w porzadku. A plec musisz jakos sama przetrawic :) mi akurat jest obojetne co bedzie, na poczatku za bardzo sie nastawilam na corke ale szybko musialam sie ogarnac zeby potem nie bylo bolu rozczarowania.
    Ja jem wszystko z nabialu, pomarancze i mandarynki tez zajadam a o deserkach z owocow z bita smietana to ja juz nie wspomne :)

    gosia86, KotMisia, czarna panda, gosiunia lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja teraz mam zgagę od nabiału :/ ale zawsze czytam czy pasteryzowane a mąż wywija oczami , że przesadzam

    201505111762.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic nawet nie wiesz jak ci "zazdroszczę". Ale ja już mam jedną królewnę w domu :)
    Ciesz się że będziesz miała pierwszą dziewczynkę - a jak drugiego będziesz miała chłopca to ci dużo pomoże :) Moje dziecie od małego usypia autka do snu a teraz zdeklarowała się że będzie kąpać i usypiać braciszka :D
    A czuję że Michaś będzie Mausinej spódnicy się trzymał... Jak tatuś ;).

    KotMisia, gosiunia lubią tę wiadomość

    03.02.2014
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 05:54

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolkaa Autorytet
    Postów: 326 303

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 14:28

  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście, aż ledwo nadrobiłam.

    Gosia i Magic- dobrze, że już jesteście po wizytach. Jak możecie to odpoczywajcie jak najwięcej, Wasze maluszki są najważniejsze.

    Katalina, wróciłaś już? Mam nadzieję, że wszystko dobrze.

    Slash - witaj w naszym forum.

    MiM - ja jestem z Mikołowa, a Ty skąd?

    No i wszystkie ciocie - dzięki, że jesteście i wspieracie. Plamienie nie wróciło, chociaż po wycieczce do ZUSu wybrałam się z mężem na zakupy prezentowe do Auchan. Wróciłam z nogami w 4 literach, ale nic nie puściło się na szczęście. Teraz odpoczynek przed tv, zaraz zaparzę sobie herbatkę z cytryną i zjem pączka. Potem może pomarańcze, bo tak jak wiele z Was dałabym się pokroić za ten owoc:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 19:37

    gosia86, czarna panda, slash, gosiunia lubią tę wiadomość

    dqprj44jymj31xvy.png
‹‹ 485 486 487 488 489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ