X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2020
Odpowiedz

MAJ 2020

Oceń ten wątek:
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 23 listopada 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stworka wrote:
    Z tego co rozmawiałam z fizjoterapeuta, po dzieci z ciąż gdzie brało się dużo nospy bywa, że rodzą się z obniżonym napięciem miesniowym. Teraz znowu rozmawiałam z ginekologiem i paracetamol też już jest w ciąży niewskazany 😑 ja staram się brać tylko w ostateczności leki. I tak mam antybiotyk do końca ciąży, więc wystarczająco się faszeruje.

    Dziewczyny jak wygląda wasz śluz? Ja już totalnie zapomniałam z pierwszej ciąży. Ale ostatnio mam multum gęstego, a dzisiaj to już w panikę wpadłam, że ro czop sluzowy odchodzi 🙈
    Ja mam taki kremowy, jest go dość dużo. Ale czasem mam coś takiego że jest go tyle że lecę do ubikacji żeby sprawdzić czy to tylko śluz. Mój jest raczej rzadki.

  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 24 listopada 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    No właśnie.. wybieracie się na Sylwka? 😊 ja raczej odpuszczam z uwagi na ten kręgosłup i chroniczne zmęczenie ale sama nie wiem. Nie pamiętam kiedy ostatnio siedziałam w Sylwka w domu i trochę mi szkoda.
    Ja nie planuję, właściwie nie lubię tego dnia, czuję się zmuszana do świętowania. U mnie ekipy są albo bardzo dzieciate, albo mega imprezowe, więc w tej chwili mi nic nie pasuje. Wolę wygodny strój, herbatę i filmy ;)

    PattisonBM, Hortensja lubią tę wiadomość

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 24 listopada 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od paru lat robimy w domu, najpierw miało być we dwójkę ale dołączyło się sporo znajomych i tak już zostało :) kolacja, filmiki, rozmowy, wspólne leniwe śniadanie rano. Najlepiej :)

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 24 listopada 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Sylwek tez w Lozkowicach na Biakwj sali. Pewnie juz zamowie Netflix wiec bedzie wieczor filmowy.

    Sluz mam ostatnio bialy i gesty bardzo...

    Carla lubi tę wiadomość

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 24 listopada 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie lubię sylwestra i nigdy go nie planuje. Albo spontan albo dom i dobre jedzonko. No i petard nienawidzę.

    Takmala, Frufru lubią tę wiadomość

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • Niki2803 Autorytet
    Postów: 765 643

    Wysłany: 24 listopada 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz mam gesty i biały, czasami jest go bardzo dużo a czasami mało.
    Sylwester spędzamy od kilku lat w domu ze względu na zwierzęta, czasami ktoś wpadnie a jak nie to siedzimy sami.
    Ale miałam super weekend, mąż przyjechał i mamy wykop na podwórku, zaczynamy budowę😁. Nawet zapomniałam że jestem w ciąży i drzewka owocowe które mieliśmy trzeba było wyrwać i ja z piłą latałam i je ciełam 🙊. Czuje się rewelacyjnie, ruchów dzidzi nie czuje ale dziś udało nam się znaleźć serduszko💕

    Jeheria lubi tę wiadomość

    iv09sg18eb4gszsc.png
  • Stworka Autorytet
    Postów: 382 383

    Wysłany: 24 listopada 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubię sylwestra. Tego ogolnoswiatowego przymusu, żeby dobrze się bawić. Pewnie pójdziemy do kuzynostwa, a że też mają małe dzieci to impreza do 12 i do domu.

    Frufru lubi tę wiadomość

    34bff60665.png

    23.05.2017 - synek 💙
    04.2019 - aniołek
    1.09.2019 - kolejne 2 kreseczki i bijące 💙 - drugi synek
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś miałam okropny sen, jeden z tych, które w trakcie trwania wydają się rzeczywistością. Wszystko ogólnie bylo tak jak jest. Ten sam czas co teraz... Śniło mi się że straciłam ta ciążę... I w czasie snu to było takie prawdziwe i nieodwołalne. Obudziłam się była 6:00 rano i dopiero po chwili dotarło do mnie że to tylko sen. Teraz nie mogę się jakoś pozbierać.

    2020 :)
    2023 :)
  • Endi1990 Autorytet
    Postów: 1180 1240

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż często ma wtedy dyżur ale w tym roku trafi mu się chyba wolne i wtedy może skoczymy do znajomych, ale presji nie mam a nawet wolałabym zostać na chacie.

    3i49krhm3xdgyxl2.png
    atdc3e5ejs2gv10p.png
  • Endi1990 Autorytet
    Postów: 1180 1240

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    A ja dziś miałam okropny sen, jeden z tych, które w trakcie trwania wydają się rzeczywistością. Wszystko ogólnie bylo tak jak jest. Ten sam czas co teraz... Śniło mi się że straciłam ta ciążę... I w czasie snu to było takie prawdziwe i nieodwołalne. Obudziłam się była 6:00 rano i dopiero po chwili dotarło do mnie że to tylko sen. Teraz nie mogę się jakoś pozbierać.
    Już kilka razy zdarzył mi się taki sen, ten realizm dodatkowo który pojawia się w ciazy spowodował że wstalam rano i sprawdzałam czy coś mi odstaje na tym brzuchu czy faktycznie to koniec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 10:41

    3i49krhm3xdgyxl2.png
    atdc3e5ejs2gv10p.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę sobie jeszcze w łóżku, na półbrzuchu - z nogą podciągniętą i zgiętą w kolanie. Brzuch z jednej strony przyciśnięty do materaca. I czuję w dole brzucha 'puk'. Za kilka sekund drugie puk. Potem trzecie. I dalej kolejne Leżę i myślę, co to do diabła jest. Nagle mnie olśniło - dzieciak ma czkawkę :)))

    Bona, Jeheria, PattisonBM lubią tę wiadomość

  • Niki2803 Autorytet
    Postów: 765 643

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    A ja dziś miałam okropny sen, jeden z tych, które w trakcie trwania wydają się rzeczywistością. Wszystko ogólnie bylo tak jak jest. Ten sam czas co teraz... Śniło mi się że straciłam ta ciążę... I w czasie snu to było takie prawdziwe i nieodwołalne. Obudziłam się była 6:00 rano i dopiero po chwili dotarło do mnie że to tylko sen. Teraz nie mogę się jakoś pozbierać.
    Współczuję takiego snu, to musi być straszne. Weź sobie kąpiel i się rozlużnij.

    iv09sg18eb4gszsc.png
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 24 listopada 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka, współczuję snu, takie coś potrafi rozstroic na cały dzień. Ale pamiętaj, że to TYLKO sen.

    Ja też nie lubię tego ogólnoświatowego przymusu do szampańskiej zabawy akurat w ten dzień. Tak jakby świat chciał się oszukać i nie myśleć, że jest rok starszy... Ale w tym roku miałam ochotę zrobić coś fajnego i dlatego jedziemy z dwoma parami znajomych w jakieś miejsce do wynajętego domku.

    Coraz mniej wygodnie mi się śpi i juz na poważnie się zastanawiam nad kupnem rogala, tylko wciąż mam wątpliwości, jak tego używać i czy zmiescimy się do łóżka mąż, ja i rogal. :)

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 24 listopada 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    No właśnie.. wybieracie się na Sylwka? 😊 ja raczej odpuszczam z uwagi na ten kręgosłup i chroniczne zmęczenie ale sama nie wiem. Nie pamiętam kiedy ostatnio siedziałam w Sylwka w domu i trochę mi szkoda.
    My wynajmujemy lokal i że znajomymi, znajomymi znajomych będziemy się bawić. Ostatnio 2 lata pod rząd domówka u mnie na 20 osób, to mam dosyć sprzątania chaty potem przez tydzień, prania pościeli, stania w garach. A i trzeba do końca wysiedzieć. Tu pójdę na gotowe i wyjdę kiedy będę zmęczona. Już nawet kreacje ogarnęłam i mieszczę się oby za miesiąc też tak było :D

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 24 listopada 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    A ja dziś miałam okropny sen, jeden z tych, które w trakcie trwania wydają się rzeczywistością. Wszystko ogólnie bylo tak jak jest. Ten sam czas co teraz... Śniło mi się że straciłam ta ciążę... I w czasie snu to było takie prawdziwe i nieodwołalne. Obudziłam się była 6:00 rano i dopiero po chwili dotarło do mnie że to tylko sen. Teraz nie mogę się jakoś pozbierać.
    Straszne, te sny są takie realne że człowiek cały dzień dochodzi do siebie...

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 24 listopada 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie śluz kremowy. Jak dużo chodzę to jest go sporo.

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 24 listopada 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie dzis 5h w kolejce postalam...zeby kupic polski banknot 0 euro...
    Teraz troche mi ciezko na brzuchu...
    I odmarzam powoli...

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 24 listopada 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatanka zmiescicie zsie z mezem i rogalem w lozku...
    Tylko ja chyba musze jakis filmik instruktazowy jak na tym sie spi...
    Mam w kształcie C

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 24 listopada 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wizyta u gin po miesiącu przerwy. Standardowo boli mnie głowa...

  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 24 listopada 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeheria wrote:
    Straszne, te sny są takie realne że człowiek cały dzień dochodzi do siebie...
    A mi się ostatnio śniło że urodziłam w 33 tyg a dziecko mi się na dłoni mieściło, nie umiałam go karmić i byłam sama jak palec. Żeby zobaczyć czy żyje musiałam je co chwile budzić, bo było tak maleńkie że nie widziałam czy oddycha. Wszystkim jak opowiadam ten sen to mówią że taki smutny, a ja się obudziłam cała w skowronkach, tak jakbym naprawdę spotkała moje maleństwo i naprawdę je tuliła. Może to śmiesznie zabrzmi ale odebrałam to jako taki sygnał " jestem jeszcze bardzo malutki, więc dbaj o mnie ale nie martw się bo i tak wszystko będzie dobrze " 😊 te hormony mają na mnie taki wpływ że czasem nadinterpretuje różne fakty 😉

    Frufru lubi tę wiadomość

‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ