Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2021
Odpowiedz

MAJ 2021

Oceń ten wątek:
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1385 995

    Wysłany: 11 października 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga ale to wyzwanie. Dwa razy bliźniaki. Gratuluje

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    👶2024
    age.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 11 października 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga woow 2 razy bliźniaki i widzę że w małym odstępie czasu. Szacunek wielki dla ciebie kobieto 🤩
    U mnie 2 przedwczesne porody 34tc i 35tc może teraz uda się donosić choć lekarze mówią że to taka moja natura 🤔

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 11 października 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Całą noc nie spałam. Ciągle mnie męczą myśli ze ta moja blizna jest cieńka i w ogóle to ginekolog mi powiedziała na ostatniej wizycie, ze mam na niej prześwit. Tylko, że ona całkowicie olała sprawę. Mówi tylko, ze zrobimy cięcie po prostu w 35, 36 tydzień i wszystko będzie dobrze. Coś nie moge w to uwierzyć, że to takie proste. Jak już teraz mam prześwit to gdzie to 35 tygodnia jeszcze. :-(
    Strasznie się boje.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Mima85 Znajoma
    Postów: 19 42

    Wysłany: 11 października 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielnie 😁
    Może się przedstawiępo krótce....
    Mam 35 lat i to moja 3 ciąża. Mam dwóch synów 12lat i 7 lat.Teraz to taka niespodzianka wyszla po wczasach na Mazurach 😁. Zawsze zachodzilismy w ciążę z pomocą A tu taki cud. Nawet nasza Pani ginekolog była w szoku jak nam się udało. Tarczycy nie mam w 2017 miałam raka i mi usunęli. Teraz zaszłam w ciążę przy tsh.....29.8.....😁Na szczęście juz spadlo i .am 0.1. Biorę duphaston, w sumie jeszcze 8dni i mam przerwać.
    Co do mdłości to mam największe jak nie zjem po 2 godzinach, ale jest i tak luksus w porównaniu z dwoma poprzednimi ciazami 😆


    Emimo lubi tę wiadomość

  • Iga90 Koleżanka
    Postów: 60 34

    Wysłany: 11 października 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza, najgorsze pierwsze miesiące były, bo Dziewczynki były zupełnie inne. O innych godzinach spały, jadły, czuwały, czego innego chciały. Tylko kupy się zgrywały czasami (całej czwórki 😂). Teraz jest łatwiej, dalej są inne, ale jakoś się sam wyklarował kompromis. Trzymam kciuki, żeby tym razem udało się donosić!

    Kamsza lubi tę wiadomość

    Fabian i Adrian 4.06.2015
    Karolina i Ola 16.09.2017

    jnmqsek2wd79e76t.png
  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 11 października 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi a długi odstęp masz pomiędzy dwoma ciążami?

    oar83e3k7nkpecth.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 11 października 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam już dwa cięcia. W 2008 i drugie w 2015.

    Tylko już podczas drugiego cięcia lekarz mówił ze blizna już się zaczeła rozchodzić i ze ogólnie przednia ściana macicy jest w kiepskim stanie. Potem na wizytach kontrolnych już mówili, ze mam ubytek w bliźnie. Dlatego nie planowałam więcej dzieci, i dlatego się tak strasznie boje. Ja chyba zwariuje niedługo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2020, 10:47

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 11 października 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jest jakaś reguła ile czasu po cesarkę można zachodzić w kolejna ciąże ?

  • Emimo Autorytet
    Postów: 1385 995

    Wysłany: 11 października 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi może warto skonsultować to z kilkoma lekarzami. Ja nigdy nie miałam CC to nie wiem jak to jest.

    Mima witamy i gratulujemy 😀

    Iga prawie jak czworaczki. Podziwiam

    Mima85 lubi tę wiadomość

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    👶2024
    age.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 11 października 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez tak myślałam, żeby iść do kogoś innego. Ale mąż mnie uspokaja, że chodze do najlepszego lekarza w okolicy i gdyby było jakiś zagrożenie to musiałaby mi o tym powiedzieć. Dodam, ze to własnie ta ginekolog robiła mi to drugie cięcie i zna moją sytuacje bo chodze do niej już kilka lat.

    Ale chyba jednak się skusze i pójdę do kogoś jeszcze

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 11 października 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga90, szacun kobieto.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Mima85 Znajoma
    Postów: 19 42

    Wysłany: 11 października 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    No tez tak myślałam, żeby iść do kogoś innego. Ale mąż mnie uspokaja, że chodze do najlepszego lekarza w okolicy i gdyby było jakiś zagrożenie to musiałaby mi o tym powiedzieć. Dodam, ze to własnie ta ginekolog robiła mi to drugie cięcie i zna moją sytuacje bo chodze do niej już kilka lat.

    Ale chyba jednak się skusze i pójdę do kogoś jeszcze

    Moja kuzynka miał też 3 CC i trzecia ciąża zakończyła sie powodzeniem w 36 tygodniu 😉Bądź dobrej myśli.

  • Mima85 Znajoma
    Postów: 19 42

    Wysłany: 11 października 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was jest już umówiona na badania prenatalne? Ja mam termin ma 13 listopad i w sumie doczekać się nie mogę, bo już ponoć widać będzie płeć dzidziusia... A marzy mi się córeczka 😁

  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 11 października 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę miała na początku listopada a 30.10 badanie Nifty pro

    Mima85 lubi tę wiadomość

    oar83e3k7nkpecth.png
  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 11 października 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi na kwietniowkach jest jedna dziewczyna, która ma bóle spowodowane blizna, nie wiem skąd jesteś ale ona tam u różnych lekarzy była może akurat podobna okolica

    oar83e3k7nkpecth.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 11 października 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz sobie zobacze.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Mima85 Znajoma
    Postów: 19 42

    Wysłany: 11 października 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megimeg wrote:
    Ja będę miała na początku listopada a 30.10 badanie Nifty pro

    A to badanie Nifty pro to płatne tak?
    Jestem trochę do tyłu z badaniami w ciąży...ja mam na 13 listopada usg prenatalne i krew pobieraną,ale nie wiem jakie tam wszystkie wyniki mają być. Potem ma zadzwonić do mnie lekarz(26.11) z omówieniem wyników.

  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 11 października 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Nifty pro kosztuje Ok 2400zł, bada wiele chorób generycznych , nie tylko trzy trisomii plus dodatkowo płeć dziecka

    Mima85 lubi tę wiadomość

    oar83e3k7nkpecth.png
  • Rio Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 11 października 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mima85 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was jest już umówiona na badania prenatalne? Ja mam termin ma 13 listopad i w sumie doczekać się nie mogę, bo już ponoć widać będzie płeć dzidziusia... A marzy mi się córeczka 😁
    Ja mam umówione na 30.10. W poprzedniej ciąży na tym etapie już było widać płeć.

    Mima85 lubi tę wiadomość

  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 11 października 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mima85 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was jest już umówiona na badania prenatalne? Ja mam termin ma 13 listopad i w sumie doczekać się nie mogę, bo już ponoć widać będzie płeć dzidziusia... A marzy mi się córeczka 😁
    Ja na 21 października, czyli jeszcze 10 dni 😊

    Mima85 lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ