X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj-Czerwiec 2017 3city
Odpowiedz

Maj-Czerwiec 2017 3city

Oceń ten wątek:
  • Lollipop_ Koleżanka
    Postów: 111 6

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Velvet gratuluje!! Niezła waga maluszka :)

    Ja fb jeszcze nie ogarniam. Gubię się w postach. Łatwiej mi ogarnąć forum :) ale z czasem się przyzwyczaję do fb, wole mieć tam tajna grupę niż tutaj dostepne dla wszystkich.

  • Hope_ Autorytet
    Postów: 1092 1909

    Wysłany: 19 maja 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też napisałam prośbę o dołączenie. Nie wiem czemu ucieli mi pół posta! Ostatniego....no więc Antoś wyjaśnię siebie smacznie je

    7v8rugpjlukgsvjv.png
  • Velvet929 Przyjaciółka
    Postów: 266 37

    Wysłany: 20 maja 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Zaraz ogarne fb ;) wrocilismy wczoraj do domku.
    Pszczola cc mialam ale za pozno dlugo czekalam na wolna salę i maluch wstawil sie juz w kanal. Musieli go wyjmować blizne tez mam przez to większą.

    mhsvi09k9an1legs.png
  • Lollipop_ Koleżanka
    Postów: 111 6

    Wysłany: 23 maja 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działa wam fb?

  • DebraMorgan Koleżanka
    Postów: 100 8

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dołączyć do was na fb ale pojawia się komunikat o wygasłymlub uszkodzonym linku.

    e5c2148ce0.png
    bfarxzdvrmdkqreo.png
  • Ju14 Autorytet
    Postów: 733 474

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DebraMorgan pisze wiadomość :)

    w4sq0dw4ipdk3tpr.png
  • Ju14 Autorytet
    Postów: 733 474

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam Ci zaproszenie do koleżanek. I wtedy będę mogła napisać do Ciebie wiadomość prywatną.

    w4sq0dw4ipdk3tpr.png
  • Liptusia Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, urodziłam 10 maja przez cesarskie cięcie na Zaspie. Mała dostała 10 pkt., 3220 i 57 długa :) Niestety od urodzenia mam problemy z karmieniem, ponieważ na początku nie można jej było w ogóle dobudzić, żeby zjadła przez co dużo straciła na wadze. Później w ogóle na moim mleku nie przybierała. Okazało się, że ma alergię na laktozę i muszę karmić ją bebilonem pepti, a piersi daję tylko troszkę, żeby dostawała przeciwciała.

    Moja Ania całymi dniami w ogóle nie chcę spać nawet w wózku. Bardzo dużo płacze i chyba dochodzą teraz jeszcze zaparcia, więc muszę zajmować się nią 24h dlatego dopiero się do was odzywam (przepraszam!).
    Czy któraś z was nosi dziecko w chuście? Jestem już kompletnie wykończona psychicznie i łudzę się, że może to by jej pomogło? Czy któraś z was mogłaby doradzić jak zacząć przygodę z chustonoszeniem i gdzie uczyłyście się motać?


    Niestety nie mam czasu nadrobić zaległych postów, wiec proszę, żeby ktoś mi powiedział o co chodzi z fb ;>

  • melonova Koleżanka
    Postów: 33 6

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liptusia gratulacje :)

    Co do problemów z brzuszkiem to wiem jak to jest ;/ Polecam zrobić komplet badań i wybrać się do dr Brodzickiego on pomoże wybrać odpowiednie mleko. Mojej starszej to mleczko (bebilon pepti) uszkodziło jelita.

    Ja polecam nosidełko TULA, drogie (zawsze można kupić używane) ale wg mnie lepsze.

    w4sq43r87l71dkcl.png
  • Liptusia Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melonova, a gdzie byłaś na wizycie u tego lekarza ? Ile czekałaś i jaki ew. był koszt tej wizyty ?

‹‹ 89 90 91 92 93
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ