Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i my się pokażemy
    Patryczek wyprobowal dziś nowe wozio


    Goście pojechali
    Teściu-znów pijany-przepraszal (krzyknelam na niego rano to się zmyl). Szwagierka sama kieruje(ma ponad 600km do domu) bo jej posneli. Mąż sam się nie pakuje. Ja go spakuje...nie dziś...

    Adasiek cudny. Jak aniolek z blond czuprynka

    W pamieci utkwil mi kotek w roli głównej z księżniczką

    Imię do Kamilka wybitnie mi pasuje

    Chomik wymiata :)
    Dzieci śpią
    Piore wózek
    Syf syf syf
    Mam co robić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 11:47

    Katy, nick nieaktualny, Kira91, Feeva, Wowka, D_basiula, Cola87, kattalinna, Sela, Hoope, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjke u grubego Piotrusia pudrowalam

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie dzieciaczki przepiękne:*

    Bepanthen ma lanoline na poczatku skladu wiec dam mu kilka dni, a jak nie pomoze to bede myslec nad pudrem ;) No i bede dokladnie osuszac po myciu bo moze za slabo to robilam, a po za tym czesto mleko mu tam kapalo :/

    Nie wiem czy macie Instagrama, ale jak tak to polecam zrobic dziecku filmik z opcja zoom i ta dramatyczna muzyka xd Posikalam sie ze smiechu prawie jak to zobaczylam..Jestem okropna, ale smiesza mnie takie glupoty :p

    nick nieaktualny, kattalinna lubią tę wiadomość

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S wrote:
    Kira, ja nie stosowalam, ale jestem na fejsbukowej grupie i tam stosuja sab i pisaly dziewczyny, ze najpierw rzekomo jest efekt pogorszenia, a potem dopiero poprawa, nie wiem ile w tym prawdy


    Dzieki za odp, no wlasnie takie mam wrazenie ze jest jeszcze gorzej.. ehh juz normalnie mam dosc, wysiadam psychicznie co drugi dzien :D

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, przykro mi, ze u ciebie taka sytuacja z mezem... :/

    Fatalita, twoja corka ma wyjatkowa energie, nawet mojego chyba pobije pod wzgledem krzyku. Jak u was wygladaja noce?

    Ja sie pozbylam krzykacza, poszedl na spacer, co za cisza, a ja leze jak kocmoluch i postanowilam nic nie robic. Zbieram sile :D

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudeńka te nasze kwietniowe i majowe dzieci. Widzę, że wszystkie idą na masę :D

    My po szczepionce był płacz, serce mi pękło, na szczęście kilka sekund ręce matki leczoo :)

    Moja kruszynka 5600 waży, także w dwa tygodnie 700g, jest moc. Już się o pokarm nie martwię.

    Kira91, Katy, Feeva, Wowka, Mycha666, pawojoszka, Fermina, kattalinna, Hoope, Mała Matylda lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas położna nie waży
    Ale można iść do jej gabinetu
    Waży tez pediatra
    Ale waze sama w domu i jestem spokojna hihi

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3997 5560

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajowaMamusia wrote:
    Ponoć linomag dobry na wszelkie odparzenia, ale mysle ze kazdy tego typu krem da radę.

    Wowka tez mamy ten lezaczek, ale poki brak zainteresowania. Od kiedy Mały chetnie w nim lezy dłuższa chwilę? Bo nasza nudzi sie po minucie- zabawki jeszcze ją nie interesują.

    Skrzata interesują te światełka od maksymalnie dwóch tygodni, a zabawki gdzieś z tydzień. Od jakiegoś tygodnia też podwyższam mu oparcie o jeden poziom i interesuje go wszystko :)

    Pospałam. 40 minut łącznie z dzieckiem, przynajmniej nie usnę na meczu :)

    kattalinna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja na redukcji chyba, bo 3700 a w środę zacznie 5 tydzień. I dalej nie wiem co robić. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 15:10

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, ja tez mam wage swoja, tez waze, ale teraz jak bylam u pediatry z ta walka przy butelce, to kazal nam znowu przyjsc w czwartek to wpisze w ksiazeczce ile wazy i czy wszystko jest dobrze
    Moj wazy 4700

    Kamcia ile twoj je mm? Bo moj 120 ml i mam wrazenie ze przestal sie juz najadac tym

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    js
    my też ważymy 4,7 z haczyczkiem
    a jemy nadal max 120 ml
    czasem mniej
    jeśli twój się nie najada, dawaj wiecej ;)
    muszę wyciągnąc zeszyty Piotrusia i sprawdzić ile ten jadł ;) bo on to żarł żarł
    ale sam wiedział ile chce
    dla odmiany-Patryk czasem i tyci ulewa, dla mnie to nietypowe

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, no moj tez jakby ciagle glodny byl, niby zje te 120 ale czasami widze ze mu malo, czasami nawet tego nie doje, bardzo roznie
    Zobacz jak mozesz ile jadl Piotrus, bo ja dzisiaj na probe dalam 150 wody, zjadl cala butle XD

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Mycha666 Autorytet
    Postów: 533 712

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda wrote:

    Lovela uczula Zosię, więc piorę wszystko po raz drugi. Macie jakieś propozycje co kupić w zastępstwie? Na razie kupiłam płatki mydlane Dzidziuś, podobno świetne dla dziecka, zabójcze dla pralki ;)

    Mała Matylda, a jak objawiało się uczulenie? Wysypka na całym ciele, czy tylko w niektórych miejscach?

    Kamcia, Patryczek ma piękne oczęta <3 oj będzie łamać dziewczynom serca...



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 16:18

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli co, wygrywamy w kategorii: Zeżrę Wszystko? Po mnie to ma. Mój pediatria ponoć mówił, że wyglądam jak dziecko Wojciecha Manna ;) i że gdyby ustawiając cyrkiel na moim nosie, idealnie można by wyrysowac kształt mojej buzi. Także ten. A fotka jest na chwilę przed wrzaskiem. ;)

    Dzieci piękne, tylko jakieś chude. :D

    Mój ma jakieś lęki chyba, od 12 do 15 pięć razy próbowałam odłożyć do łóżeczka, bo zasypiał. Po 5 minutach snu, dziki wrzask i rozpacz. Teraz już godzinę śpi przy cycu (z cycem w buzi). Chyba przestane planować, że coś w domu ogarnę. Z drugiej strony tak mnie to rozczula, że mu trzeba tak bardzo mamy, że nawet siku chce mi się jakby mniej. Matczyna schizofrenia..

    nick nieaktualny, kattalinna, Wowka, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meczyk a ta się drze... A ojciec w robocie :/

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie.
    Mala dzisiaj kilka razy zrobiła już kupke, każda była normalna - żółta z grudkami, wodnista. Teraz znowu zrobiła, wszystko z wyglądu tak samo, tylko zauważyłam w śluzie nitki krwi. Niedużo. Ale jednak się zmartwilam. Jest czym?

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil postanowił pospac w trakcie meczu :p Oczywiscie na mnie xd

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bony mojemu od dwóch dni od 15 włącza się "chce spać ale nie zasne chyba że na matce" już mi się nie chce śpiewać kolysanek...

  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj dzisiaj 4650g. W dwa tygodnie 1,1kg. Szok :O lekarz zapisal debriat I decoflor. Jestem glupia,juz nie wiem co mam robic, ale jednak wole posluchac lekarza..

    kamciaelcia, Feeva, Fermina, Wowka, Hoope lubią tę wiadomość

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Bony mojemu od dwóch dni od 15 włącza się "chce spać ale nie zasne chyba że na matce" już mi się nie chce śpiewać kolysanek...
    U nas to samo. Dla mnie na rękę bo sama mogę pospać albo mecz obejrzeć ;-)

    age.png
‹‹ 1297 1298 1299 1300 1301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ