X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 4 listopada 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, bączek <3 Jak trafisz to prześlij namiar, koniecznie :)

    Kolejka na Skrzata już czeka. Po moim bracie. Mój ojciec dostał kota i dokupywał kolejne zestawy, tunele, mosty itp. Fajna jest, ze zwrotnicami. Kończyło się na tym że ojciec się bawił, a brat mógł tylko popatrzeć, bo psuł sekwencję zwrotnic, a jeździło kilka pociągów :D już nie mogę się doczekać :D

    Nie mogę się doczekać też lego i duplo. Już kupiłam dwa zestawy z duplo, bo były w promo :D

    Moje dziecię też podłogowe. Nie został sam na łóżku/kanapie od dawien dawna, bo też by się witał z podłogą.

    I zostaje takie spaczenie. W poczekalni bioderkowej były takie maluszki 6-8 tygodni. Jakąś pani położyła maleńką córeczkę na przewijaku i gadała przez telefon kawałek dalej. Nie mogłam na to patrzeć, miałam wizję spadającego niemowlaka. Stanęłam bliżej i byłam w gotowości ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 21:47

    kattalinna, Sela lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pchacz 3w1 smily play lew. Dostaliśmy, jeszcze nie wiem jak dziala. A co myslicie o stolikach edukacyjnych?

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 listopada 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, przyjeżdżam na kolejkę :-D

    Kwiatkowa, stoliki fajne nawet, ale osobiście nie mam zamiaru kupować. Znając życie, byłby wykorzystany tylko w stopniu minimalnym i poszedł w odstawkę. Kupię zwykły mały stolik i krzesełko, przy którym będę dziecku edukację serwować na przemian z posiłkami. Albo 2w1 ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 22:29

    zem3qps6in5tddof.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 4 listopada 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woowka ja nienawidzę LEGO z całego serca i nie lubię jak ktoś kupuje moim dzieciom ,klocki przeżywają zazwyczaj kilka dni ,resztki walające się po podłodze najwyżej kilka tygodni . U nas było takie powiedzenie jak ktoś ci podpadł " obyś gadzie bosa nogą w klocki LEGO wlazł"

    U mnie łóżeczko turystyczne robi i za łóżeczko i za kojec z rozpinanym wejściem pozwala starszemu swobodnie wchodzić i wychodzić z łóżeczka . U Patryka to się bardzo dobrze sprawdziło bo jak chciał spać po południu to brak flache i szedł sam do łóżeczka i usypiał. Drewniane łóżeczko to jednak nie to samo ,siła przyzwyczajenia

    Wowka lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 4 listopada 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która to kupiła krzesełko kinderkraf yummy? Bo za chiny nie pamiętam a potrzebuję recenzji ;-) warto?

    U nas też głównie mata z kocem na podłodze ale muszę w końcu kupić te puzzle czy grubszą mate. Ale łóżeczko całe szczęście jest akceptowane w dzień jak ma włączoną karuzele (tylko czekam kiedy pourywa wszystkie miśki).
    Co do maty, to któraś kupiła jakàś grubą, wartą polecenia? Bo nie mogę się zdecydować co kupić.

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 5 listopada 2018, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Park DZIĘKUJĘ ;*******
    w takim razie też zamawiam :-)

    Patk lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 5 listopada 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ;)

    U nas tez podloga gra glowna role, lozko tylko pod nadzorem. Teraz przestawiam go na drzemki w swoim lozeczku, wczesniej spal w salonie na kanapie, ale juz teraz sie boje.

    Dzis pobudka o 5:50 i juz nie zasnal, kombinuje cos na macie teraz.

    Patk, Barbara jest cuuuuuudna :D

    Patk lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 5 listopada 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, lubię za wyrafinowane przekleństwo :D

    Baśka chyba zadowolona z krzesełka. Też ta tacka taka nieproporcjonalnie duża do niej? :D co tam spożywa?

    JS, u nas tak samo pobudka, ale to dzień jak codzień ;) po drugiej kawie da się zebrać myśli :)

    Ja dopiero dopijam pierwszą, więc nie wynagajcie zbyt wiele :D

    Wczoraj pobiłam szczyt lenistwa. Katy zrobiła mi smaka na rosół, więc też nastawilam. Ale nie było makaronu, ani chętnego na wyjazd do sklepu, ani nikt do nas nie jechał (!). Tak bardzo mi się nie chciało ogarniać, że zrobiłam sama makaron :D i chyba już nigdy nie kupię gotowego, czułam się jak u babci...

    Katy, Sela lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 5 listopada 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nieciekawa dziwna nocka
    Zasnął o 19:10
    Wstał o 24 i po 3 na butlę. I od tej pory kręcił się i poplakiwal przez sen.
    Przed 6 szukałam obok Patryka smoczka a ten dopadł moją rękę
    Hoho
    Po spaniu pomyślałam
    Wzięłam do łóżka, akurat mąż wstawal
    Patryk zasnął jeszcze po brykanku przy szumach aż(tylko)do teraz
    Nie wyspalam się

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 5 listopada 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, no to chlopaki maja wspolna godzine, ale moj sie budzi i zazwyczaj zasypia, a dzis nic.

    Faktycznie zrobienie swojego makaronu - mistrzostwo, ja pewnie wolalabym chlipac sama wode bez rosolu XD

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 5 listopada 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym widziała Manię. Wszystko upieprzone, razem z nią XD
    Ja biere takie krzesełko, ma wszystko co chce

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7429054148

    Eh. Brzuch boli, Niagara leci. Pogoda z dupy.
    Idę się pochlastac.
    A jeszcze wczoraj mieliśmy awarię, filtr zewnętrzny od akwarium się rozszczelnil i od soboty ciekla z niego woda, cała komoda mi spuchła i jest do wywalenia :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 07:46

    Patk lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 5 listopada 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jaki Barbara ma piękny marchewkowy make ul :D u nas nocka w miarę ale jęki i podawanie smoczka było, a o 5 jedzonko i dospanie z nami do 7. Kiedy te jęki minął...

    Patk lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Nowy tydzień się zaczął ,zimno ponuro i mgliście ,jak ja nie lubię poniedziałków.

    Mnie by się chyba rosołu odechciało zanim bym makaron zrobiła ,pewnie zrobiłabym lane kluseczki .

    Feeva współczuję ja ciągle jeszcze czekam na powrót cioci ale niech tam się dobrze bawić na swoich wakacjach i nie wraca za szybko.

    Patk mam nadzieję że do zalet krzesełka należy też łatwe pranie. Dzieci to są jednak zdolne ,żeby się tak usmarowac taka mała łyżeczką to trzeba mieć talent poprostu. Słodziak.

    Ula właśnie próbuje wydrapać sobie migdalki za pomocą kciuka przy udziale poszewki od kołdry ,złości się przy tym okrutnie ,czyżby ząbki zaczęły dokuczać?

    Patk lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka
    tez o lanej klusce pomyslałam ;)

    i jakie ty masz grzeczne dzieci...Piotr sam?z butlą? w otwartym łózeczku??

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ono całe jest z tego materiału nie wiem chyba ekoskora... W sensie śliski i chusteczką wszystko schodzi. Te nakładki na pasy też ściągane więc chyba spoko. W sumie nie chciałam niewiadomo ile wydawać a chciałam wiele funkcji tj obniżenie składanie tacka ruchoma i kółka i ono akurat wszystko ma. Narazie nie widzę wad. A no i np wcześniej nie widziałam żeby na to patrzeć A okazało się to u nas bardzo istotne - ta tacka ma taki jakby dzyndzel w dół który znajduje się między nogami po jej założeniu i właśnie dlatego Baśka nie zjeżdża. Więc super. A wiem że nie wszystkie mają takie cóś.

    A ona w sumie jeszcze nie szamie za wiele narazie robię lekkie podchody jak jemy obiad wspólnie A że teraz jeszcze mąż jest w domu to próbujemy wspólnych obiadów. No A to akurat była dyńka marchewka i ziemniak ale ziemniak jest ble.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbara nam dorasta :-D i nie wierzę, po prostu nie wierzę: ona ma róż na sobie! ;-) Co to za zastawa? U nas za dwa tygodnie wjeżdża dynia na stół, pięknie się komponuje kolorystycznie z tym talerzykiem :-)

    Dziś w Lidlu odzież zimowa. Warto te kombinezony?

    zem3qps6in5tddof.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk to klasa sprzęt lubię ekoskorke chociaż mówią że jest nietrwała i pęka u mnie jakoś nie pęka a jest bardzo praktyczna.


    Kamcia Patryk jest wyjątkowym chłopcem ,grzeczny i mądry chociaż uparty sam je posiłki ,jak dostanie batonika to papierek wynosi do śmieci jak poszedł wczoraj spać razem z nami tak jeszcze śpi,oczywiście usypia sam ,przez to pytałam co wy chcecie od dwulatków przecież to kochane dzieciaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 08:49

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka
    to, co napisałas o swoim dwuletnim Patryku to mi nie pasuje ani do dwulatka ani do Patryka :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ... to róż... w jednorożce na dodatek. XD U naszym smyku to byl jedyny śliniak z rękawami. Też ubolewam XD

    Ten A la talerzyk dostała w spadku po swoim kuzynie XD A łyżeczka to jakiś marcus coś tam. A wiecie że ona nie lubi tych spuni. Jakoś nie chce ich do ręki brać i zawsze wybiera tą

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 5 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielę się też moim krzesełkiem bo w Polsce jest mało znane a zajmuje pierwsze miejsca w rankingach. Dostałam w prezencie już używane bo cena nowego jest kosmiczna ale można znaleźć na olx za 200zł nawet, to jak chcecie to sobie zobaczcie filmik.Ja jestem zadowolona, uzywam na razie chuśtawki, jeszcze w nim nie karmiłam.

    https://www.youtube.com/watch?v=b6mps3zd_Vs

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 09:03

    Sela lubi tę wiadomość

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
‹‹ 1758 1759 1760 1761 1762 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ