X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia czyli jak radzisz? Dla takiego czlowieka 75 cm? Do spacerówki oczywiście.

    A jaki masz swój? Bo ja chyba nie chce mega grubego...kombinezon jest jeszcze ta buda...

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam śpiworek na 90cm.

    Jedziemy dziś ustalić datę ślubu z chrztem :D

    Fatalita kciuki :*

    Sela, Nynka, Katy, kattalinna, pawojoszka, D_basiula, Fatalita, Cola87, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nynka
    kiedyś zamieszczałam tu linka
    spiworek z minky w srodku na zewnątrz tkanina a'la wózkowa (nieprzemakalna)
    bez futerek i wzorków, w zeszłym roku kupiłam z myslą że posłuzy i posłuży dla większego dziecka
    nie jest mega gruby ale Piotruś całą zime w niej przejeździł
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/29d41a96f035.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/00dadfa2073b.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7d68c38efef.jpg

    Oczywiście że bardziej mi się podobają te kolorowe czy z futerkiem ale ostatecznie wygrał mój rozsądek

    Jak siegne to pokażę ten drugi już zamontowany
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/43145992e2cf.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8130b4e40e3a.jpg

    No i też mam sprawdzone jak sie pierze i schnie
    To nie jest do końca tak że namawiam do zakupu-raczej chcę pokazac co jest istotne :)
    Znam osoby które miały upatrzony spiworek zanim dzieci urodziły a potem zakup byl ich jakby spełnieniem marzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 10:29

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to na pewno będę wyglądać jak milion dolarów. W końcu milion to objętościowo dużo pieniędzy XD

    Wowka, kamciaelcia, Feeva, Hoope, Katy, kattalinna, pawojoszka, Mała Matylda, Berbecia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cottonmoose combi 80/115

    Edit : kupilam bez futerka, bo byl 100zl tanszy, a futerko to ozdoba, pewnie i tak by draznilo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 10:18

  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Kamcia właśnie od rana próbuje sobie przypomnieć, która to mówiła o tym sadzaniu hehe
    P.S ciekawe czy pilot przeżyje... daj znac, bo aż mnie ciekawi.

    Pawojoszka masakra z tą myszką... sama nie wiem co bym zrobiła.

    Fatalita powodzenia na szczepieniu

    Kurcze to sama muszę zobaczyć te śpiworki, bo myślałam, że jak mamy gruby kombinezon to wystarczy...

    Fatalita lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do spiworka planuje kurtke ;)
    kombinezon uzyłam 2x do gondoli

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 2 kombinezony i 2kurtki zimowe. Myślę, że częściej i tak będę korzystać z kurtek, bo Mania się strasznie wkurza jak ja ubieram w kombinezon.

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na piątek i jednak zamówię ten zaffiro IGrow. Liczę że będą jakieś promocje z okazji BF.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia a masz jakis link? Bo ja taki wlasnie biore pod uwage ale znalazłam tylko z wełną...a nie chce tego. Dostalam w spadku z welna i jest paskudnyyy

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chciałam wełny bo właśnie po użyciu taka be się robi (podejrzane u sasiadki ;) )

    w zestawie z mufkami było taniej a że wykorzustałam jeszcze monety to za kompet zapłaciłam 150zł z przesyłką ;)

    https://allegro.pl/spiworek-maxi-4w1-z-minky-do-wozka-sanek-fotelika-i6957701150.html?snapshot=MjAxOC0xMS0xOFQxNzoxMzozNy45ODVaO2J1eWVyO2ViMzBkYWMxYjU1YWJiNzIwNWVmOTBmOWMyMDM5Y2JjYjI0OTE0NmFlOTliZDRhYzk1MmNkMjlmZGE2MjEwODg%3D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 10:36

    Nynka lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://youtu.be/mr9kapJt6kg

    Mania już tak hyca z 15minut XD

    Katy, kamciaelcia, Sela, Hoope, Fatalita, MajowaMamusia, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Tyle piszecie od rana, ze nie moge nadazyc :p

    Ja spiworka nie kupuje bo Kamil i tak dlugich spacerów nie toleruje wiec mysle, ze kombinezon i koc wystarczy:p

    Berbecia, nie sluchaj glupiego gadania ;)

    Ja nie wiem czy cos schudłam, raczej watpie bo cwicze dopiero od 11 co drugi dzien:p Chociaz mam wrazenie, ze nogi w koncu wygladaja jak przed ciaza :p

    Feeva, fajnie to wyglada :p Kamil robi podobnie, ale tylko jak jest na rekach xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 10:46

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam spiworek 100 cm z futerkiem, moj maly sie wtula w nie, uwielbia :D

    Fatalita, powodzenia na szczepieniu.

    Pawojoszka, no to witaj w klubie przygody z mysza, nie wiem skad sie wziela u nas ale walczylam z nia 5 dni i myslalam ze szlag mnie trafi. Rozstawilam lapki, a byla taka cwana ze jadla z lapki, ale nie dala sie zlapac. Rozstawilam takze trutke ktora po zjedzeniu mumifikuje. I co. Ide dzisiaj umyc butelke po nocy a ona lezy na srodku kuchni. Fuj. Dobrze ze moj byl, bo ja myslalam ze zawalu dostane.
    Wspolczuje ci, bo ja mialam taka zywa pod lodowka i nic z nia nie zrobilam bo sie balam.

    Fatalita lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przez jakis czas ciagle byly myszy, cala szafka pod umywalka zasrana...Na szczęście juz sie ich pozbylismy i mam nadzieje, ze predko sie nie pokaza :/ I wlasnie dlatego lepiej mi sie mieszkalo w centrum miasta miedzy innymi...tam mysz nie było i nie brzydzilam sie wchodzic do kuchni..

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Mycha666 Autorytet
    Postów: 533 712

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva Mania pięknie ćwiczy. Zacięta dziewczyna, chyba szybko chce raczkować albo siadać. Kubuś cały czas odwrotnie tzn. na spadochroniarza.

    Wowka buhaha humanitarny kot :) nigdy nie znałam takiego. Dla domowego kota mysz jest głównie zabawką ewentualnie później przekąską. No przynajmniej u nas takie były.

    Fatalita powodzenia na szczepieniu!

    Ja na wagę wolę nie wchodzić. Wyglądam znowu jak w połowie ciąży. Ach te słodycze.

    Jeśli nie można sadzać niesiedzącego dziecka, to jak to się ma do rozszerzania diety? Niby na leżąco mamy je karmić? Oczywiście też jestem w takim razie wyrodną matką.

    Edit. Po zakończeniu kp piersi wróciły mi do rozmiaru sprzed ciąży. Dobrze że miałam małe, to tego że obwisły tak nie widać. Ale niestety sflaczały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 11:11

    Fatalita lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita, kciuki za szczepienie.

    Feeva, powodzenia z załatwianiem ślubu :-)

    A jak liczymy chudnięcie? Od porodu czy sprzed ciąży? ;-) Ja zrzuciłam moje 18 ciążowe ale 2 wróciły - taka promocja w chipsach z Lidla...

    Patk, zrobiłaś mi dzień :-D

    Kamcia, ja pamiętałam :-D niemal za każdym razem wspominam te słowa :-P a w ogóle to dużo tu takich wyrodnych widzę.

    Pawojaszka, okrutny ten Twój mąż :-( pewnie nie przemyślał tej pułapki.

    Mam śpiworek, mam nadzieję, że ciepły. Tylko nie wiem kiedy go wyciągać. Na razie kombinezon, kołderka i przykrywka. Tylko póki my ciągle w gondoli i będę jej używać ile się da. Najchętniej do marca przynajmniej ale tak dobrze z moim maleństwem nie będzie ;-)

    Wszystkich złych nocy współczuję. U nas jakoś lepiej choć ciągle dużo je. Bez zmiany pieluchy ciężko, zmiana powoduje pobudkę itd. Ale nie jest najgorzej. Wróciły/ zaczęły się za to piski przez sen i płacz :-( obstawiam jelita bo jak biorę na ręce to idzie seria bąków i jest spokój. Wracamy do probiotyku bo ostatnio się skończył i nie otwierałam nowej butelki ale przy tym rozszerzaniu chyba jednak trzeba.

    Ziemniaki są kupowstrzymujące? Miał burak dziś ale aż się boję.

    kamciaelcia, Patk, Fatalita lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się myszy nie boje nawet nie brzydzę tylko mi szkoda było że się tak męczy już mojemu powiedziałam że ma takich rzeczy więcej nie kupować ,normalna łapka przynajmniej chumanitarna jest . U nas jak się zimno zrobiło to chyba całe stada biegają na tej łapce jak M wyciągnął to trzy były ,jedną się utopiła bo dzieciaki wczoraj wody po kąpaniu nie wypuściły a ja już nie sprawdziłam po nich łazienki bo zarobiona byłam do samej 23 -ciej. To mi nakreślili skalę problemu . U nas tylko myszki ale w miastach po tych blokach albo wierzowcach to często szczury są to dopiero jest obrzydliwe

    cf409fc7e7.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniutka, pięknie :-D

    Mycha, nas też spadochroniarz (podobno fachowcy mówią że to pływanie) na topie. Do tego stopnia, że nawet na mnie nie poleży spokojnie. Ale podnoszenie dupki też ćwiczy, ostatnio chyba zatrybiła, że stopą może się odpychać od podłogi ;-) tylko w efekcie idzie w górę, nie do przodu. Jeszcze trochę musi pokombinować.

    Edit: Pawojaszka, szczury, karaluchy, pluskwy...u nas podobno karaluchy kiedyś były, na szczęście przede mną. Mieszkanie czyste. No i miejskie koty na etacie gminnym :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 11:11

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, liczę utratę kilogramów od podjęcia decyzji o ich utracie :D

    O wadze przedciazowej na razie nawet nie marzę... obejrzałam właśnie zdjęcia z przedciązowych wakacji, daleka droga do 58kg :/

    Feeva, zaraz zacznie skakać jak żabka i trzeba będzie obić ściany gąbką :D

    Mieszkając w bloku, jeszcze jako nastolatka widziałam szczura po odchyleniu deski w kibelku, siedzial sobie i go przestraszylam. Długo nie chciałam korzystać, na dwójkę chodziłam do babci :D wizja szczura gryzącego wiadomo-gdzie była zbyt realna :D

    Mycha, do karmienia właśnie dobrze jest posadzić, mimo że nie siedzi. Nawet nam jest trudno zjeść zupę, albo kotleta leżąc :)

    Nadgorliwosc gorsza od faszyzmu, od krotkotrwałych obciążeń nic się nie dzieje, a chyba żadna nie sadza dziecka na cały dzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 11:28

    kattalinna, Nynka, Feeva, Cola87, Mała Matylda, Katy lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
‹‹ 1813 1814 1815 1816 1817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ