X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniula chyba chce dogonić Prezesa ;-)

    ja z tych co myszy itp się boją eh. Chyba bym nie zasnęła wiedząc, że są myszy... jak studiowałam to mieszkałam na takiej stancji, gdzie na zime właśnie weszły myszy... ale całe szczęście mieliśmy psa (tego z maski) i wyłapał wszystkie! Niesamowity był ten pies ;-)

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie, macie może jakieś godne polecenia zastawy do jedzenia dla takiego malucha? W sensie jakaś miseczka talerzyk?? Teraz mnie natknęło, żeby na Mikołaja takie cos kupić ładnego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 11:32

    kattalinna lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę kombinezon bo Prezes bywa wyciągalny i naręczny na spacerach. Do tego kocyk i pokrowiec na nogi całoroczny.

    Patk zapomniałam, super fota ❤

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w ogóle mam plan na zimę: zabunkrować się i nie wychodzić ;-) ale chyba mnie by najszybciej szlag trafił...

    Ile czasu teraz trwają Wasze spacery?

    Jutro odzież termiczna w lidlu. Chyba sobie kalesony kupię. Zestaw w sumie bo marznę jak mi młoda zasypia pod domem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 11:44

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio wychodze, jak mlody wyspany, w zależności od tego jak szybko mi tyłek zmarznie 30-60minut.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chodzimy na godzinę zazwyczaj. Około, bo bywa, że po 40 minutach meldujemy się w domu, a ostatnio i 1,5h pochodziliśmy, bo Rekinu usnął i szkoda mi było go budzić.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie zeby spacer trwal minimum godzine

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1,5-2h trwają nasze spacery :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva, w jakiej strefie klimatycznej żyjesz? :-D

    Widzę, że podobnie mamy. Staram się do godziny dobić, a jak idziemy gdzieś dalej to nawet dłużej wychodzi. Jak mi zasypia na spacerze to staram się przyjmować kurs na dom, żeby szybko po obudzeniu do domu jechać: jest głód. Muszę dziś kurtkę zimową wyciągnąć.

    zem3qps6in5tddof.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my codziennie nie spacerujemy
    Ja za często choruje

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze kraze gdzies w promieniu 2km od domu, w razie gdyby głód złapał. Kiedys chodzilam na spacer zawsze po jedzeniu, a teraz wole w pore drzemki, bo wtedy usypianie mam z glowy. Musze zainwestowac w muffki, bo rekawiczki to za malo

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nie codziennie. Czasem mam lenia, zwłaszcza po słabej nocy i przy obleśnej pogodzie. Ale dziś znowu słońce to pójdziemy. Jak królewna się obudzi.

    Ponieważ dziecko śpi ze 2 godziny już, to matka się nudzi, będą kolejne pytania ;-) mufki do wózka dwie pojedyncze rękawice czy jedną mufe podwójną?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po cichu tylko napisze że ktoś mi dziecko od wczoraj podmienil... Tak na serio podmienil!! Tak jak jest od wczoraj chyba nigdy jeszcze nie bylo. Nocka też już trochę lepsza. Więcej nie będę pisać bo boję sie zapeszać.
    Mam aniołka w domu!!!

    Sela, Wowka, Katy, Mała Matylda, kattalinna, Nynka, D_basiula lubią tę wiadomość

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z pełną świadomościa wzięłam pojeyncze mufki-tak mi wygodniej-bo raz się prowadzi jedną reką, innym razem sciaga sie je na boki bo w sklepie niepotrzebne, można niezaleznie je ustawiać na rączce

    kattalinna, Nynka lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama 32
    w takim razie nawet wam nie gratuluję ;)

    Mama32 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie było tu Skrzata :)

    W ostatnim czasie, raczkowanie nie wystarcza, pełen fun to jest wspinanie na wszystko :)

    Tu niedobra mama schowała zabawki :)

    Tu były fotki

    Tym razem na pudełko z zabawkami, ale na liście ulubionych miejsc wspinaczkowych jest otwarta zmywarka, niższe szuflady i teraz kombinuje czy uda się złapać za rączkę pchacza, tylko grunt ucieka spod tyłka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 22:24

    kamciaelcia, Cola87, MajowaMamusia, Feeva, pawojoszka, Fatalita, Katy, Mała Matylda, kattalinna, J.S, Berbecia, Kwiatkowa24, Nynka, Sela, amygdala, Mycha666, Hoope, Patk, D_basiula, Magda33 lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wowoka :D
    tak naprawdę to ja NIE nie moge sie doczekać takich momentów :D jeszcze wole swojego leniuszka
    bo dziecka sie nie zatrzyma a ono jakby jeszcze szybciej dorasta w pionie ...
    kochany łysolek :)

    Wowka lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk super zdjęcie :)
    Skrzacie, a Ty zaraz roczek kończysz? XD szaleją te Wasze dzieci.

    My mamy pożyczony śpiwór od koleżanki, dobrze że się tak trafiło to kasa w kieszeni, akurat jest granatowy w kropki, to nam do wózka pasować będzie. Póki co do gondoli mam kocyki i rożek, który nie spełnił swojej funkcji, więc jako kołderka będzie robił.

    Byłam u lekarza, od około 2 miesięcy mam problem z bolącymi dużymi palcami u stopy, najpierw lekarka dała mi maść z antybiotykiem, teraz mówi, że możliwe, że wrasta mi paznokieć :( dała skierowanie do dermatologa, a jak z tej strony wszystko będzie dobrze, to mam iść do chirurga ;/ miała któraś taki problem? Jak sobie poradzić, wizyta u chirurga i zapewne jakaś 'akcja piła' na paznokciu mnie przeraża.

    Też sadzam Kierowniczkę na kolanach na chwilę, jemy póki co w bujaczku, bo jakoś do krzesełka to mi się wydaje, że jest za szybko.

    Wowka, Patk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubolewam, że nie mam wielkiego salonu połączonego z kuchnią, zrobiłabym Zuzi plac zabaw, ogrodziłabym barierkami przestrzeń wyłożoną pianką, dała zabawki i leżała jak królowa, a tak muszę za nią chodzić co chwila, bo się gibnie na brzuch i zaraz płacze. Ehh kobiety :D
    Boję się etapu Skrzata i Prezesa, o chodzeniu nawet nie mówię.

    Zapomniałam dodać, ze jak byłam u lekarza i w rosmanie, to mąż był z Zuzią i nie mógł jej uspać. Wstała o 6,45 i poszła spać jak wróciłam o 11.30, u mnie na rękach zasnęła w 3 minuty, ehh mam nadziej, że to jednorazowa akcja.

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę szaleją dzieciaki zastanawiam się czy naprawdę miesiąc robi aż taka różnice ? Ta moja księżna to gdzie tam jeszcze do raczkowania ona się dopiero niedawno na brzuszek nauczyła przewracać z powrotem się nie przewraca nie wiem czy nie umie czy nie chce bo na brzuszku to teraz jej ulubiona pozycja.

    cf409fc7e7.png
‹‹ 1814 1815 1816 1817 1818 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ