X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Sto lat dla ślicznej
    jubilatki-mikolajki

    Berbecia witam cię w klubie ja też jeszcze jestem tam gdzie ty możemy sobie rękę podać .

    Woowka zazdroszczę że ty już tyle masz ogarnięte .

    U nas pieczenie pierników to rodzinna tradycja robimy razem ,jest fajna zabawa tylko bałagan muszę sama sprzątać . My choinkę ubieramy dzień przed wigilią więc dzieci się cieszą przygotowaniami ,porządki ,pierniczki, ozdoby, jasełka takie znaki świat . Jak już choinka stanie to już święta ,pamiętam z dzieciństwa to czekanie i chce żeby dzieci kojarzyły Boże Narodzenie z czymś więcej niż prezentami
    A tak w ogóle to cieszę się tymi przygotowaniami jak dziecko razem z nimi. To są dopiero fajne obrazki jak banda maluchów ubabrana lukrem po uszu maluje pierniczki pośród ogólnego armagedonu w kuchni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 11:12

    kattalinna, Nynka lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva no kawał czasu się znamy choć się nigdy nie widziałyśmy. A wy zauważyliście że my się tu praktycznie w ogóle nie klucimy jak na innych wątkach ?

    cf409fc7e7.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Feeva no kawał czasu się znamy choć się nigdy nie widziałyśmy. A wy zauważyliście że my się tu praktycznie w ogóle nie klucimy jak na innych wątkach ?

    Bo jesteśmy zajebiste i bezproblemowe :D

    pawojoszka, Sela, Katy, D_basiula, kattalinna, J.S, Fatalita, kamciaelcia, Nynka, Mycha666 lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Oj tam kattalina aż takich staruszek to nie ma na tym forum ,masz jeszcze czas nie musisz zaraz mieć szóstki ale troje czy czworo to też duża gromada. Piekłam tort dla chłopca którego mama urodziła w wieku 50 lat , wystarczy chęć i sporo determinacji.


    Trzeba jeszcze być przed menopauzą. Znam kobiety, które ją przechodziły przed 50-tką.

    Wowka wrote:

    Fatalita, ja też nie dawałam jeszcze jogurtu. Ani ryby, ani jajka z białkiem... powoli, jeszcze wszystko nasze dzieci zdążą zjeść :)


    Dokładnie, wszystkiego zdążą spróbować <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 11:41

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Bo jesteśmy zajebiste i bezproblemowe :D


    Racja!

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laurka83 wrote:
    Emilka lubi obiadki, deserki, kaszki wchodzą gorzej. W ciągu dnia nie je butli tylko wszystko z łyżeczki. Nie mam pomysłu na 2 danie co jej dawać bo zupki ma z mięskiem a co na drugie jakoś mi pomysłu brak. Ostatnio jadła ziemniaczki z marchewka i rybą.


    U nas nie ma zupy i drugiego dania. Jest po prostu obiadek :)


    Matylda nadal "ząbkuje", dziąsło mocno spuchnięte ale śladu zębów jeszcze nie widać.
    Do tego od dwóch dni ma problem z drzemką, kładłam ją między 10:00 a 11:00, wczoraj padła o 12:00, dziś jeszcze nie śpi... Słyszę, jak walczy ze szczeblami w łóżeczku.

    Ja się od kilku dni źle czuję, jakieś przemęczenie, osłabienie mnie dopadło albo tarczyca mi jednak nawala, bo objawy częściowo pasują... Muszę się wybrać do lekarza ale ciągle coś...

    Do świąt też jeszcze nic nie ruszyłam O.o Zawsze z początkiem grudnia dekoracje miałam już wyjęte a teraz jakoś tak mnie dzieci absorbują, że nie mam siły o tym myśleć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 12:34

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michaś też dzisiaj kończy 7 mcy
    A tutaj na swoim nowym tronie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2018, 06:51

    Berbecia, MajowaMamusia, Katy, pawojoszka, Feeva, Mała Matylda, Fatalita, kattalinna, kamciaelcia, D_basiula lubią tę wiadomość

    201501064565.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 lat dla Michałka

    MonikaJ lubi tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Njalepszego dla Michasia :)

    Chyba już nigdy nic nie zamówię w smyku, wczoraj jak zamawiałam było info, że czas dostawy 13-17.12., dzisiaj przysłali mi maila, że zmieniają czas dostawy na 18-24.12., chyba ich popieściło, że będę czekać prawie 2 tygodnie na zamówienie.

    MonikaJ lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Wszystkiego najlepszego dla Mani ;)

    U nas do swiat tez jeszcze nic nieprzygotowane, pierniczkow nie robie w tym roku bo sie nie wyrobie :p Od przyszlego tygodnia bede miala narzeczonego w domu wiec przynajmniej posprzatamy razem xd

    Tez mam wrazenie, ze duzo dluzej sie "znamy" ;)

    Dla Michasia tez wszystkiego dobrego oczywiscie :p





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 13:09

    MonikaJ lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajowaMamusia wrote:
    Njalepszego dla Michasia :)

    Chyba już nigdy nic nie zamówię w smyku, wczoraj jak zamawiałam było info, że czas dostawy 13-17.12., dzisiaj przysłali mi maila, że zmieniają czas dostawy na 18-24.12., chyba ich popieściło, że będę czekać prawie 2 tygodnie na zamówienie.


    Tobie chociaż napisali od razu XD Ja zamawiałam 26.11, miałam termin realizacji 3-5.12 a o zmianie na 7-12.12 poinformowali mnie 5.12 tuż przed północą. Zostałam bez prezentów na mikołajki... Paczka przyszła 10.12.


    Zrobiłam zamówienie w rossmannie na lego duplo dla starszej i wysłałam po to męża w pracy żeby uratować jej mikołajki haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 13:12

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj byliśmy na rozświetleniu choinki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 18:47

    Sela, Feeva, Katy, MajowaMamusia, Mała Matylda, Fatalita, Berbecia, kattalinna, kamciaelcia lubią tę wiadomość

    201501064565.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Michasia

    MonikaJ lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michałku najlepszego :-*

    A macie jakiś przepis na miękkie pierniki, bo może chociaż to zrobię heh

    MonikaJ lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego Michasiu :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Wszystkiego dobrego Michasiu :)
    Dla Mani też Wszystkiego Najlepszego :)

    Feeva lubi tę wiadomość

    201501064565.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2758

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, cieszę się, że u Was zapanował pokój i międzygatunkowa miłość ;)
    Co za gaduła z Bożenki!
    Nawet z pojedynczymi ciążami możesz się doczekać gromadki dzieci, wystarczy wysoka motywacja, podjęcie stosownych działań i odrobina szczęścia ;)

    Laurka, jaka śliczna, długonoga Mikołajka :)
    Gratuluję ząbków! Aż osiem? U nas żadnego XD

    Dziewczyny, u mnie dzień zakwasu buraczanego na wigilijny barszczyk :P
    Ale pierniczki lepsze XD
    Pierogi też :P

    Feeva, wszystkiego najlepszego dla Manusi z okazji miesięcznicy. Ślicznotka :)

    Najlepsze życzenia także dla Michasia! Piękne, radosne zdjęcia :D

    U nas totalna masakra jeśli chodzi o drzemki. Rzadkie. Krótkie. Z zasypianiem bardzo ciężko. Ze zmęczenia Zosia strasznie marudzi, a ja mam ochotę wyskoczyć przez okno.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Mani i Michasia.

    Mnie termin dostawy w smyku kilka razy juz rozczarowal. Mojej siostrze nie zdazyli przyslac prezentu na czas i nawet nie poinformowali o opóźnieniu.

    Ja ide na swieta na gotowca. W tym roku bede na dwoch wigiliach, bo nie chce odpuscic tej w rodzinnym domu (czy teraz, czy za rok).

    Moj Patryk coraz czesciej przybiera pozycje czworaczna. Na kilka sekund, ale juz coraz dluzej.

    Dzis skonczylam 25 lat. Kiedy to minelo!

    MajowaMamusia, kattalinna, Sela, Feeva, Mała Matylda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatowa wszystkiego najlepszego :)

    Fatalita, śliczna sesja, Wiki cudna. Dopiero pisze bo ciągle zapominam.

    Zadzwoniłam do smyka a pani do mnie że nie wiadomo w ogóle czy będą mieć to krzesełko bo czekają na odpowiedź od dostawcy, kretynów z ludzi robią. Anulowałam u nich i zamówiłam w innym sklepie, na piątek powinno być, chyba że obsuwa u kuriera będzie to na poniedziałek.

    Pierniczków nigdy nie robiłam, a w tym roku ide ze wszystkim po najmniejszej lini oporu bo z Zuzią nic nie zrobie,a jak śpi 2x dziennie po 30-40 min to tez za wiele nie podziałam.

    Okres miałam mieć kilka dni temu i cisza, tylko nabuzowana chodzę i schaboszczaka spaliłam.

    Fatalita lubi tę wiadomość

  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za życzenia w imieniu Michała :)
    MajowaMamusia a jakiej firmy krzesełko zamawiasz? Ja zamówiłam kinderkraft na allegro z oficialnego sklepu. W piątek zamówione we wtorek już był.

    Kwiatkowa 100lat ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 15:04

    201501064565.png
‹‹ 1894 1895 1896 1897 1898 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ