X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 26 marca 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy ciężko powiedzieć. Ja akurat czekałam u starszej do samoodstawienia. Pamiętam jak chciałam ograniczyć nocne karmienia jak miała z 1,5 roku. Taka histeria w nocy była jakbym miała dziecko opętane -nigdy więcej 😑.
    Wszystko zależy jak mały zareaguje na to, jak często i jak długo cycuje. No i od Twojego nastawienia i determinacji również jak bardzo Ci zależy na odstawieniu.

    Katy lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 26 marca 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakt gratuluję ząbków :) Katy trzymam kciuki żeby Kamcio powtórzył dzisiejszy wyczyn. Wowka ja też chcę Sheridansa! A w ogóle jak tam z mężem? Lepiej już? Od 7.45 już dwa mini przebudzenia na odnalezienie smoka i parę jeknieć...

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 marca 2019, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5:15. Zastrzelcie mnie

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 marca 2019, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, wczoraj mi reklama wyskoczyła takiej książki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 05:29

    zem3qps6in5tddof.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 27 marca 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka no niestety najlepsza zabawka to pudełko skarpetek... więc zawsze ale to zawsze te które ja założę są jakieś 2 minuty po czym je ściąga i nieudolnie bo nieudolnie ale zakłada sobie sama. A że nie do pary do już inna sprawa 🤦‍♀️🤦‍♀️

    U nas jak u Wowki. Cyc jest be, mleko też, musi być kasza. Rano i na wieczór. A w nocy nie jada. W ciągu dnia Czasem jej wcisne w bidonie 90ml. W ogóle A propo picia to u Was też idzie tylko woda? Żadne kompoty, soki herbatki. Nie wypije i już. W żadnym naczyniu. W bidonie zaciąganie i od razu wszystko wypluwa. 😕 można żyć o wodzie tylko?

    Katalina wstajesz skoro świt widzę 😋 ja ten tydzień też niestety. Bo stary ma ranki i nie mogę potem i tak zasnąć bo śmie w naszej "sypialni" robić sobie kawę, śniadanie, i w ogóle.
    Chyba pójdę się myć bo takie leżenie jest bezprodukywne.

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 27 marca 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Kattalina moje też się po 5 obudziło, ale dałam butle i jakoś do teraz coś tam podrzrmał jeszcze. Choć wolałabym dłużej...

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 27 marca 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, 🔫🔫🔫

    I mnie 🤣 od 3 do 4 nie spal. Obudzil sie 6:04 dokladnie.

    Wowka, a ja czytam ze babcia kicia przestala sie bac tego czlowieka dopiero po 11 miesiacsch 😂

    I zastanawialam sie czemu nwzywasz babcie - kicia 😂😂😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 06:44

    kattalinna, Wowka lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 27 marca 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)

    Wydaje mi sie, ze o ile z karmieniem w ciagu dnia nie bedzie problemu tak z tym do drzemek i w nocy moze byc wiekszy..Szczerze mówiąc odpowiadalo by mi zeby nocne karmienie jeszcze zostało chociaż akurat na weselu by to bylo srednia opcja...

    Kattalinna, ta książeczka to chyba dla starszych dzieci bo Kamil moze z niej niewiele zrozumieć :p

    Patk, Kamil tez pije tylko wode :p Soki itp nie sa nikomu niezbędne o ile je owoce w innej postaci :)

    Aa w ogole to o 10 mamy ta rehabilitacje, a wstal tak wczesnie, ze musi zasnac w aucie bo inaczen tego nie widzę..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 06:48

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS, dzięki 😂

    Pierwsza kawa dopiero. Do tej jakoś w łóżku przeleżałam. O 6:30 dziecko chciało spać ale matka nie pozwala. Musi dać radę do 8.

    Katy, też myślę, że dla starszych ale może coś da się wyciągnąć i dla maluchów.

    Patk, podobno do roku soki, herbaty itp. są nie wskazane. Nie wnikam, cieszę się, że Bożenka tylko wodę pije. Jak patrzę na dzieci mojego brata czy przyjaciółki, które wodę tak, ale tylko smakową dla dzieci, słodką i z okropnym składem... cieszę się, że moja lubi zwykłą.

    Katy lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryk
    Jeszcze śpi
    Ale Piotrka już slyszalam. Sypia krócej odkąd śpi bez dydusia
    Ja standardowo-wybralam samotna kawę po wyjściu męża ;)
    Zaliczyłam dwie samotne kawy i samotną wizytę w wc ;)

    Patryk wstał, ale wyspany bo nie woła
    jak miło-jeszcze przysypia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 07:49

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jakoś nie ubolewam ale wszystko zimnym popijać to też dziwne chyba. 😂

    Wynik tsh właśnie pobralam i mam 5.4 to chyba źle nie?

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patk
    a badałas inne hormony tarczycowe?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Patk jak to sama zakłada skarpetki ? Ula skarpetkę to potrafi najwyżej w zębach nosić. Nie wiem czy wiesz ale ostatnio był dzień dzieci z zespołem Downa i z tej okazji ubierało się dwie różne skarpetki na znak solidarności z chorymi dziećmi więc pewnie dlatego Basia tak się ubrała . Gratulacje ząbków .

    Jak was czytam to się zastanawiam co ja tu robię ,wasze dzieci chodzą ,stoją ,zaczynają się samodzielnie ubierać,o prezesie to już nie wspomnę bo on to za chwilę czytać znacznie. Czy tylko moje dziecko jest tak hen za murzynami? Toz ona jeszcze raczkować prawidłowo nie umie i chyba nie będzie bo jej wygodnie przemieszczać się na pupie.

    Ja chcę już wiosnę,a oni tylko śnieg i śnieg na tej pogodzie wściekli się czy jak?

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk,chyba można żyć tylko o wodzie XD Moja nie chce nic pić, null, zero, w grę wchodzi tylko woda podawana łyżeczką po posiłku. Niekapki, bidon, butelka ją nie przekonuje, ostatnio na dworze jak było ciepło wypiła może 2-3 łyki wody z butelki, mam nadzieje, że jak zacznie się ładna pogoda to będzie ją suszyć i w końcu będzie pić jak człowiek.

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, no co ty z tym sniegiem, u nas w sobote 17 stopni i zamierzam w ogrodku dzialac

    Patk, raczej zle, zbadaj jeszcze pozostale i umow sie do endo bo tak czy siak odesle cie z kwitkiem zeby zbadac kolejne hormony

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryk jeszcze spi, bije jakies rekordy ;) idę do Piotrusia bo mi się nudzi

    kattalinna lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ft3 mam 0.93 więc za niskie. A ft4 jest tylko napisane że norma. Więc nie wiem jakie. 🙁😕

    Pawojoszka no zakłada skarpetki. Ale najpierw przez 10 minut przykłada je do stopy i się nie trzymaja więc próbuje ogląda i po ok 15 minutach założy na palce i ciągnie do góry. Cholera wie jak to ogarnęła. Podejrzewam że moja mama jej coś pokazwala bo jak wróciła od rodziców to właśnie takie coś już umiała. Ale wiecie co jak widzi kwiatki i jakies roślinki w telewizji albo w sklepie to mówi jakby kwiatki i wącha. 😂😂😂 może nagram ją i Wam pokażę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 08:19

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patk
    są kobiety które już przy lepszych wynikach czują się źle(stany depresyjne, zmeczenie i wiele innych)
    więc dla mnie to druga kwestia, czy spieszyć się czy nie do endo
    planowanie ciązy też jest uzależnione
    znam też kobiet z gorszymi wynikami
    więc po prostu bez paniki rejestruj się

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest i Patrynio

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tsh jest za duze, norma chyba do 4,69 albo jakos podobnie o ile sie nie myle
    Umow sie do endo
    Dziwne ze nie na ft4 bo norma moze byc np do 3,35 a ty mozesz miec 3,33 i tez napisze ze w normie, a ogolnie bedzie do zmniejszenia :/ W jakim labo robilas?
    Ale generalnie moja endo zawsze kaze robic tsh i ft3, to jest dla niej najwazniejsze wiec jak masz zle to wizyta na pewno

    Kamcia, prezent ci synek robi

    Fatalita hop hop, co u was ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 08:21

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
‹‹ 2212 2213 2214 2215 2216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ