X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryk wstał więc ubieramy sie na szczepienie
    w końcu słonce dzis fajnie swieci ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 lipca 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam sandały "dla ozdoby" i ewentualnego chwilowego chodzenia za rękę. Czekam aż ruszy i wtedy kupię porządne buty 😁

    Kamcia - zgadzam się, że spokojna i szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci. Też widzę jak moje problemy odbijają się na dzieciach. Decyzja wóz albo przewóz trudna. U mnie rozum mówi jedno a serce(?) co innego. Albo to strach przed nowym... Czy dam radę sama...

    Jedno jednak wiem... Na stare lata usiądę i wiem, że będę nieszczęśliwa...(żyjąc tak jak dotychczas).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 13:21

    m.agnes.z lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idealnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 21:59

    pawojoszka lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa
    Dokładnie tak jak piszesz
    I miałam okazję żyć sama kilka dni. Było rewelacyjnie do tego stopnia że powrót męża mnie zdenerwowal...wóz albo przewóz ale na pewno nie tak jak jest

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 18 lipca 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia z tego co się orientuję masz dużo par z Geoxa dla dzieci. Czy adidaski/trzewiki/trampki zwał jak zwał od nich mają fajną miękką podeszwę? Upatrzyłam sobie jedną parę i tak się zastanawiam czy będą ok :)

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 18 lipca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia fajnie że wróciłaś 😊 Mycha gratuluję kroczków! Mam nadzieję że poukłada się u Was w kwestii damsko-meskiej. U nas buciki na 22. Fischer Price na 21. Z chleba to je głównie graham, czasem żytni lub biały. Uwielbia bagietkę ;) z ziarnami też je. Do owsianki czasem daje siemię lniane, a niech się jelitka czyszczą 🤣

    Mycha666, kamciaelcia, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 18 lipca 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, gratuluje

    Kamcia, milo ze jestes. Oby szybko kryzysy minely.

    Jestesmy juz w Zakopcu, mamy mega super domek, chcialam wrzucic wam kilka zdjec ale zapodaj mi znowu nie fzialaw. Wczoraj w Energy byl jeszcze wiekszy szal, niz przedwczoraj, maly zachwycony. Za rok wracamy.
    Powietrze z Zakopca mu sluzy bo spal cala noc i teraz spi juz druga godzine, takze bardzo milo.

    A mnie bolal ten „jajnik” no ale bol ogolnie sie nasilal w podbrzuszu, niedawno troche odpuscil i zauwazylam wcsoraj ze nad pepkiem mam takie dosc spore zgrubienie ktore przykrywa mi pepek. Wczesniej mialam normalnie taka dziurke a teraz dojscie do tego jest zamkniete przez ta jakby twarda narosl. Myslicie ze to moze byc cos powaznego? Jakas przepuklina?

    Udalo sie
    c6a446290c41.jpg

    38a6f217d4d0.jpg

    d481d8159d9b.jpg


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 13:14

    Wowka, Mycha666, Nina83, pawojoszka, MajowaMamusia, kamciaelcia, kattalinna, Katy, Sela, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 lipca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, fajnie, ze sie odezwalas :p Mam nadzieje, ze Wam sie ulozy jakos ;)

    Mycha, za Was tez trzymam kciuki, gratulacje kroczkow ;)

    My chyba pierwsze buty bedziemy mieli w rozmiarze 23 jak tak dalej pojdzie, ze Kamil nie wiadomo kiedy zacznie chodzic xd Poki co mu nie kupowałam zadnych bo po co ;)

    Mycha666, kamciaelcia lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 18 lipca 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igorek super się bawi, jaki odważny w witaniu się z wielkimi postaciami 😍

    JS, nie umiem sobie wyobrazić... przepuklina to taki jakby supełek, albo guz który wystaje przez skórę. Faktycznie lubi być nad pępkiem, ciut wyżej niż ta skóra co w niej kolczyk instalują. Ciężko stwierdzić czy u Ciebie to to, może jednak lekarz skoro boli?

    Przykro czytać o tych kryzysach i że nie jesteście szczęśliwe. Trudno mi cokolwiek doradzać, bo nigdy takie sytuacje nie są biało-czarne. Wiem, że nigdzie nie jest idealnie, a czasem trzeba wybrać pomiędzy mniejszym a gorszym złem. Przytulam Was wszystkie razem i każdą z osobna.

    A, Majowa, pytałaś o drugie śniadania i podwieczorki. U nas to same owoce, owoce+owsianka/jaglanka, budyń, kisiel, kanapka, czasem pasta jajeczna/warzywna, chlebek, serek, jogurt i ostatni hit-tost z masłem. Czasem to, co zostanie z obiadu 😉 czesto sie u nas zmieniają te potrawy, menu zmienia się falowo. Teraz na tapecie tosty, za dwa tygodnie co innego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 14:09

    Mycha666 lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak robisz pastę warzywną? U nas dzisiaj też szły tosty, bo jadłam, to ona też musiała. Reszta to podobnie, owoce, płatki(owsiane,ryżowe, kukurydziane zje ode mnie, jak jej zrobiłam to nie chciała). Co do sera żółtego słyszałam, że nie powinno się ze względu na bakterie,które zawiera. Mojemu bratu też tak powiedział weterynarz po tym jak pies się prawie wykończył po plasterku sera.

    Zrobiłam na obiad pulpety,ale Zuzia jedynie trzyma kawałek w buzi i nie je,musze jej drobniutko posiekać to może zje.

    J.S. super macie wypad ☺
    Musze męża w weekend namówić na wycieczkę do jakiegoś parku czy coś bo nie wyrabiam tego siedzenia w domu 😞

    Buty też muszę kupić nowe bo pierwsze już za małe, całe szczęście, że nie uległam pani w sklepie,która twierdziła,ze muszą być skórzane za 150 zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 15:28

    J.S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ludu, nadrobiłam was 😛
    Kamcia wróciła odrazu forum ruszyło pełną parą 😁
    Cześć Kamcia! Nie rób tego więcej bo wszystkie się martwiliśmy o Ciebie 😧☝️

    Co do jedzenia, to moja Zosia je wszystko. Na podwieczorek prawie zawsze kaszkę manne na gęsto ( na mleku krowim) z musem owocowym, uwielbia to, potrafi zjeść naprawdę dużo 🙄
    Ser żółty też woli bez chleba.

    Dziś piękna pogoda, więc zabrałam dzieci na lody... dopiero wróciliśmy, dziewczynki zadowolone, a Zośka padła ze zmęczenia i chrapie mi tu 😄

    kamciaelcia, kamciaelcia, kattalinna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S z twojego opisu wygląda to na przepuklinę pępkową. Na twoim miejscu udała bym się z tym do lekarza 🙁

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 18 lipca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia fajnie że jesteś już się bałam że coś złego się wydarzyło. Na problemy z chłopami nie ma rady sama musisz zdecydować co dalej ,ale weź też poprawkę na hormony, może jakiś psycholog pomoże ci spojrzeć na problemy z różnych stron. Może faktycznie spróbować separacji dla spokoju was wszystkich bo dzieci faktycznie przeżywają nerwowe sytuacje.

    Ula nie ma butów bo nie chodzi ,tzn jakieś tam są bo nanodili mi razem z ciuszki ale nawet nie przymierzam .
    Je wszystko to co my ,dzieciaki ja dokarmiają czym mogą a ona jak ten piesek za nimi lata i wydebila wszystko na sępa.

    Fajnie funkcjonują już u nas pieluszki wielo ,zaledwie tydzień testowania a weszło nam to tak naturalnie jakbyśmy to od zawsze robili. Pampersy już tylko na noc. A dupcia tak się ładnie wykurowala że żadnego zaczerwienienia a tak było wiecznie coś i zastanawiam się czemu przez tyle lat dorabiałam koncerny pieluszkowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 16:16

    Asix, kamciaelcia, kattalinna lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie skleroze 😁
    Kamcia kobieto,kto jak kto,ale Ty tak nie znikaj.
    Współczuję kłótni i nerwów, zwłaszcza w ciąży.

    U nas mleko krowie wypije, ale kaszy na nim nie zje.

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryk w jedzeniu niezmiennie...zupy nie, kawał czegoś do ręki tak i po jedzeniu. Ostatnio nasza waga pokazała 10,87 więc i tak nie wiem skąd taka wysoka
    I metoda krmienia patryka-połóż tak aby sobie ukradł 🤣
    Na zabiedzonego też nie wyglada
    A ulubiona wędlina-salceson

    Aha
    Ale kaszy nadal nie zje
    Mleko pomijam
    Mm zdarza się ze 3x na dobę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 17:09

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po szczepieniu. Oby tym razem było bez czegokolwiek. Tym bardziej że dotyczy to dwojga. Myślałam że wysadza energią poczekalnie 😉 na szczepieniu Patryk-jak i przy mmr- nic nie poczul nawet i nie zauważył. Piotrek trochę pokrzyczal, ale nie płakał
    Potem spacer, lody
    Szybko padną

    Druga dawka 5.września, potem 6w1 oraz pneumo w październiku
    Oby już 5.września ospa wypalila 😄 bo to będzie pięć dni w przedszkolu/klubiku. No i koszt 230za dawkę (płacimy za Piotrusia)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 17:38

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White innocent
    Mamy niemal same geoxy 🤣🤣🤣
    Jedynie renbuty na pierwsze i bartki x2 jedynie geoxow na zimę nie mieliśmy. A tak sandały, polsandaly, trampki niskie, wysokie, adidasy (I tu kilka typow)
    I dlatego że na swój sposób zakochałam się w geoxach 😍 jak kattalinna w wielo😜
    I jakoś jestem wierna bo wiem że ile razy bym nie kupila zawsze jestem zadowolona. Z wykonania, trwałości (ceny na limango), ale przede wszystkim sprawdzają sie na nodze Piotrusia. Geoxy reklamują się jakimś patentem na podeszwy (mają otworki)
    I jaka jest podeszwa?właśnie w zależności od rodzaju buta-różna. Ogólnie twardsza ale pracująca, w sandalach jednak jak w tych Bartkach, mieciutka. Kupuję buty z gumowymi noskami (polsandaly czy zimowe) Więc but jest cięższy. I tu mogę porównać do pary adidasow z decathlona. Jednak geox wygrywa. Macalam np lasockiego, korneckiego, geoxy kocham ;)

    Ale równocześnie nie miałem do czynienia z najmniejszymi geoxami. Na pierwsze buty wybierałam polskie bo mialam gdzie osobiscie pomacac (Jednak renbuty czy bartki kupię juz w ciemno)
    Geoxy jako drugie już tak. Pokaźna nasza kolekcja hihi

    Pokaż model 😉 może konkretniej odpowiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 17:38

    White Innocent lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 lipca 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojaszka, lepiej późno niż wcale, bardzo się cieszę 😁

    O kryzysach przykro się czyta, jeszcze bardziej przykro się przeżywa 😔

    JS, Igorek się nie bał? Fantastyczna przygoda 😁

    zem3qps6in5tddof.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 18 lipca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Pokaż model 😉 może konkretniej odpowiem

    Myślę o tych: https://www.eobuwie.com.pl/trzewiki-geox-b-elthan-g-a-b821qa-010aj-c0514-m-pink-silver.html

    Pierwsze buty to to nie będą, choć pierwsze całe zabudowane. Bo mieliśmy już półbuty z Naturino i teraz śmiga w sandałkach Emela :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 18 lipca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zamówiłam geox ze strony mivokids.. Maja tez promo na emele i inne. Wg producentq 22 to wkladla 14.7 cm. Wiec bylyby z zapasem. Przyszlo 22 ale po zamierzeniu maja 14 cm. Noga ledwo wchodzi
    I tedaz nie wiem czy juz na 23 czy juz 24 wymienić
    https://www.mivokids.pl/product-pol-51269-Geox-Baby-Each-Sneakersy-Dzieciece-B920AG-00985-C0550.html
    Mamy takie.

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
‹‹ 2513 2514 2515 2516 2517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ