X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 18 lipca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, a my potrzebujemy wkładki ok 14 cm właśnie i myślałam żeby zamówić 21... 😐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 19:09

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 18 lipca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to jakis czas dziwny ale u nas miedzy nami tez slabo.. Kazdy pretekst jest dobry żeby sie po kłócić. Brakuje mi tego ze nie potrafi tylko o mnie pomyslec. Nic kompletnie tylko. Dlw mnie nie zrobi.. Wie ze lubie slodycze nie kupi głupiej czekolady, wie ze lubie kwiaty nie kupil nawet na dzien kobiet, dzien matki, w ogóle nic nie obchodza go zadne swieta. Jak. Nie spoe ktoras noc z rzędu bo Zosia urządza sobie przerwy w spaniu to. Tez nie powie żebym choc w jedna noc nie musiała wstawac.. Wszystko musze mu mowic wprost.. Nic od siebie.. Jeszcze teraz wymyślił sobie odchudzanie, gdzie nie jest jakis gruby. To wielce ma pretensje ze jem slodkie itd.. Powiedzialam mu ze jak mu nie pasuje moja waga, moj brzuch ktory lepszt nie będzie to. Niech sobie zmieni na lepszt model.. A przy tej diecie nie pije alkoholu, wiec obecnie najlrpiej żebyśmy siedzieli w domu. Żadne grille itp Bo. ON nie moze, ale.nie pomysli ze moze ja bym sie napila a on wkoncu poprowadzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 19:17

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White
    Usmiecham się pod nosem bo podobny model mamy-drugie buty Piotrusia (i teraz po piotrusiu) I są fajne. Bo podeszwa pracuje, but oddycha, Piotrek lubil (potem właśnie kupowalam już z gumowanymi czubkami)

    My mamy rozmiar 23 i wkładka ma te niemal 15cm(noga 14)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 22:01

    White Innocent lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 14 cm kupilabym rozmiar22

    White Innocent lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 18 lipca 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc. W takim razie zamawiam 22 i zobaczymy. Najwyżej odeślę i wezmę rozmiar mniejsze gdyby się okazało, że w tym modelu akurat dobrze zmierzyli wkładki 😆

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 18 lipca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, koniecznie namow meza na wypad, aby troche glowa odpoczela, to jednak tez bardzo bardzo wazne.
    U nas z elefantow tez wyrosl juz.

    Nina, mam w planach isc wlasnie jak wrocimy z urlopu. W ogole musze zrobic usg jamy brzusznej bo ciagle wzdety brzuch, bolesci, to jednak normalne nie jest. Mam nadzieje ze to nie przepuklina :/

    Kamcia, kciuki za szczepienie, oby nic nie bylo!

    Kattalina, no wlasnie wcale sie nie bal, od razu lecial i reke wyciagal, na rece sie pakowal. Teraz w Zakopcu tak samo do tego misia z Krupowek podchodzi :D

    Olcia, wspolczuje slabszych momentow, moze wyloz kawe na lawe i powiedz czego oczekujesz? Czasami chlopy to takie niedomyslne sa.

    Ja wracam z urlopu i przechodze na diete... 😂

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 18 lipca 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka jestem, ale brak czasu na pisanie. Tak w skrocie, Ola juz prawie chodzi samodzielnie mysle ze jeszcze tydzien dwa i nie bedzie potrzebowac asekuracji. Jutro minie 7 doba od szvzepienia mmr+pneumo jak na razie bez objawow, zobaczymy co bedzie dalej.
    W czwartek jedziemy do Szczawnicy na 3 dni, boje sie drogi ok 4h. Przelozylismy fotelik przodem i jest lepiej, moze jakos dojedziemy.

    Ola duzo krzyczy, wymusza krzykiem jak czegos nie dam to ryczy,czy to minie? Bo tlumacze sobie ze to taki okres tylko, chwilowe.
    A i mamy 12 zabkow, brakuje trojek i piatek.

    Katy gratulacje, a mialas byc ze mna w ciazy :-p

    Katy lubi tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potem jest bunt dwulatka...A potem ten najlepszy-trzylatka 😉

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 18 lipca 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiula to czy to minie zależy w dużej mierze od ciebie jak ulegniesz to przepadlas będzie tylko głośniej i dłużej histeryzować następnym razem.

    Nie wiem co wy chcecie od tych dwulatków mój to złote dziecko ,tylko o Ulke strasznie zazdrosny jest ,co dziwne o inne dzieci nie chyba się poczuł urażony że go z taty kolan wygryzła.

    cf409fc7e7.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 18 lipca 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze Autorytet tego forum powrócił tak tak o Tobie pisze Kamcia.

    Ja wygnałam mego pierworodnego syna do babci na 2 noce i szykuje mu prezent na urodziny. Jak mi się chciało tak już mi się nie chce. Syf w całym domu a jeden pokój robie.

    Milenka ma szczepienie we wtorek na to mmr dzisiaj ją zapisałam.

    Co do butów to nam zostały tylko sandałki z wszystkich innych powyrastała tak samo ze skarpetek.
    Śmiałam się ostatnio żeby nie miała stopki po tatusiu-rozmiar 47

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 23:27

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Mycha666 Autorytet
    Postów: 533 712

    Wysłany: 19 lipca 2019, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Kattalinnie powinnam podziękować za info o kuwecie z wejściem od góry. W końcu Kubuś nie wyjada żwirku roznoszonego przez koty po całym mieszkaniu. Zastanawiam się tylko czy kiedyś do niej wpadnie 😉


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 22:06

    Katy, kattalinna, Nina83, Mała Matylda lubią tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 19 lipca 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula, no wlasnie ostatnio o tym myslalam, troche sie moj dzidzius pospieszyl :p

    Ja juz zapomnialam, o tym szczepieniu dawno xd

    W ogole Kamil chodzi ostatnio kupe robic pod stol 😂

    Histerie tez nam sie zdarzaja, zazwyczaj jak go zabieram z niedozowolonego miejsca to sie rzuca i kopie nogami, ale szybko mu przechodzi na szczescie xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 10:52

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Potem jest bunt dwulatka...A potem ten najlepszy-trzylatka 😉
    Co jest i tak niczym w porównaniu do buntu nastolatka 😜 małe to jeszcze pod pachę weźmiesz i wyniesiesz, a takie stare to już nie. 😉

    Mycha, super! Ja ciągle nie kupiłam tej kuwety 😉 długo ją macie, sprawdza się ogólnie? Jaką masz?

    Dziewczyny, faceci zawsze będą niedomyślni wg naszych standardów bo oni inne mózgi mają. A bez względu na płeć: nikt jasnowidzem nie jest, jak chcę, żeby mnie zrozumiano to mówię to możliwie najwyraźniej, żeby nie było miejsca na interpretację własną. Nie ma co czekać aż będzie jeszcze gorzej i się chłop cudem ocknie. Mówić konkretnie co nas boli, co chcemy, czego nie. Niestety, w nieskończoność... Z relacji starych ludzi, co to ze sobą po 70 lat żyją wynika, że tak po półwieczu jest łatwiej 😉 głowa do góry i komunikować się!

    Nina83 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina czasem komunikacja jest łatwiejsza że słupem soli niż z chłopem. Po pół wieku to w sensie lat życia czy małżeństwa?

    cf409fc7e7.png
  • Mycha666 Autorytet
    Postów: 533 712

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna mamy taką :

    https://allegro.pl/oferta/kuweta-hop-in-z-wejsciem-od-gory-szara-savic-7828583178?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

    Mamy ją chyba z 2 mięsiace. Minus taki, że nie ma drzwiczek, więc zapachy wydostają się na zewnątrz. Ale zmieniliśmy żwirek bentonitowy na silikonowy co zdecydowanie zminimalizowało ten dyskomfort. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, bo koty nie wynoszą żwirku z kuwety pod łapami. No i dziecko nie ma dostępu do wnętrza.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym obstawiała ze dzieci kuwetę szybko rozszyfruja a kot nie i sie zbuntuje XD

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i taka u nas prawda że dopiero ten silikonowy żwirek zaczął pałetać się u nas po chcie.

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Mycha666 Autorytet
    Postów: 533 712

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia a jaką masz kuwetę?

    Mieliśmy żwirek silikonowy przy kuwecie z wejściem z boku i faktycznie wtedy też był roznoszony.

    Mamy 2 koty i oba zaakceptowały nową kuwetę. Wyszłam z założenia że skoro wskakują do każdego pudła które się nawinie to taka kuweta będzie tym bardziej dla nich atrakcyjna. Nie pomyliłam się 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 13:49

    kattalinna, kamciaelcia lubią tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil sie nauczyl mowic Mia (pies mojej mamy sie tak nazywa) i teraz cały czas to powtarza :p

    Byliśmy na placu zabaw, piasku ma pelno we wlosach i nawet uszach bo tak sypal, ale sie w koncu pobawil troche bo wczoraj uciekal z piaskownicy xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś w domu siedzimy choć wybierałam się popracować w ogrodzie ale od rana leje co chwilę,z jednej strony to super bo susza była straszna ale z drugiej jutro planujemy grila i imprezkę urodzinowa Szymka ,mam nadzieję że pogoda lepsza będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 17:48

    cf409fc7e7.png
‹‹ 2514 2515 2516 2517 2518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ