X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 września 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za szybko pochwaliłam. Temperatura pojawiła się znów. Ale leki teraz zbijają chociaż. Młoda na ucho jeszcze narzeka 😭. Chrypa masakra. Niech już wyzdrowieje...

    Cola współczuję 😔. Niby mąż jest a żadnego pożytku. Mojego zawsze wszystko omija. Jest zawsze jak jest słodko i cudownie, a jak coś się dzieje to zawsze sama 😔

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 17 września 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek,

    Pędzę za Wami, czytam w tak zwanym międzyczasie, w ogóle wszystko robię w międzyczasie 😉

    Chorowitkom życzę zdrowia, ich mamom cierpliwości. Przytulam i małych, i dużych 😊

    U nas gorączka była w czwartek i piątek, dodatkowo z wymiotami. Może po szczepieniu, może od zębów, a może samo przeszło...

    Dodatkowo obchodziłam piątek trzynastego, miałam dojechać w sam raz na wizytę u lekarza, a akumulator w samochodzie mnie zawiódł. Akurat w ten dzień, akurat mnie, jakby nie było pół tysiąca innych aut na parkingu 😉

    Mania dorodnie wygląda, ale nam rosną te dzieci 😍

    Mój konsekwentnie nie przekracza 10kg 😉 ja za to schudłam 3kg od powrotu do pracy, nie mam czasu na głupoty, jak np. jedzenie, albo spanie 😃

    Katy, śliczne masz włosy, takie zdrowe 😊 a Kamil to faktycznie Twoje ksero 😃

    JS, pochwal się koniecznie efektem sesji 😊

    Kattalinna i JS, zmobilizowałyscie mnie do poprawy moich brwi. Wygooglowałam przez tydzień nr do kosmetyczki, jest progres 😂

    Trzymajcie się, do następnego 😃

    Katy, J.S lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 17 września 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa mąż pomaga, ale poszło o parę rzeczy i teraz gęsta atmosfera. Nie dobrze że gorączka wróciła :( trzymam kciuki za nasze dzieciaczki żeby już im choroba odpusciła.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 września 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze,że pomaga 😊. Liczę na to że jutro już będzie lepiej... Nadzieja matką głupich...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 17 września 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Wowka, w koncu sie pozbylam resztek farby to odzyly :p

    Kurcze niepotrzebnie sie pochwaliłam, ze Kamil zdrowy bo już ma katar..Ciezka noc przed nami :/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 września 2019, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spalam może, ale to moze 30 min bo zgubilam rachubę między 3 a 3:30
    Pora raczej na kawę A nie ludzenie się na okazję do snu ech....

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 września 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez ciężka noc, o 1 musialam dac syrop bo Kamil goracy byl, nie chciał spac w ogole na lezaco tylko na rekach zasypial, wiec nosilam i nosilam :/ Po 2 zasnal, po 5 znowu sie obudzil z wielkim placzem...na szczęście ostateczna pobudka po 7 wiec nie najgorzej, ale i tak sie nie wyspalam :/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 września 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znów gorączka 39 😖. Po leku wolno spada. Doszedł katar 😭. Tragedia... Młodsza już też kaszel ma..

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 września 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz Patryczka mam w domu ;) zwymiotował...z tego co widze to troszke woda/slina, ale zwymiotował, a zadzwonili bo panuje jelitówka, wczoraj dwoje oddelegowali do domu, dzis było 9 dzieci, braki w kadrach...no zobaczymy, narazie raz, wszedł do domu i zobaczył lubisia...rzucił sie na dwa...podobno przy tej jelitówce mocno brzuszek boli

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 18 września 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny co to się dzieje z tymi dzieciątkami naszymi :( jakas fala normalnie :/ u nas dalej walka, rano 38.6. na 17 nasz lekarz. Dużo zdrówka dla wszystkich.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 września 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    póki co to nic się nie dzieje, pożarł lubisie, opił się(ciut) rozgazowaną cola, pokrzyczał/popiszczał (czyli standard) a najwięcej hałasu o dydyusia a dokładnie jego brak (matkoooo, jaki dydusiowy sie zrobił przez klubik)
    teraz spi
    wiec jesli to jelitówka to może juz na takim jednorazowym incydencie sie kończyc

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 18 września 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, współczuję tych chorób. Przerabialiśmy to w zeszłym tygodniu 😭 3 dni ciaglego noszenia na rękach, więc teraz w żłobku tragedia jest...
    Na zatykający katar w nocy, jak juz rece moje i starego wysiadly (jak juz nie pomagalo spanie z nia na siedzaco, chodzenie itp) pomogło włozenie Malej do wozka na polsiedzaco i tak spala. Nie zatykal sie tak nosek... Polecam Euphorbium S na katar.

    Dzisiaj pierwszy raz probujemy drzemki w zlobku...

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 18 września 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Widzę że armagedonu ciąg dalszy. U nas też w nocy Ula płakała ,budziła się co parę minut z rykiem w końcu po pierwszej dostała paracetamol i usnęła,ale dzieciaki rano do szkoły ,przedszkolaki tata odwiózł w drodze do pracy to jeszcze dospaliśmy. Pawła dziś zabieram do domu ,pobadali go niezawiele znaleźli prawdopodobnie dostanie skierowanie do specjalisty ,pewnie znów do Opola. Jeszcze nie rozmawiałam z lekarzem bo go nie ma na oddziale więc czekam.

    Kamcia przy jelitowce brzuch niekoniecznie musi boleć ,żołądek to bardziej przy zatruciach boli . Jelitową to wymioty i biegunka czasem razem, czasem najpierw wymioty a potem biegunka . Do tego często bóle mięśni czasem gorączka .

    Na katar dobrze działa czosnek ,moja mama zawsze nam klatkę piersiową smarowała na noc czosnkiem roztartym z masłem ale też można rozgnieciony czosnek w jakimś woreczku z materiału, czy w chusteczce, położyć na podusi

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 września 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka
    z tym brzuchem to relacja pani z klubiku-dzieci sie skarżą bardzo na ból brzucha, ona sama przechodziła w sobote ;)
    nie ma ani dzieci (9z 25 było dzis u Patryka) ani pracowników

    Patryk spi, ale spokojnie

    a takiego "prawdziwego', szpitalnego rota przechodziliśmy z Emilką ;) każde z nas po kolei, gdzie ja nawet w pracy nie łapałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 12:15

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jaki pogrom😳 biedne dzieciatka, zdrówka maluszki💪
    Nam przechodzi, ale kaszel sie ciągnie...
    Noc tragedia, co 20 minut pobudka, jestem dzis zwlokami...nie wiem co mu bylo...

    Kamcia potwierdzam, mój przy tej jelitowce pokladal sie na brzuchu, przed kazda kupa musial na raczki przytulac się. A jak jak sie zarazilam to leczylam bole kobylakiem-polecam!!

    Katy piękne masz te wlosy, a Ty jestes z tych "wlosomaniaczek"?😁

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 września 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rano kupa była normalna
    jeszcze spi ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 września 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znowu była goraczka, na szczescie po ibumie przeszla, biedny Kamil spac przez ten katar nie może:/ A odciaganie to koszmar..

    Dzieki Nynka, tak, czytam sklady kosmetykow, mam pełno masek, odzywek, wcieram rozne mikstury w skore glowy :p Kiedys mialam siano na glowie z wlasnej winy wiec jakos chcialam uratowac wlosy i tak zaczelam czytac o pielegnacji wlosow i przepadlam 😂

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 września 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu Katy poleć jak nawilżyć włosy? Jaki szampon polecasz?

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 września 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szampon to np. Petal Fresh w Rossmannie mozna kupic, bardzo fajne sa i maja dobre sklady :p Co do nawilzenia to zalezy czy naturalnymi sposobami czy odzywki i maski :p Ogolnie nawilzajaco dziala miod, aloes, zel z siemienia lnianego i mozesz tego szukac w maskach i odzywkach :p Tylko jesli użyjesz takiej odzywki to po niej wypadaloby uzyc jeszcze czegos z olejem albo zeby w składzie byl tez olej xd Bo inaczej moze byc tzw. puch :p Ogolnie polecam blog anwen.pl i grupe na fb WŁOSING bo tam mozna sie duzo dowiedziec :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 18 września 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia ja przechodziłam kilka razy ,nawet taki szpitalny szczep i bólu nigdy nie miałam cały pozostały repertuar to i owszem ale to wszystko pewnie też zależy jaki to szczep ,oby was nie dorwało ,nawet dla bezpieczeństwa zatrzymała bym dzieci w domu parę dni . Kobylok faktycznie jest dobry na wszelkie rewolucje brzuszkowe zwłaszcza na biegunkę, no i teraz jest sezon można sobie nazbierać na zapas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 16:16

    cf409fc7e7.png
‹‹ 2594 2595 2596 2597 2598 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ