X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kilka razy już nie wytrzymałam :P. No ciekawe co teraz powie na wizycie.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Kamska Ekspertka
    Postów: 192 165

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fermina a żelazo przyjmujesz może od tego rzyganko wróciło.
    Brzuchy piękne porownywalne do mojego chociaz ja mam tak ze rano go nie ma a wieczorem powiększa sie chyba ze 3 razy a maz wtedy oglada go na wszystkie strony i sie cieszy jak mu syn rośnie:-)

    atdc6iye1mipw3kl.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3025 5816

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam. ;) Wizyta już jutro i zobaczymy. Jeżeli nie to wszelkie nadzieje będę musiała odłożyć do stycznia. :/

    Kamska żelazo biorę już od miesiąca, więc nie winiłabym go.. Po prostu wróciło, sama nie wiem czy to normalne, na szczęście jutro wypytam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 14:30

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 -👶

    age.png
  • Kamska Ekspertka
    Postów: 192 165

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva a ten sluz właśnie taki mleczny to u mnie prawie od samego poczatku. Na ostatniej wizycie ginka stwierdzila ze to lekki uplaw i dostalam globulki na 6 dni gdzie wcześniej żaden z lekarzy nie zwrocil na to uwagi. A dziewczyny jak myslicie ile czasu po odstawieniu tych globulek mozna wykonac cytologie bo ta moja powiedziala ze od razu moge zrobic. Dziwne...

    atdc6iye1mipw3kl.png
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamska wrote:
    Fermina a żelazo przyjmujesz może od tego rzyganko wróciło.
    Brzuchy piękne porownywalne do mojego chociaz ja mam tak ze rano go nie ma a wieczorem powiększa sie chyba ze 3 razy a maz wtedy oglada go na wszystkie strony i sie cieszy jak mu syn rośnie:-)


    U mnie dokladnie to samo!!! :D i tylko wieczorem jak sie wcieram kremem to słyszę "nooo.... rosnie synek rosnie" ;D
    A moj Maz uparl sie na imię Borys, ale jak dla mnie to jest totalnie ruskie imie i ostatnio wpadłam na pomysl by dac na imie Januszek , po Dziadku (Meza ojciec) :) jak ostatnio Tesciu uslyszal az sie wzruszyl :) Janek w sumie ladnie i Maz sie zgodzil ;D ale jeszcze walczy o Borysa.. co myslicie? ;)

    Kamska lubi tę wiadomość

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamska mój gin na każdym badaniu ginekologicznym sprawdza ten śluz i twierdzi, że nie jest to żadna infekcja :) Mówi, że śluz prawidłowy :)
    Też mam ten śluz od samego początku.

    Tanda lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Kamska Ekspertka
    Postów: 192 165

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie imiona Igor,Borys,Sasza czyli takie typowo ruskie ok ale u mnie odwrotnie maz kategorycznie zabrania. U nas Jan rozwazamy i maz stwierdzil ze mozna mowic na niego Janek. :-)

    atdc6iye1mipw3kl.png
  • Loullie Nowa
    Postów: 3 6

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednich ciążach seks jak marzenie, libido wykopane w kosmos, mąż nie nadążał i odmawiał współpracy xD w tej... To masakra, zero pobudzenia, nie mam najmniejszej ochoty, co jest dziwne, bo zawsze miałam te swoje potrzeby, a mąż do tych leniwych należał. Teraz odwrotnie, jemu cos się przestawiło, a ha mam odruch wymiotny xD to chyba zdecydowanie będzie dziewczynka.
    W poprzednich ciążach piękne sny erotyczne, a teraz jakieś horrory, ech, gdzie ta przyjemność? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 15:09

    6cc92fadb4.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope, czyli wizyta udana, miejmy nadzieje ze malenstwo nie dobije do takiej wagi, bo to jednak nie za bardzo. Ciesze sie, ze wszystko jest w porzadku, szkoda ze malenstwo tylko dupke pokazalo w calej okazalosci :D

    Fermina, tez mi sie wydaje, ze ona jednak z tej zawisci zabrania :P zebys nie korzystala zbyt mocno z tego, musisz z nia pogadac. Jutro wizyta wiec moze cos sie rozjasni ;)

    Kira - bardzo bardzo podoba mi sie imie Borys, chcielismy tak nazwac ale niestety nie mozemy, bo w rodzinie juz jednego mamy i bliska znajoma teraz tak nazwala synka.
    Igor to nie imie rosyjskie wbrew pozorom i powszechnej opinii jaka krazy. Janek fajne, ale tez mamy w rodzinie wiec odpada. Kordian to moja milosc, ale jak uslyszalam zdrobnienie Koras to dziekuje bardzo, odpadlo od razu :P

    A mnie chyba cos rozklada bardzo nieprzyjemnie, ciagle kicham i czuje sie taka slaba, cholera jasna. Ej dziewczyny ostatnio wstawialam fotke i mialam w miare brzuch maly, a wiecie jaki mam teraz wywalony hihi z dnia na dzien sie pokazal, oczywiscie kurtka zimowa wszystko afiszuje ale on jest, nawet moj mowi ze widac i rosnie, a ruchow brak. Czekam cierpliwie

    Fermina, Hoope lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Mycha666 Autorytet
    Postów: 533 712

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie wypowiadam na temat seksu, bo u mnie libido zerowe.

    Brzuszki bardzo ładne, ważne żeby dzieciaczkom dobrze w nich było. Ja dziś o swój trochę zadbałam i kupiłam płaszczyk zimowy w lumpeksie. Na razie jak worek, ale pewnie niedługo będzie w sam raz. Nie chciałam nowego, bo jestem optymistką i wierzę, że zmaleję po ciąży i już się nie przyda.

    Przeraża mnie perspektywa badania krzywej. Ja mam problem, żeby wyjść na czczo z domu na badanie krwi, a co dopiero takie coś. Już się pytałam w moim punkcie pobrań, czy mogę kupić glukoze cytrynową. Na szczęście sie na nią zgadzają. Nie pozwalają tylko na popijanie sokiem z cytryny.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tylko czekam az na korepetycjach beda pytac czy to ciaza :) jeszcze udawało mi sie kamuflowac :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany dziewczyny, nie wierzę, że ten dzień przeżyłam, co za armagedon.... na szczęście wiele rzeczy udało mi się ogarnąć, dzieci po antybiotyku wreszcie wykazują jakąkolwiek poprawę.... Serio, słaby czas u mnie, ale co tam, tyłek trzeba spiąć i do przodu.
    Nadrobiłam co u Was, cieszę się udanych wizyt, rosnących brzuszków i nowych mam :)

    Mi się trochę wierzyć nie chce, po czułam jakieś pyknięcie w brzuchu, niebywałe, może wreszcie moja córka łaskawie dała o sobie znać.....Okaże się zapewne za parę dni, oby to wreszcie była ona <3

    Lecę zrobić dzieciom naleśniki, może choć to zjedzą, bo apetyt przez chorobę mają fatalny.... dobrze, ze chętnie piją wodę, chociaż tyle..

    trzymajcie się i nie chorujcie jak my ;-) jak znajdę chwilę cykne fotę mojego brzucha


    aaaaaaaaa Mycha666 dziękuję za pocieszenie, nie jestem sama z brakiem ruchów w tak wysokim tygodniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 15:45

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Jagna <3 15.04.2018
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, z czego dajesz korki? :)

    Mysia, duuuzo zdrowia i sily dla waszej rodzinki. Mnie wlasnie cos lapie ale chyba taki okres, bo bylam dzis zaplacic za mieszkanie i wszyscy marudzili, ze choroba ich zlapala. Ech, zaczyna sie :/

    MysiaMarysia lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głównie matma ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • patryka Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie i witam w 17 tygodniu :) wszystko u nas dobrze !!! I lekarz potwierdził że będzie dziewczynka :) Liliana:) mam badania polowkowe ustalone na 21 tydz. Myślicie że to nie za późno? Poza tym musze iść do laryngologa z moim katarem i bólami głowy.jesli to zatoki niestety bede musiala brać antybiotyk. A na te bóle głowy lekarz zalecil paracetamol. Bierzecie w ciąży? Ehh ale sie ciesze ze z małą wszystko gra ;)

    kamciaelcia, XKamaCX, Fermina, Fatalita, Hoope, Kropka88, Katka., MysiaMarysia, Mała Matylda, kattalinna, Loullie lubią tę wiadomość

  • Mycha666 Autorytet
    Postów: 533 712

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patryka wrote:
    A na te bóle głowy lekarz zalecil paracetamol. Bierzecie w ciąży? Ehh ale sie ciesze ze z małą wszystko gra ;)

    Mnie lekarz odradził nawet paracetamol. Na szczęście jak dotąd w ciąży głowa bolała mnie 2 razy. Jakoś pokonałam ból raz spaniem, a raz kawą, bo to była wina pogody. Właśnie bólu głowy najbardziej się bałam jeśli chodzi o ciążę, bo wcześniej nigdy bez tabletki sam nie przechodził.
    Ale myślę, że jedna tabletka na tym etapie nie zaszkodzi, jak będzie bardzo kiepsko.

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia ta nadwagą to faktycznie chyba w cyckach ;) brzusio śliczny. Ja pokusiałam się na Wasze wczorajsze podboje i dziś też na Lidla napadłam ;)

    kamciaelcia, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, tak myslalam haha, nie wiem dlaczego. Matma moja zmora z lat szkolnych :D

    Patryka, gratuluje udanej wizyty, ja mam polowkowe bodajze 21+3 dni i to jest ok, wiec ty nie masz za pozno.
    Moj ginekolog pozwolil brac paracetamol, jest on bezpieczny w ciazy.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • nataliab87 Koleżanka
    Postów: 34 34

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja byłam wczoraj u ginekologa (innego niż do tej pory) i dzidzia ładnie rośnie, wszystko ok, ale powiedziała że łożysko częściowo zachodzi na ujście szyjki czy coś takiego i zakaz seksu, wcześniej nic takiego nie słyszałam i mam nie nosić, ciekawe jak to zrobić z dwulatkiem w domu:-/ jeśli chodzi o ruchy to nic nie czuje, ale chyba to nic strasznego bo to 16t4d. Prenatalne polowkowe mam 16.01 i już nie mogę się doczekać czy płeć (synek) się potwierdzi. Imię wstępnie Oskar :-)

    Fermina, Hoope, Katka., kamciaelcia, Mała Matylda, Kropka88, XKamaCX, kattalinna lubią tę wiadomość

    02.09.2015 Marusia
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3025 5816

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę jutro zbierać w Lidlu resztki. ;)

    Borys kojarzy mi się z najcudowniejszym i najlepiej wytresowanym psiakiem, jakiego poznałam, miałam przyjemność z nim mieszkać parę miesięcy i serio, nie do wiary co on potrafił i jaki był mądry. Ogólnie imię mi się podoba, no ale zawsze zostanie u mnie w świadomości jako Borypsinka. :)
    W ogóle w miejscowości, w której się urodziłam była jakaś mania nazywania psów imionami ludzi i np. Roksana, Kora, Rysio, Diana, Maks mają w mojej świadomości cztery łapy i nie przeskoczę cholernej wyobraźni.

    Chociaż czuję się fatalnie to dzień ma szansę na dobre zakończenie bo dowiedziałam się, że moja siostra urodziła zdrową córeczkę, standardowo w 15 minut (nie wiem doprawdy jak ona to robi), a tym samym rozpoczęła przychodzenie na świat rodzinnych dzieci poczętych w 2017 roku. :) Poza mną są jeszcze trzy ciężarne. Terminy na: luty, marzec, kwiecień no i ja w maju. Oficjalnie: zaczęło się. :)

    Kamska, kattalinna lubią tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 -👶

    age.png
‹‹ 393 394 395 396 397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ