X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2024
Odpowiedz

Majowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Rosa91 Koleżanka
    Postów: 39 132

    Wysłany: 19 kwietnia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wracam z nieopanowanej wizyty u ginekologa. Miałam skurcze od 3 dni , do tego mega ból krocza który nie przechodzi, ale okazało się że moja szyjka ma 6 cm długość i to tylko przepowiadające. Na ktg zapisały się tylko dwa , młoda miała cały zapis czkawkę i położna zostawiał mega głośno żeby słyszeć w innym pokoju więc czkawka młodej była słyszalna chyba poza gabinetem ;)

    KiNiAW, Gośka29, mama_Klary, Kadża, Izulek21 lubią tę wiadomość

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1499 1343

    Wysłany: 19 kwietnia, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy też zaobserwowaliście duuuzą ilosc wydzieliny u mnie jest jej naprawdę sporo do tego siku co 5min obserwuje żeby czasem nie przegapić czopa np ale narazie cisza. Dziś trochę lepiej od rana jeszcze skurczy nie było więc się cieszę

  • legusta Autorytet
    Postów: 831 795

    Wysłany: 19 kwietnia, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia u mnie nie ma czegoś takiego.
    Ja za to od kilku dni mam jakby skurcze w pachwinie. To rozciąganie przed porodem ? Nie kojarze nic takiego z pierwszej ciąży. No czasami "jak mnie złapie" to aż kroku nie mogę zrobić, jakby młody mnie szczypał ręką od środka 😅

    Ja dzisiaj wizyta, więc jestem mega ciekawa jak szyjka i jak waga młodego. To już chyba ostatnia wizyta 🥹

    KiNiAW, Sara10 lubią tę wiadomość

    Synek ❤️ 05.2024
    Synek ❤️ 06.2022
  • Bożena Autorytet
    Postów: 1300 839

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    legusta wrote:
    Kinia u mnie nie ma czegoś takiego.
    Ja za to od kilku dni mam jakby skurcze w pachwinie. To rozciąganie przed porodem ? Nie kojarze nic takiego z pierwszej ciąży. No czasami "jak mnie złapie" to aż kroku nie mogę zrobić, jakby młody mnie szczypał ręką od środka 😅

    Ja dzisiaj wizyta, więc jestem mega ciekawa jak szyjka i jak waga młodego. To już chyba ostatnia wizyta 🥹
    Ooo też mam ten ból dziwny ! Jednego dnia złapało mnie po lewej stronie drugiego po prawej. Ciężko dobrac pozycję w jakiej to nie boli. Straszne to jest

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1300 839

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiNiAW wrote:
    Dziewczyny czy wy też zaobserwowaliście duuuzą ilosc wydzieliny u mnie jest jej naprawdę sporo do tego siku co 5min obserwuje żeby czasem nie przegapić czopa np ale narazie cisza. Dziś trochę lepiej od rana jeszcze skurczy nie było więc się cieszę
    Siku też co chwilę robie ale mało właśnie, wyszły mi bakterie w moczu ale nie wiem czy to od tego? Jak sikam to mnie nic nie boli. Ale wydzieliny mam niestety sporo od jakiegoś tygodnia.... Wkładki kilka razy dziennie zmieniam bo mokre. Mam nadzieję, że to nie wody 😒

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1499 1343

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    legusta wrote:
    Kinia u mnie nie ma czegoś takiego.
    Ja za to od kilku dni mam jakby skurcze w pachwinie. To rozciąganie przed porodem ? Nie kojarze nic takiego z pierwszej ciąży. No czasami "jak mnie złapie" to aż kroku nie mogę zrobić, jakby młody mnie szczypał ręką od środka 😅

    Ja dzisiaj wizyta, więc jestem mega ciekawa jak szyjka i jak waga młodego. To już chyba ostatnia wizyta 🥹


    Ja przed wczoraj i wczoraj miałam takie skurcze że masakra jeszcze w tym czasie się wypychał brzuch falował i twardniał i dół brzucha bolał jak na okres I puszczało po chwili i za chwilę to samo miałam tak chyba z 15x w ciągu dnia. Może być że też masz przepowiadające ty przynajmniej wizyta to dopytasz a mnie złapało po wizycie 🤭 ja mam 29 wizytę i pewnie też ostatnia chyba że posiedzi dłużej

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1499 1343

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena wrote:
    Siku też co chwilę robie ale mało właśnie, wyszły mi bakterie w moczu ale nie wiem czy to od tego? Jak sikam to mnie nic nie boli. Ale wydzieliny mam niestety sporo od jakiegoś tygodnia.... Wkładki kilka razy dziennie zmieniam bo mokre. Mam nadzieję, że to nie wody 😒


    Nie wkładaj wkładki i zobaczysz jeśli jest wydzielina to zobaczysz na majtach kolor bo wody powinny być bezbarwne a śluz raczej biały

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1300 839

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PorannaPanna wrote:
    Hej hej, jestem dziewczyny. Dziś dzień wrażeń. Udało nam się bujnąć laktację, mały zjadał z cyca ale musiał iść pod lampy bo nam żółtaczka wyszła :( no dobra to mówię jedziemy z laktatorem zobaczymy czy uda mi się jakiś zapasik dla niego zrobić chociaż na jedno karmienie. No i udało się dwa razy po 30ml ściągnąć krótkimi sesjami z czego jestem cholernie dumna. No ale przyszedł wieczor, zapas się skończył i trzeba nakarmić. Tak mi poranił maluszek sutka że krwią zaszedł i musimy temu jednemu dać spokój. Z drugiego z bólem moim ale zjadł. W nocy będę laktatorem próbowała te zdrowa pierś bujnąć a te popękana zobaczymy z położna później.. leżałam nad nim i ryczałam jak bóbr bo już się dobrze zapowiadało i wgl pogodziłam się że musimy zostać pod tymi lampami (wiem że to dla jego dobra ale nie umiem tu siedzieć bez niego tyle czasu) a ty teraz ten cycek…
    Kochana .islam to samo dokładnie w szpitalu.... Nie stresuj się, nie martw. Działaj laktatorem, a na pewno wszystko się udał. Widzisz już masz 30ml to na prawdę dużo ! Ja takich ilości nie miałam zaraz po porodzie może z 10 ml z obu piersi. Bardzo malutko. Mi położna wtedy pomagała masować pierś i ręcznie ściągać żeby bardziej nie ranić. Może popros żeby i Tobie pomogły?? Jesteś super dzielna mama i wszystko się uda:) ❤️❤️ ps ja na laktatorze karmiłam 9 miesięcy! Ściągałam i dawałam moje mleko. Uważam że robiłam co mogłam i wszystko było dobrze:) teraz mam laktator na dwie piersi. 🙈 Bo zamierzam tak samo karmić drugiego szkraba. Także kochana laktator w ruch co dwie godzinki :) zapaśnik będzie i laktacja super idzie ❤️

  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1446 1567

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więcej niż zwykle wydzieliny to raczej nie. Ale za to zaczął mnie boleć kręgosłup w dole jak na miesiączkę, dziś też podbrzusze się odezwało. Chce jeszcze tylko tydzień wytrzymać i w przyszły weekend mogę rodzić 🤪
    Dziś wizyta u fizjoterapeutki i masaż krocza.

    A wczoraj umówiłam się na pierwsze ktg na sobotę 27.04. na godzinę 15. Ciekawe czy dotrę na nie 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 12:09

    KiNiAW, legusta, Izulek21 lubią tę wiadomość

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • Milena96 Autorytet
    Postów: 334 356

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam bakterie w moczu. Co wizytę mam kontrolowany mocz. Raz jest ich więcej raz mniej ale na szczęście cały czas w normie więc mam się tym nie przejmować. Ja miałam całą ciążę taką wydzielinę lekko żółtą. Profesor mówił że jest to normalna ciążowa wydzielina ale na tej ostatniej wizycie powiedział że jest jej za dużo i przepisał mi Gynazol. Wieczorem sobie zaaplikowałam i rano już miałam śluz całkowicie przezroczysty. Czyli prawdopodobnie cała ciąże miałam jakąś infekcję jednak ale żadnych objawów nie miałam typu pieczenie czy coś. I teraz w końcu wkładki są suche a tak to też zmieniałam często.

    Starania od 2022.
    Kwiecień 2023 - pierwsza wizyta w klinice. Wykryte PCOS, badania hormonalne.
    Maj 23 - HyFoSy - jajowody drożne
    Nasienie w normie.
    I cykl Aromek: owulacja podwójna z obu jajników.
    II cykl Aromek: owulacja podwójna z obu jajników.
    III cykl Aromek: owulacja była.
    IV cykl Aromek: owulacja z lewego jajnika.
    V cykl Aromek: owulacja z lewego jajnika.
    Zły wynik cytologii: ASC, LSIL. Podejrzenie CIN 1. Badanie HPV DNA i białek - wykryte HPV typ 56, CinTec niestety dodatni.
    10.10.23r. - ⏸️
    11.10.23r. - beta 1527
    16.10.23r. - beta 8418
    17.10.23r. Kolposkopia i wycinki.
    30.10. 23r. CRL 1,55cm, ❤️ 155/min, wynik kolposkopii nienajgorszy, biopsja dobra.
    20.11.23r. CRL 4,44cm, ❤️ 164/min.
    8.12.23r. CRL 7cm, ❤️ 158/min.
    18.12.23r. Synek ❤️
    15.01. 24r. 311 gram bobasa
    19.02.24r. 700 gram chłopca ❤️
    19.03.24r. 1300gram ❤️
    15.04.24r. 2 kg ❤️
    6.05.24r. 2,5kg ❤️
  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1499 1343

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka29 wrote:
    Więcej niż zwykle wydzieliny to raczej nie. Ale za to zaczął mnie boleć kręgosłup w dole jak na miesiączkę, dziś też podbrzusze się odezwało. Chce jeszcze tylko tydzień wytrzymać i w przyszły weekend mogę rodzić 🤪
    Dziś wizyta u fizjoterapeutki i masaż krocza.

    A wczoraj umówiłam się na pierwsze ktg na sobotę 27.04. na godzinę 15. Ciekawe czy dotrę na nie 🤭


    Ja przy tych skurczach mam prócz bóli miesiączkowych bol kręgosłupa tzn krzyża z tyłu masakra. A co do ktg to płacisz czy gin dal ci skierowanie?

  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1446 1567

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiNiAW wrote:
    Ja przy tych skurczach mam prócz bóli miesiączkowych bol kręgosłupa tzn krzyża z tyłu masakra. A co do ktg to płacisz czy gin dal ci skierowanie?

    Całą ciążę prowadzę prywatnie więc za ktg będę też płaciła.
    W ogóle powtarza mi się sytuacja z ciąży z synem. Nagle i mój lekarz i położna, do której chodziłam idą na urlop. No normalnie historia zatoczyła koło 😑

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • Ilciak33 Koleżanka
    Postów: 53 88

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiNiAW wrote:
    Dziewczyny czy wy też zaobserwowaliście duuuzą ilosc wydzieliny u mnie jest jej naprawdę sporo do tego siku co 5min obserwuje żeby czasem nie przegapić czopa np ale narazie cisza. Dziś trochę lepiej od rana jeszcze skurczy nie było więc się cieszę

    Ja 2 dni mam więcej wydzieliny. Dzisiaj jak wstałam rano miałam taki lekki chlust i na wkładce wydaje mi się że był kawałek czopa, bo nie wyglądało to jak zwykła wydzielina. Teraz przy każdej wizycie obserwuje jak totam wyglada😰 ja już mam wrażenie jestem na skraju sprawności fizycznej, co mnie trochę dołuje - nie lubię tego stanu. Ledwo chodzę bo kroczę boli… jak chodzę to też czuję że brzuch twardnieje, ale nie boli. Dzisiaj w nocy po powrocie do łóżka z wycieczki na siku czułam taki ból na dole brzucha jak na okres promieniujący na uda, ale zaraz przeszło i poszłam spać dalej i od tego czasu jest okej. Właśnie wróciłam z KTG i na zapisie żadne skurcze się nie zarejestrowały, tętno u młodej okej, ruchy w porządku, więc to najważniejsze.

    KiNiAW, legusta, Izulek21 lubią tę wiadomość

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1499 1343

    Wysłany: 19 kwietnia, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka29 wrote:
    Całą ciążę prowadzę prywatnie więc za ktg będę też płaciła.
    W ogóle powtarza mi się sytuacja z ciąży z synem. Nagle i mój lekarz i położna, do której chodziłam idą na urlop. No normalnie historia zatoczyła koło 😑



    Ja też chodzę prywatnie ale na ktg mój gin da mi skierowanie na szpital w którym pracuje i jest ordynatorem

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1499 1343

    Wysłany: 19 kwietnia, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilciak33 wrote:
    Ja 2 dni mam więcej wydzieliny. Dzisiaj jak wstałam rano miałam taki lekki chlust i na wkładce wydaje mi się że był kawałek czopa, bo nie wyglądało to jak zwykła wydzielina. Teraz przy każdej wizycie obserwuje jak totam wyglada😰 ja już mam wrażenie jestem na skraju sprawności fizycznej, co mnie trochę dołuje - nie lubię tego stanu. Ledwo chodzę bo kroczę boli… jak chodzę to też czuję że brzuch twardnieje, ale nie boli. Dzisiaj w nocy po powrocie do łóżka z wycieczki na siku czułam taki ból na dole brzucha jak na okres promieniujący na uda, ale zaraz przeszło i poszłam spać dalej i od tego czasu jest okej. Właśnie wróciłam z KTG i na zapisie żadne skurcze się nie zarejestrowały, tętno u młodej okej, ruchy w porządku, więc to najważniejsze.



    Mi jak odszedł czop 7 lat temu to nie dało się tego przeoczyć był duży i jak galareta podbarwiony krwią to było rano a o 17 urodziłam 😅

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1300 839

    Wysłany: 19 kwietnia, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiNiAW wrote:
    Mi jak odszedł czop 7 lat temu to nie dało się tego przeoczyć był duży i jak galareta podbarwiony krwią to było rano a o 17 urodziłam 😅
    Jezu. 🙈 Ja się właśnie tak zastanawiam, tak czytam o tych czopach bo nic takiego mi nie odeszło z synem nawet..... Jedynie co to wtedy kiedy założyły mi cewnik do operacji odeszło mi trochę wód 🙈 nie zapomnę miny męża i pytania jak Ty się posikalas skoro masz cewnik. 🙈 No ale czopu nie było na 100%.... Teraz wydaje mi się że to raczej śluz jest okaże się w środę. Te parę dni się dotocze, tak myślę. Miałam mega Dużo stresu w tym tygodniu, brzuch też twardniał i bolał:( ale to tak parę razy w ciągu dnia. Więc myślę że nic się nie powinno zadziać

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1300 839

    Wysłany: 19 kwietnia, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ktg to nie wiem właśnie czy czasem nie będę miała w ramach wizyty. Ale to zobaczę w środę czy zapłacę za nie czy nie. 5 lat temu miałam to w ramach wizyty ale w ciągu 5 lat ceny też się zmieniły 🙈

  • legusta Autorytet
    Postów: 831 795

    Wysłany: 19 kwietnia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena wrote:
    Ooo też mam ten ból dziwny ! Jednego dnia złapało mnie po lewej stronie drugiego po prawej. Ciężko dobrac pozycję w jakiej to nie boli. Straszne to jest
    To mnie łapie zawsze tylko z lewej strony, ale myślę że to jakieś rozciąganie :)

    Ja przy pierwszej ciąży nie miałam ani skurczy przepowiadających ani odejścia czopu ani odejścia wód 😅🤣 także ten poród może być zaskoczeniem :) mam tylko nadzieję, że w razie co to zdążę do szpitala :)

    KiNiAW lubi tę wiadomość

    Synek ❤️ 05.2024
    Synek ❤️ 06.2022
  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1499 1343

    Wysłany: 19 kwietnia, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena wrote:
    Jezu. 🙈 Ja się właśnie tak zastanawiam, tak czytam o tych czopach bo nic takiego mi nie odeszło z synem nawet..... Jedynie co to wtedy kiedy założyły mi cewnik do operacji odeszło mi trochę wód 🙈 nie zapomnę miny męża i pytania jak Ty się posikalas skoro masz cewnik. 🙈 No ale czopu nie było na 100%.... Teraz wydaje mi się że to raczej śluz jest okaże się w środę. Te parę dni się dotocze, tak myślę. Miałam mega Dużo stresu w tym tygodniu, brzuch też twardniał i bolał:( ale to tak parę razy w ciągu dnia. Więc myślę że nic się nie powinno zadziać


    Ale z córka nie odszedł mi czop ani wody więc uwierz mi napewno byś zauważyła że to czop

  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1446 1567

    Wysłany: 19 kwietnia, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi z synem odeszły wody i mam nadzieję, że teraz też się tak zacznie bo po samych skurczach nie wiem czy będę wiedziała kiedy jechać do szpitala 🙈

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ