Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2016 :D
Odpowiedz

Majóweczki 2016 :D

Oceń ten wątek:
  • aaaguchaaa Autorytet
    Postów: 495 255

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro sądny dzien. Ważenie.. Zobaczymy ile przybrala w ciagu niecalego tyg. Jesli poszlo w gore to będziemy szczepić. A no i jutro wycieczka po sklepach z kiecucgami na chrzciny ;)

    ex2b8rib3sp7l0jl.png
  • Poli9106 Autorytet
    Postów: 961 292

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj na szczepienie,Nina od dwóch nocy bardzo niespokojnie spi.A to przeklada się na boczek a to na plecy a to na prawo a to.na.lewo.nie.wiem czemu

  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poli9106 wrote:
    My dzisiaj na szczepienie,Nina od dwóch nocy bardzo niespokojnie spi.A to przeklada się na boczek a to na plecy a to na prawo a to.na.lewo.nie.wiem czemu

    Moja to samo od tygodnia się kręci + wierzganie nóżkami, a oczy zamknięte.

    Aga zaraz zrobię zdjęcia kiecek i wrzucę

    km5sdf9h3loowecn.png
  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dfe0c314b5b5.jpg

    km5sdf9h3loowecn.png
  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0f8a874f9834.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7f53f435f15.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/65c05f39a217.jpg

    km5sdf9h3loowecn.png
  • Poli9106 Autorytet
    Postów: 961 292

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwa81 wrote:
    Moja to samo od tygodnia się kręci + wierzganie nóżkami, a oczy zamknięte.

    Aga zaraz zrobię zdjęcia kiecek i wrzucę
    Jak tylko zczaila ,ze moze sie przekrecac tak teraz te wierzganie,tak dokładnie oczy ma zamknięte chyba ,że się przebudzi bo.jej nie pasuje pozycja

  • JustyśM Autorytet
    Postów: 851 787

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/73c8bb112105.jpg
    Na dobry początek dnia.

    Iwa81, Patrycja24, KokoszaNell, Iwa2016, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5sej288cimr979.png[/link]
  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poli9106 wrote:
    Jak tylko zczaila ,ze moze sie przekrecac tak teraz te wierzganie,tak dokładnie oczy ma zamknięte chyba ,że się przebudzi bo.jej nie pasuje pozycja

    to widocznie taki etap ;)

    km5sdf9h3loowecn.png
  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś , cud miód malina ;)

    Chrzest załatwiony, jeszcze męża jutro wyprawiam do Sanatorium i też coś pokombinuję ze zdjęciami, i jakaś mini sesja ;)

    km5sdf9h3loowecn.png
  • JustyśM Autorytet
    Postów: 851 787

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majóweczki 2017 już się pojawiły.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5sej288cimr979.png[/link]
  • JustyśM Autorytet
    Postów: 851 787

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek szczepieniem już się stresuje dobrze,że mąż tym razem idzie ze mną bo płacz małej rozprawa mi serducho na 1000 kawałków.
    Czy Wam lekarze mówili żeby po szczepieniu nie wychodzić z domu przez 2 dni?

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5sej288cimr979.png[/link]
  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy Wasze dzieciaki mają poduszeczkę pod głową jak śpią?

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśM wrote:
    W czwartek szczepieniem już się stresuje dobrze,że mąż tym razem idzie ze mną bo płacz małej rozprawa mi serducho na 1000 kawałków.
    Czy Wam lekarze mówili żeby po szczepieniu nie wychodzić z domu przez 2 dni?
    nie, ja tylko w dzień szczepienia nie kąpię Małej na wszelki wypadek,
    i zawsze wodą z sodą robię okład zaraz po szczepieniu zapobiegawczo przed odczynem.
    Tylko po szczepieniu na Rota , lekarka mówiła żeby nie całować Małej ani rączek, bo mogę biegunkę złapać.

    km5sdf9h3loowecn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas każą jeden dzień odczekać ze spacerami. A przed szczepieniem można użyć plastrów lub maści Emla - działa miejscowo przeciwbólowo. Może komuś to info się przyda, jeśli dziecię bardzo płacze przy i po szczepieniu.

    Nie daję dziecku poduszeczki ani w łóżku ani w wózku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie patrzę w kalendarz i równo rok temu zaczęły się podejrzenia, że jestem w ciąży :-) ale to zleciało :-)

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • Adazaq Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Wize duzo majoweczek jest zarowno jak i mam jak i przyszlych mam. Mysle, ze to odpowiednie miejsce aby sie zapytac przyszlych mam ktore dowiedzialy sie na przelomie ostatnich dni jakie Panie mialy objawy. Poniewaz mi sie okres spozniaj i w 5 dniu zamiast okresu mialam tylko brazowe plamienie trwajace ok. 3 dni zadnnych boli nic. pierwszy test (zzrobiony ok 3 dnia) nic 2 test (zrobioy w 6 dniu) bardzo ale to bardzo blada 2 kreseczka gdzie w sumie moj partner jej nie widzi chociz moja przyjaciolka tak. a od wczoraj mam starszne bole jajnikow. Moze ktoras z mam lub przyszluch mam ma jakies porady bo do lekarza nie mam mozliwosci pojscia w chwili obecnej a testy u mnie drogie jak chole**:( nie wiem co myslec i czy robic sb nadzieje;/

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmarzenak wrote:
    czy Wasze dzieciaki mają poduszeczkę pod głową jak śpią?
    Wladek śpi na klinie bo ulewal.

    W dzień szczepienia nie wychodzę. Kapie normalnie.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmarzenak wrote:
    czy Wasze dzieciaki mają poduszeczkę pod głową jak śpią?

    moja ma, ale taką bardzo płaską.

    km5sdf9h3loowecn.png
  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adazaq wrote:
    Hej :) Wize duzo majoweczek jest zarowno jak i mam jak i przyszlych mam. Mysle, ze to odpowiednie miejsce aby sie zapytac przyszlych mam ktore dowiedzialy sie na przelomie ostatnich dni jakie Panie mialy objawy. Poniewaz mi sie okres spozniaj i w 5 dniu zamiast okresu mialam tylko brazowe plamienie trwajace ok. 3 dni zadnnych boli nic. pierwszy test (zzrobiony ok 3 dnia) nic 2 test (zrobioy w 6 dniu) bardzo ale to bardzo blada 2 kreseczka gdzie w sumie moj partner jej nie widzi chociz moja przyjaciolka tak. a od wczoraj mam starszne bole jajnikow. Moze ktoras z mam lub przyszluch mam ma jakies porady bo do lekarza nie mam mozliwosci pojscia w chwili obecnej a testy u mnie drogie jak chole**:( nie wiem co myslec i czy robic sb nadzieje;/

    Ciężko powiedzieć, najlepiej poczekać jeszcze trochę czy na pewno okres nie przyjdzie.
    U mnie akurat spóźniał mi się okres po ok 3 tyg zrobiłam 3 testy pod rząd przez kolejne 3 dni i za każdym razem były 2 kreski, więc nie było wątpliwości,.

    km5sdf9h3loowecn.png
  • KokoszaNell Autorytet
    Postów: 252 161

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rok temu pakowałam się na wspaniałe wakacje, eh ;)

    dziś szczepienie, dzielny pacjent nawet nie zapłakał. Waga 6650 (czuję jak noszę ;)), wzrost 66 cm. Lekarz ani razu nie mówił o braku kąpieli czy spacerach... poprzednie szczepienie przebiegło bezobjawowo i mam nadzieję że teraz też tak będzie.

    43kt82c31nhz2sid.png
‹‹ 1884 1885 1886 1887 1888 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ