Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2016 :D
Odpowiedz

Majóweczki 2016 :D

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 11 września 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellooo, witam wszystkie nowe mamusie i serdecznie gratuluje niech maluszki rosną zdrowo :)

    Pati ale przepiękny brzuszek ci rośnie super, też czekam na takie śliczne cudo ehehhe,a to moja 3 ciąża więc myślę, że brzuszek pojawi się dość szybko :)

    Miłego dnia dziewczyny :)

    Willims teścik już śliczny :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 11 września 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobima wrote:
    Witajcie ponownie :)))
    Chyba jednak na majóweczkę się nie załapię ale chciałabym Was poprosić o radę.
    JAkiech testów używałyście do testowania ??
    Możecie jakieś polecić ??
    Bo ja póki co korzystam tylko i wyłącznie z Pepino - może lepiej zmienić teściora ??


    Tombia, dziewczyny polecają facelle z rossmanna jako czuły. Ja używałam testów za 1,50 zł z allegro i wykryły ciąże 8dpo. Wiec jak dla mnie rekordowo czułe, ale też betę miałam od razu wysoko... Zależy ile hormonu się "naprodukowało" tak test pokaże... :)

    nick nieaktualny, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobima ja polecam facelle błękitny z rossmana, jeszcze testowałam Bobo test żółty.

    ja już godzinę na nogach bo zglodnialam :D znowu mnie wysypało na brodzie :/ a już ostatnio miałam spokój..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 września 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Facelle pokazał kreskę przy becie 15

    nick nieaktualny, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny
    A te fecelle to te paskowe za 5zł ?? czy jakieś inne ??

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 11 września 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie dziewczynki. Przyjmiecie mnie do swojego grona? Termin na 23 maja. Narazie nie ustawiam suwaczkow zeby nie zapeszyc. Jestem po poronieniu i cazy biochemicznej. Wszystkim zycze spokoju i zdrowka.

    nick nieaktualny, klaudia1534, Marietta, kasius lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 11 września 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowalam vitam w aptece po 6,99 o czulosco 25 cos tam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 11 września 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja używałam tego testu pepino i mi ładnie pokazał robiłam tego samego dnia wcześniej bono test o czułości 25 o tam bym tylko cień cienia :) u mnie one wykazały 14 do ale stawiam na późne zadniezdzenie :)

    Ja tam bym ciągle tylko spala i spala a dzisiaj jeszcze pogoda u mnie deszczowa :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Dariaaa88 Autorytet
    Postów: 738 760

    Wysłany: 11 września 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 00:04

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cd9bskjojgq3qzff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po testach,bez bety...wole poczekać na wizyte u lekarza,5 testów każdy innej firmy i wszystkie pokazały 2 krechy :)

    monilia84, JusWik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 11 września 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik witamy :) rośnijcie zdrowo :)

    JusWik lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,czy was też pobolewa w dole brzucha??

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 11 września 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki mam do was pytanie. Mam w domu luteine i nie wiem czy zaczac brac czy nie i jakie dawki, ta lutka jest dopochwowa. Malo tego zanim dowiedzialam sie o ciąży musialam wziac gineintima bo jakas infekcja sie przyplatala ale wxielam tylko 2 tabletki bo boje sie wiecej. Moze znacie cos bezpiecznego bo zanim do lekarza sie dostane to chwilka minie a nie chce zeby cos sie stalo.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 11 września 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    dziewczyny,czy was też pobolewa w dole brzucha??
    Mnie czsami pobolewa. Tez nie wiem czy to dobrze czy nie.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oferta USG 3D/4D z pełną diagnostyka stanu płodu.

    Witam serdecznie :)


    Jeśli mogę chciałbym zająć Wam chwilkę :)

    Powstała bardzo szlachetna akcja pomocy Maciuś walczy o życie, która utworzyła wydarzenie jakim jest Bazarek dla Maciusia.

    Na licytacji pojawiła się oferta USG 3D/4D z pełną diagnostyka stanu płodu :)
    Można licytować wizytę która odbędzie się w "Vill-Med" W Giżycku u Dr Jarosława Leśniczaka.
    Pomagamy w ten sposób Maciusiowi, a przy okazji to wielka korzyść dla Naszej maleńkiej pociechy :)


    Szczegóły oferty i link do licytacji:
    https://www.facebook.com/974773962544992/photos/gm.928954200514136/981813911840997/?type=1&theater

    A oto strona bazarek Maciusia gdzie mieszczą się wszystkie licytacje:
    https://www.facebook.com/events/924899807586242/

    Pozdrawiam :)

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 11 września 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam zakatarzeni u Nas wszyscy ehh mamy jechać na weekend do K popołudniu ale zobaczymy najpierw co lekarz powie bo synek kaszle do tego...

    JusWik fajnie ,że dzisiaj się odezwałaś ;)

    Monilia moje też 3 dziecko będzie ,ale ciąża 4.

    Ja te z allegro miałam hurtowo że tak powiem i bobotest te opakowania duo pare sztuk kupiłam

    Bree a co tam u Ciebie słychać.? :)

    monilia84, JusWik lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik,ja też się zastanawiam czy to dobrze :/

    JusWik lubi tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 11 września 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w tym czasie w którym wy jesteście, też pobolewało podbrzusze, bo podobno macica się naciąga, także będzie wszystko dobrze dziewczyny :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 11 września 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj od rana kurde i ciągną mnie strasznie te więzadła aż momentami zakłuje ale bez tragedii

    Co do infekcji ja brałam vitagyn c przez całą ciążę i w okresie kp można :) do tego lacibios femina i mam spokój plus zewnętrznie clotrimazolem :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Dariaaa88 Autorytet
    Postów: 738 760

    Wysłany: 11 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 00:04

    cd9bskjojgq3qzff.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ