Majóweczki 2016 :D
-
WIADOMOŚĆ
-
Dariaaa88 wrote:wózki mi się podobają w kolorach tak jak wyżej (mega śliczny) ale też szarość, biel. i właśnie nie widzę swojego faceta idącego na spacer z wózkiem np pomarańczowym albo fioletowym. tak samo ja nie lubię żadnych kwiatuszków, brokatowych ozdóbek. im mniej kolorowych dodatków tym lepiej. ale każdy ma swój gust.
My mieliśmy cały szary
O ten:
http://www.sklepikdzieciecy.pl/images/Tako/ACOUSTIC/tako_acoustic.PNGluna91 lubi tę wiadomość
http://szogunowmatka.blogspot.com/ -
Dziewczyny a tak odnośnie akcji forumowych - wchodzę często na ovu i wyobraźcie sobie, że tam na listopadowym testowaniu była dziewczyna, która wrzuciła zdjęcie swoich majcioch brudnych w upławach z pytanie czy to krwawienie czy nie
Też tam niezłe akcje odchodziły
Palinas89, Marietta, Alicce lubią tę wiadomość
3 maleństwo w drodze... ☺️
Kwiecień 2018 - synek
Maj 2016 - synek
2015 - aniołek -
Dariaaa88 wrote:białe zginie na tle ściany
myślałam o biało-czarnym widziałam nawet ładne ale bez szuflady więc odpada
A taka mocca? Jest bardzo ciemna
http://www.lozeczkadladzieci.com/lozeczka-dla-dzieci-kolorowe/1444-lozeczko-dzieciece-laura-mocca-z-szuflada-czekolada-transparentna-biala-drewex.htmlhttp://szogunowmatka.blogspot.com/ -
Dariaaa88 wrote:wózki mi się podobają w kolorach tak jak wyżej (mega śliczny) ale też szarość, biel. i właśnie nie widzę swojego faceta idącego na spacer z wózkiem np pomarańczowym albo fioletowym. tak samo ja nie lubię żadnych kwiatuszków, brokatowych ozdóbek. im mniej kolorowych dodatków tym lepiej. ale każdy ma swój gust.
Na jakiej stronce sie fotki wrzuca bo mam zaćmienie -
FeliceGatto wrote:Luna, FUUUUUUU!!!!!!
przesada, nieźle ją tam dziewczyny zjechały. weszłam w ten link - akurat jadłam śniadanie - to taka pułapka, nawet nie było opisane co tam będzie
Palinas89 lubi tę wiadomość
3 maleństwo w drodze... ☺️
Kwiecień 2018 - synek
Maj 2016 - synek
2015 - aniołek -
Clio_99 wrote:Kkasya co to za wózek? Boskiii
Malujcie śmiało. Ja właśnie przemalowywuje fronty mebli. Dwie komory i szafa z wenge na biały. Połowa już za mną i wygląda extra. Farbą nie smierdzi, jest bezpieczna. Ma atest, że nadaje się nawet na zabawki dla dzieci. Zwykla z dekorala do drewna i metalu.
Ja się właśnie bałam, żeby nie zaszkodziła taka farba, bo jak dzieciak starszy to i pewnie obślini nie raz szczebelki, ale jak mają atesty i nadają się dla dzieci to chyba nic się nie stanie3 maleństwo w drodze... ☺️
Kwiecień 2018 - synek
Maj 2016 - synek
2015 - aniołek -
O kurwa (przez tego burasa Golijajka zaczęłam więcej bluzgać
), weszłam sobie na lipcowe
One tam sobie wszystkie jadą na "kochane", "moje drogie" i uwaga, numer jeden "witam miśki kolorowe", buahahahahaha
kkasya, konwalijka, Marietta, Palinas89, Madziaaaaa, Eliana lubią tę wiadomość
http://szogunowmatka.blogspot.com/ -
Ahahahaha, a dzisiaj jakaś laska im pięknie pojechała
"Zaraz wywinę orła ze śmiechu :p Wiecie ,że całe BBF i OF z Was wali? :p Najpierw z listy obecności - może wprowadźcie jeszcze ocenę z zachowania,zebranie z rodzicami i dzienniczek ucznia? A teraz z akcji z zabobonami / przesądami. Mamy XXI wiek! Jedna drugą nakręca i ta druga słucha wszystkiego jak świnia grzmotu, zero własnego zdania. Skarpetek nie kupi bo 'nie wolno'Muszę tu wpadać częściej!!!
Jesteście przekomiczne. Żal mi tylko dzieci ,które będą miały nie do końca zrównoważone matki."
Dariaaa88, kkasya, Palinas89, xpatiiix3, bimba, Eliana, bereda11, helutka lubią tę wiadomość
http://szogunowmatka.blogspot.com/