Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy Piękna lista ;-) :-* :-).

    Co do snów to mam tak dziwne sny mi się śnią, że szkoda mówić :-P raz śniło mi się ze była mgła, a ja drogi do domu nie mogłam znaleźć potem się okazało ze jestem tuz pod samym domem :-P , kiedyś tez śniło mi się że jesteśmy w gościach u mojego taty i na kolanach mój mąż trzyma nasze dziecko i strasznie byłam ciekawa czy to chłopczyk czy dziewczynka :-P .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 11:22

    KarmeLoVe, Chusy lubią tę wiadomość

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 2 października 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy wrote:
    Ago91 musisz mi napisac na kiedy masz termin porodu : )

    Karmelove te sny sa oglupiajace ;P Dzisiaj mi sie snilo ze mala mi zrobila balagan na podlodze ktora resztkami sil udalo mi sie wczoraj posprzatac. Tak, mam koszmary o tym ze ktos brudzi mi podloge a ja nie mam sily jej sprzatac ;D
    Wg ostatniego usg termin mam na 5 maja :)

    nick nieaktualny, KarmeLoVe lubią tę wiadomość

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 2 października 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Czyżby Dęblin w woj Lubelskim

    Witam serdecznie wszystkie nowe mamy :-) ;-) ;-) ;-).

    KameLoVe Masz piękna datę porodu, ja akurat nam urodziny 5 Maja ;-) :-) :-).

    Syska Dokładnie 7 lat temu 4 Maja urodziłam moja córeczkę Marysię ;-) :-*.

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ;).
    Tak, Dęblin Lubelskie:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ago91 wrote:
    Tak, Dęblin Lubelskie:)

    O jej jak super :-D :-D :-D :-D jaki ten świat mały ja jestem z miejscowości Ryki witam moja sąsiadkę :-D :-D :-D Jak to super poznać kogoś z bliskiej okolicy a do jakiego gin chodzisz ja 13.10 mam wizytę u Pana ginekologa Andrzeja Wróbla on przyjeżdża do Dęblina na Stężycką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 11:46

  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 2 października 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ago91 mamy tą samą datę porodu :D

    I w sumie będę mieszkać bardzo niedaleko od was, we wrześniu wracamy na stałe do Polski. Jestem z okolic Lublina, Lubelskie :D

    nick nieaktualny, ago91 lubią tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Ago91 mamy tą samą datę porodu :D

    I w sumie będę mieszkać bardzo niedaleko od was, we wrześniu wracamy na stałe do Polski. Jestem z okolic Lublina, Lubelskie :D
    Witam kolejną moja sąsiadkę mój Pan ginekolog w Lublinie w szpitalu przyjmuje i w Lublinie urodziłam Anię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 11:53

    KarmeLoVe lubi tę wiadomość

  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 652

    Wysłany: 2 października 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już mam! chwalę się! :D
    dla babuni :D
    25qsxth.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 11:58

    nick nieaktualny, KarmeLoVe, Syska2202, MaMaMi83, Chusy, ago91, skarb15, Milka1991, Alicja-33, milamila, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata :) wrote:
    ktoś wie jak wstawić tu fotkę?

    Wejdz na za podaj.net i tam jest takie cos na zielonym tle rubryka bierzesz na forum i wybierwsz zdjęcie z galerii z Twojego telefonu wybierwsz dowolną wielkość i link z [ url mam nadzieję ze po mogłam ;-).

  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1405

    Wysłany: 2 października 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O sliczny prezent!! Przeurocze : )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 12:00

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 2 października 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata! Przecudne. Rewelacyjny pomysł:) :*

    f2w3csqv689n39p9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetna ramka. Podoba mnie sie! :)

  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 652

    Wysłany: 2 października 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :* ciekawa jestem reakcji mamy! :D pewnie będzie beczeć :D
    jeszcze czekają na mnie zaproszenia a tu tyle pracy :<

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 2 października 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata :) wrote:
    dzięki :* ciekawa jestem reakcji mamy! :D pewnie będzie beczeć :D
    jeszcze czekają na mnie zaproszenia a tu tyle pracy :<
    Moja mama mieszka w Niemczech, wiesz, że jak ja poinformoealismy oboje na kamerce, to jakoś nas zlała :D zadzwoniła dopiero za godzinę w szoku, bo do niej dotarło, pytała czy napewno?! I dopiero wtedy się rozkleiła :D daj znać jak Twoja zareaguje! Prezent cudny <3

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 652

    Wysłany: 2 października 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać :D moja też siedzi w Niemczech, ale teraz na weekend zjeżdża więc będzie osobiscie ❤️

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 2 października 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a nie myslicie o przeniesieniu sie na fb do tajnej grupy (nikt nic nie widzi, trzeba sie nawzajem dodawać)? Bo ja powiem szczerze gubię się tutaj w nickach i tematach, a na fb łatwiej i fotki dodać i twarz z imieniem połączyć. Jestem na dwoch takich grupach tajnych i super to się sprawdza.

    skarb15, nick nieaktualny, Agata :), KasiaH lubią tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1405

    Wysłany: 2 października 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ja bym odpadla odrazu bo nie mam facebooka : )

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 2 października 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Dziewczyny, a nie myslicie o przeniesieniu sie na fb do tajnej grupy (nikt nic nie widzi, trzeba sie nawzajem dodawać)? Bo ja powiem szczerze gubię się tutaj w nickach i tematach, a na fb łatwiej i fotki dodać i twarz z imieniem połączyć. Jestem na dwoch takich grupach tajnych i super to się sprawdza.
    Jestem za :-P

    skarb15, cookiemonster, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 2 października 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    O jej jak super :-D :-D :-D :-D jaki ten świat mały ja jestem z miejscowości Ryki witam moja sąsiadkę :-D :-D :-D Jak to super poznać kogoś z bliskiej okolicy a do jakiego gin chodzisz ja 13.10 mam wizytę u Pana ginekologa Andrzeja Wróbla on przyjeżdża do Dęblina na Stężycką
    Witam sąsiadko! Chodziłam kiedyś do Wróbla:) ale szczerze to nie chciało mi się wiecznie czekać w tych kolejkach do niego, teraz od stycznia chodzę do Dr Jęczenia:) przyjmuje w Dęblinie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 12:46

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 2 października 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata :) wrote:
    Dam znać :D moja też siedzi w Niemczech, ale teraz na weekend zjeżdża więc będzie osobiscie ❤️

    Agata czekamy na info :-P a Ty zmieniłaś termin na 8 maj jednak :-P ja w poniedziałek mam wizytę ale chyba z ta informacja jeszcze poczekam żeby wszystkim powiedzieć :-P

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ago91 wrote:
    Witam sąsiadko! Chodziłam kiedyś do Wróbla:) ale szczerze to nie chciało mi się wiecznie czekać w tych kolejkach do niego, teraz od stycznia chodzę do Dr Jęczenia:) przyjmuje w Dęblinie.

    Coś tam o tym Jęczeniu słyszałam, ja juz do tego się przyzwyczaiłam wiem ze może to dziwnie zabrzmi jak byłam w mojej 5 ciąży było podobnie z reszta u niego to normalne ze są opóźnienia można i do tego się przyzwyczaić choć nie ukrywam ze jest to czasami denereujace. E to super ze znasz mojego Pana gina fajnie tak znać kogoś z okolicy a juz myślałam że może chodzimy do tego samego gina to byśmy się poznały ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 12:53

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ