X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby kupy robi kilka dziennie. Daję mu espumisan i bogaję. Tak mi położna doradziła 2 tygodnie temu i było po tym lepiej. W nocy mi trochę wył. Przestał jak go wzięłam do siebie do łóżka. Przespał prawie 5 godzin tak. Potem go nakarmiłam przebrałam i nie mógł zasnać bo już sie jasno robiło. Oczy jak 5 zł. Zasnął po 4 wtulony. Przed 7 wrócił mąż z nocki i położył sie na moim miejscu. I Mały śpi do tej pory z przerwami na mleczko. Nie wiem co go męczy. Ale jak się rozryczy to się boję że w końcu ktoś jakąś opiekę społeczną zawiadomi 😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spacerki lubił. Spał sobie ładnie nawet 2 godziny. A teraz się wierci albo złości. Nie uleży. Ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Ania Może kolki Bartusia męczą , ja to już jestem wrakiem człowieka, Dominik też ma kolki mamy Delicol i Debridat czy jakoś tak i co jest tak samo nawet mamy inne mleko mm i jakoś nie widzę poprawy no może trzeba czasu, oj jak nie kolki to potem ząbkowanie aby jakoś wytrwać do roku dzieci już wszystko jedzą i są już tak odchowane.

    A u mnie nie za dobrze mały nic tylko marudzi i płacze teraz to śpi tylko że to jego usypianie i zasypianie to koszmar , nie mam kiedy nawet zjeść , raz to od 19 do 23 Dominika usypiałam 😞😞😞 . Każdy mi mówi że blada jestem , że powinnam odpocząć albo żeby ktoś mi pomógł ale no kto mi pomorze przy córkach rok po roku nikt mi nie pomógł , a wtedy na domiar złego mój mąż nie miał pracy, a raczej z niej odszedł i ciężko było ale mimo tego jakoś daliśmy radę . Byłam też i na IP rana po CC mi się paskudzi mam antybiotyk bylam nawet wczoraj u chirurga oczyścił mi ta ranę założył sączek dziś mi mąż wszystko wyczyścił i wymył , bo ja jak mam to sama zrobić i jutro znów do tego chirurga mam iść i będziemy się leczyć 😞😖😒 .

  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Ten nacisk narasta? Zgłoś położnej, koniecznie, możesz też robić zimne okłady na krocze, czy tab miejsce w którym jest dyskomfort

    Raczej nie narasta, porostu jest nie przyjemnie. Porozmawiam o tym jutro z polożną. Dzięki.

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia nie oszczedzasz sie i stąd pewnie te problemy z raną. Współczuję sytuacji, zmęczenia. Ciężko masz. A mąż sie trochę angażuje przy dzieciach?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia sprobuj espumisan 100 na kolki. A Bartuś musi być porządnie wybujany a nawet wytargany i wtedy zasypia. Nawet bujane łóżeczko nie pomaga. Musi być porządne targanie na rączkach.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Hej :)
    Fikus szwy zdjete? Ja szybko doszłam do siebie, tyłek zaczął boleć tak na 4 dobe, ale na 6 położna śród zdjela szwy i było bosko :)

    Napisałam dzisiaj do położnej czy jutro na wizycie mogłaby mi ściągnąć szwy, ale przed chwilą mi odpisała, że szwy się rozpuszczą po 3-4 tyg i mam poczekać albo zgłosić się do lekarza prowadzącego.Jestem zła, do mojego lekarza poza ciążą, jest bardzo ciężko się dostać, poza tym jego gabinet jest na drugim końcu miasta no i oczywiście wizyty tylko prywatne... Ehhh 😭

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus a na izbie przyjec tam gdzie rodziłaś by Ci nie zdjęli szwów?

  • NW Przyjaciółka
    Postów: 110 118

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Fikusik ta Twoja położna coś w kulki leci. Z tego co mi wiadomo, to normalna rzecz ściągnięcie przez położną środowiskową szwów na wizycie patronażowej. Moja wręcz sama mi zaproponowała.

    My też walczymy z brzuszkiem Małej. Loteria normalnie. Czasami trzeba z nią od rana do południa tańczyć, aż seria kup poleci, a póżniej śpi od karmienia do karmienia po kilka godzin, tak że człowiek ponad pół dnia "wolnego" ma.
    Jak ja nie lubię tego 4 trymestru...

    1usap07w8e5qgit9.png
    qdkkvcqgfnfmlhsw.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus z krocza nie powinna robić problemu, do ramy po cc potrzebuje kursu leczenia tzn, ale nie ważne. Może gdzieś w okolicy jakąś szkoła rodzenia pryw zdejme? Serio będzie dużo lepiej i lepiej się goi

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas szybko leci. U nas już miesiąc. Skończy się lato i czwarty trymestr sie skończy. Dziś mieliśmy spoko noc. Poza usypianiem kiedy sie darł w niebogłosy. Ale jak zasnął o 23 tak o 3 mleczko i potem po 6. W końcu się wyspałam 😁 śpicie z dziećmi w łóżku czy do łóżeczka odkładacie?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    Czas szybko leci. U nas już miesiąc. Skończy się lato i czwarty trymestr sie skończy. Dziś mieliśmy spoko noc. Poza usypianiem kiedy sie darł w niebogłosy. Ale jak zasnął o 23 tak o 3 mleczko i potem po 6. W końcu się wyspałam 😁 śpicie z dziećmi w łóżku czy do łóżeczka odkładacie?
    Ja już nie kontroluje o której wstaje:D
    Ale z wygody po pierwszym nocnym karmieniu zostawiam małego w łóżku i śpi już do rana z nami

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas odpukać problemów z brzuszkiem nie ma, mała jak na razie więcej śpi niż nie śpi,tylko wydaje mi się że mniej mleka mam i obawiam się czy się najada. U nas płacze są przede wszystkim z głodu, buntu na szelki i z tego że mała woli być z nami a nie samotnie leżeć w łóżeczku :) Mimo to uparcie staramy się odkładać Agate do łozeczka jak śpi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    Mamusia nie oszczedzasz sie i stąd pewnie te problemy z raną. Współczuję sytuacji, zmęczenia. Ciężko masz. A mąż sie trochę angażuje przy dzieciach?

    Mąż mi bardzo pomaga nawet opatrunek nawet Mi wymienił , no niestety muszę w domu jednak coś robić obiad sam się nie zrobi , a Ania niestety wymaga uwagi wszędzie chodzi i biega na spacery chce w kółko chodzić wszak są starsze dzieci w domu ale i tak muszę mieć oko na nie.

    Co do spania to mały śpi z nami w dzień zasypia w leżaczku bujaczku , jak zaśnie mocno to kładę go do łóżeczka .

    Biała Azlia Kupię ten espumisan może będzie lepszy, i bardziej się sprawdzi Grzesiowi na kolki pomógł ten espumisan.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani razu nie spał ze mną, tak samo starszak, zawsze w swoim łóżeczku.
    My jutro chrzcimy.

    Szczesliwa ledwo zywa, Veri, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ból kednej piersi. Temperatura prawie 38. Dreszcze. Co robić?

  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta mja polożna jest bez szału, ale dzisiaj rozpuścił się najgorszy szew i zostały już tylko 3, które mi aż tak nie przeszkadzają, jakoś przeżyję.

    U nas ciągła walka o KP, mały nie ssie efektywnie, potrafi być godzinami na piersi i jest wiecznie głodny. Już nie wiem co robić, piersi mam poranione i obolałe a dziecko cały czas płaczę, ale nie je.... Nic tylko płakać....

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus skontaktuj się z doradcą laktacyjnym cdl, poszukaj na stronie cnol kogoś w okolicy. Na poranione brodawki polecam multi mam kompresy. Może dziecko ma krótkie wędzidelko?

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była u nas już doradczyni, z wedzidelkiem wszystko ok, generalnie powiedziała że mały nie na żadnych problemów tylko jest leniwy. Pokazała nam pozycje spod pachy i przy pierwszych karmieniach jakoś działało, a teraz jest powtórka z rozrywki. Mały nie może znaleźć piersi, jak chwyci to boli jak cholera i zasypiana piersi... :(

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus My musimy jechać i podciąć wędzidełko małemu ile ja się na szukałam nigdzie w okolicy nie było dopiero w Lublinie 64 km od nas znalazłam chirurga stomatologa . Muszę jeszcze USG ciemiączka załatwić pewnie też do Lublina będziemy musieli jechać chyba że reaktywują nasz szpital i tu będę mogła zrobić ale specjalistów nie ma no nic trzeba szukać, ale późno mamy USG bioderek małego ja myślałam że jakoś na teraz się zapiszę z Dominikiem a to uwaga 8 Sierpnia dopiero.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2019, 13:23

‹‹ 1297 1298 1299 1300 1301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ